Torpédo Havířov

 oficiální stránky

Ivanti TIGERS

FLORBAL JIŽNÍ MĚSTO

8 x MISTR EXTRALIGY ŽEN 

Poslední zápas 10.08.2019

SH Jižní Město 

Pixbo Wallenstam IBK

Pixbo Wallenstam IBK

8:1

Ivanti Tigers Jižní Město

Ivanti TIGERS Jižní Město

Přiští zápas 14.09.2019

SH Jižní Město 

Ivanti Tigers Jižní Město

Ivanti TIGERS Jižní Město

:
od 00:00

Tatran Střešovice

Tatran Střešovice

Polívková a Kubišová hlásí pauzu, přichází Pekárková

O tom, jak je náročné skloubit pracovní, studijní a osobní povinnosti s profesionálním florbalem, ví své snad každá hráčka. Dominika Kubišová a stejně tak Adéla Polívková se rozhodly, že si pro letošní sezónu dají v extralize pauzu. Pro tým žen je to samozřejmě velká ztráta, protože obě patří k té starší generaci, které strávily v klubu mnoho let a měly předávat zkušenosti novým tvářím a především herně tým táhnout. Naštěstí se trenérskému týmu podařilo přivést posilu, která by měla úlohu holek převzít, z Chodova přijde na hostování reprezentantka Nikol Pekárková!

"Tuhle sezónu jsem se rozhodla neodehrát za áčko, ale za béčko. Důvodů se sešlo víc, jeden z nich byl, že od ledna do března budu hodně vytížená jak ve škole, tak v práci, florbal by tedy byl až na druhé koleji. A vím, že Ivanti není tým, kde bych mohla odjet část sezóny na půl plynu, zvlášť, když ta část sezóny bude playoff. Dalším důvodem byl fakt, že tato sezóna pro mě byla velmi náročná, hlavně co se psychické stránky týče, občas mi chyběla chuť a motivace do tréninků a přála jsem si trochu zvolnit. Florbal mě stále baví a mám ho ráda, jen jsem chtěla tuto sezónu více odpočinku, menší tréninkovou zátěž a nasbírat tak chuť a sílu do další sezóny, přeci jen ještě nejsem tak stará a tohle je jen jedna z mnoha sezón," objasňuje svou absenci v nadcházející sezóně Polívková.

"Tuto sezónu neodehraji z důvodu jiných priorit, kterým teď upřednostňuji svůj čas," popisuje Kubišová, která bude trávit hodně času v zahraničí. 

"Absence Ádi a Kubiš v následující sezóně nám samozřejmě udělala trochu čáru přes rozpočet. Obě jsou to hráčky, které jsme si vypiplali a naše hra se tvoří kolem nich. Hovořili jsme s nimi po sezóně a obě nám sdělily, že budou mít časové problémy jak s tréninky tak s účastí na zápasech. Snažili jsme se najít způsob, aby holky mohly dál hrát za A tým, bohužel se rozhodly dát si pro letošek pauzu, i s ohledem na tým, ke kterému by jejich častá absence nebyla fér. Věříme, že pauza z velkého florbalu jim dodá energii a chuť a obsezónu opět nastoupí, třeba i dříve," vysvětluje prezidentka klubu Šteglová a k příchodu Pekárkové dodává: "Jsme moc rádi, že se nám podařilo dojednat hostování Nikol, pro náš mladý tým bude jednoznačným přínosem, navíc má zkušenosti z reprezentace. Zatím absolvovala s týmem několik tréninků a víkendové soustředění, má velký tah na branku, takže do našeho kádru perfektně zapadá."

 

 

 

Diskuze k článku

Krátké zprávy

16.06.2019

Informace k turnaji Prague Games a Hummel Open Game najdete v sekci klub/turnaje. Připomínáme rovněž, že v úterý 18.6. proběhne na Hrabákové poslední letošní trénink!

06.06.2019

Vzhledem k dnešnímu očekávanému dešti přesouváme trénink elévů/elévek a mladších žáků/žákyň do tělocvičny vedle haly od 15:30h. Bez hokejek. Ostatní kategorie dle pokynů svých trenérů. Děkujeme!

28.05.2019

Vzhledem k nepříznivému počasí jsme bohužel nuceni zrušit dnešní trénink (úterý 28.5.). Těšíme se na viděnou ve čtvrtek!

Jsme na facebooku

© 2019 TIGERS Jižní Město - Všechna práva vyhrazena sekretar@tigersflorbal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Počet návštěv: 223343
Posledních 30 dnů: 2131 | Posledních 7 dnů: 822 | Poslední den: 91

Generální sponzor
Ivanti
Hlavní sponzoři a partneři
Peugeot Praha 11 Praha Florbal Expert Unihoc MC DAVID FootBalance
Ostatní sponzoři a partneři
NEWPS.CZ Isostar Top hotel Centrum Chodov Decathlon Barna medical Pražský rohovník xflorbal Predys s.r.o. Copymat Attack Tisknihned Fit-pro Rehabia Kryo centrum Medico XOB spol. s.r.o. Ryba Bar Sklub.cz
Akce
Prague Games Czech Open Rookie camp
Partneři Extraligy žen
Extraliga žen Rotor TvCom