Torpédo Havířov

 oficiální stránky

Ivanti TIGERS

FLORBAL JIŽNÍ MĚSTO

8 x MISTR EXTRALIGY ŽEN 

Poslední zápas 21.01.2020

HMS Karlovy Vary 

FAT PIPE FLORBAL CHODOV

Fat Pipe Florbal Chodov

5:3
(1:1, 1:2, 3:0)

Ivanti Tigers Jižní Město

Ivanti TIGERS Jižní Město

Přiští zápas 26.01.2020

SH Čajkaréna Olomouc 

FBS Olomouc

FBS Olomouc

:
od 16:00

Ivanti Tigers Jižní Město

Ivanti TIGERS Jižní Město

Články

Další liga mlžů v sobotu 25.1.

Další liga mlžů v sobotu 25.1.

Nominace mladší žáci- sobota 25. ledna 2020 Hala: ZŠ K Milíčovu (K Milíčovu 674/2, 149 00 Praha) Zápasy: 10:20 FBC Slavia Praha bílí, 11:40 FBC Pitbulls Kolín a dále podle umístění ve skupině- nejpozději ve 14:20 Sraz v hale: 9:30 …

20.01.2020 - Jan Horáček

Nominace mlži- sobota 11.1.

Nominace mlži- sobota 11.1.

Nominace mlži- sobota 11. ledna 2020 Hala: TJ JM Chodov (Mírového hnutí 2137/7, Praha 11, 149 00) Zápasy: 9:40 101. Sportovní, 11:00 Acema Sparta Praha white a dále podle umístění ve skupině- nejpozději ve 14:20 Sraz v hale: 8:50   …

08.01.2020 - Jan Horáček

Poslední letošní liga mlžů

Poslední letošní liga mlžů

Nominace mlži- sobota 14. prosince 2019   Hala: SH Davle (Vltavská 297, Davle, 252 06)   Zápasy: 9:00 Olymp Florbal Prometheus, 10:20 FBK Davle a dále podle umístění ve skupině- nejpozději ve 14:20 Sraz v hale: 8:15   Nominace: …

10.12.2019 - Jan Horáček

Nominace mlži- sobota 30.11.

Nominace mlži- sobota 30.11.

Nominace mlži- sobota 30. listopadu 2019 Hala: ZŠ Mendelova (Mendelova 550/2, Praha, 149 00) Zápasy: 9:00 FBC Slavia Praha bílí, 11:40 Olymp Florbal Perseus a dále podle umístění ve skupině- nejpozději ve 14:20 Připomínám, že turnaj…

26.11.2019 - Jan Horáček

Nominace mlži- sobota 16.11.

Nominace mlži- sobota 16.11.

Nominace mlži- sobota 16. listopadu 2019 Hala: SH Hořovice (Ke Stadionu 1385/1, Hořovice 268 01) Zápasy: 11:00 101. Sportovní, 12:20 FBC Pitbulls Kolín a dále podle umístění ve skupině- nejpozději ve 14:20 Sraz nejpozději v 10:15 v hale. …

13.11.2019 - Jan Horáček

Nominace mlži- neděle 3.11.

Nominace mlži- neděle 3.11.

Nominace mlži- neděle 3. listopadu 2019 Hala: SH Děkanka (Děkanská vinice I 987/5, Praha 4, 140 00) Zápasy: 9:00 Bohemians P10, 10:20 Falcon a dále podle umístění ve skupině- nejpozději ve 14:20 Sraz v 8:15 v hale. Nominace: V.…

30.10.2019 - Jan Horáček

Jako poslední začínají sezónu mlži- nominace na neděli 20.10.

Jako poslední začínají sezónu mlži- nominace na neděli 20.10.

Nominace mlži- neděle 20. října 2019 Hala: X3M Arena Barrandov (Chaplinovo náměstí 615/1, Praha 5, 152 00)   Zápasy: 10:20 Florbalová akademie MB „B“, 11:40 Olymp Florbal Prometheus a dále podle umístění ve skupině- nejpozději ve 14:20 …

15.10.2019 - Jan Horáček

Nominace mladších žáků na 4.5.

Nominace mladších žáků na 4.5.

Poslední letošní turnaj mladších žáků se koná 4.5. v Hořovicích, SH Hořovice, Ke Stadionu 1385 Sraz: v 8:30 h v hale Zápasy: 9:00, 11:40 a zápasy o umístění od 13:00 do 14:20 h Nominace: Dvrořák T., Fronc J., Navrátil V., Poláček R.,…

02.05.2019 - Karolína Šatalíková

Nominace mladších žáků na 13.4. 2019

Nominace mladších žáků na 13.4. 2019

Liga mladších žáků v sobotu, 3.4. v hale SH Děkanka, Děkanská Vinice 987/5, Praha 4 Zápasy: 9:40, 11:00 a dále podle umístění od 13:00 do 14:20h. Sraz v 9:00 h v hale     Nominace: Dvořák T., Fronc J., Navrátil V., Poláček R.,…

09.04.2019 - Karolína Šatalíková

Nominace mladších žáků na 30.3.2019

Nominace mladších žáků na 30.3.2019

Turnaj mladších žáků 30.3. 2019 v hale TJ Pankrác, Lomnického 1071/1, Praha 4 Sraz v 9:45 h v hale Zápasy: 10:20, 11:40 a zápasy o umístění od 13:00 do 14:20 h   Nominace: Dvořák T., Fronc J., Navrátil V., Poláček R., Skalický M.,…

27.03.2019 - Karolína Šatalíková

Nominace mladších žáků na 3.3.

Nominace mladších žáků na 3.3.

Turnaj mladších žáků dne 3.3. 2019 v hale X3M Arena Barrandov, Chaplinovo nám. 615, Praha 5. Sraz v 8:30 v hale Zápasy: 9:00h, 11:40 a zápas o umístění od 13:00, 13:40 nebo 14:20 h. Nominace: Dvořák T., Fronc J., Moravec M., Navrátil V.,…

28.02.2019 - TIGERS JIŽNÍ MĚSTO

Nominace mladších žáků na 2.2.

Nominace mladších žáků na 2.2.

Turnaj mladších žáků 2.2. 2019 se koná v hale SH Děkanka Praha 4 Časy zápasů jsou stále v řešení a budou upřesněny. Nominace: Dvořák T., Fronc J., Jakešová K., Navrátil V., Neckařová V., Neumannová L., Poláček R., Röselová N., Svoboda J.,…

28.01.2019 - Karolína Šatalíková

Další

1 2 3 ...4

Krátké zprávy

21.01.2020

V pátek 24.1. není z důvodů lakrosového turnaje hala. Info o náhradním programu u trenérů.

17.01.2020

POZOR - ZMĚNA ČASŮ TURNAJE ELÉVEK V SOBOTU 18.1. Sraz ve 12:15, blížší informace v článku!

02.01.2020

První trénink v novém roce se koná v úterý 7.1. od 17:00 - 18:30 h v hale SH Jižní město. Trénink platí pro všechny mládežnické kategorie, tedy pro všechny hráčky a hráče, kteří nejeli do Švédska.

1. 1. SC TEMPISH Vítkovice 16 170:31 46
2. Fat Pipe Florbal Chodov 16 194:39 45
3. FBC ČPP OSTRAVA 16 150:79 40
4. Ivanti TIGERS Jižní Město 16 116:89 29
5. Florbal Židenice 16 89:80 25
6. Tatran Střešovice 16 100:90 24
7. FbŠ Bohemians 16 75:111 24
8. Bulldogs Brno 16 66:121 17
9. Panthers Praha 16 83:117 14
10. FBK Jičín 16 53:124 12
11. FBS Olomouc 16 47:128 12
12. FBC Liberec 16 44:178 0

Kompletní tabulka

Jsme na facebooku

© 2020 TIGERS Jižní Město - Všechna práva vyhrazena sekretar@tigersflorbal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Počet návštěv: 244884
Posledních 30 dnů: 3580 | Posledních 7 dnů: 1226 | Poslední den: 127

Generální sponzor
Ivanti
Hlavní sponzoři a partneři
Praha 11 Praha Florbal Expert Unihoc MC DAVID FootBalance
Ostatní sponzoři a partneři
NEWPS.CZ Top hotel Head Drinks Barna medical Pražský rohovník xflorbal Predys s.r.o. Attack Tisknihned Fit-pro Rehabia Kryo centrum Medico XOB spol. s.r.o. Sklub.cz
Akce
Superfinale
Partneři Extraligy žen
Extraliga žen Rotor TvCom