Torpédo Havířov

 oficiální stránky

Ivanti TIGERS

FLORBAL JIŽNÍ MĚSTO

 

8 x MISTR EXTRALIGY ŽEN 

 

Poslední zápas 20.11.2017

SH Jižní Město 

Ivanti TIGERS Jižní Město

Ivanti TIGERS Jižní Město

8:3
(3:1, 2:2, 3:0)

FbŠ Bohemians

FbŠ Bohemians

Přiští zápas 15.12.2017

 

Panthers Praha

Panthers Praha

:
od 00:00

Ivanti TIGERS Jižní Město

Ivanti TIGERS Jižní Město

Články

nominace mladších žáků na 19.11.

nominace mladších žáků na 19.11.

Liga mladších žáků 3+1  Pořádáme!!! 19. 11. 2017, Jedenáctka VS (malé hřiště) Mírového hnutí, Praha 415, 14900 Zápasy:  9:00, 11:15 a 12:50 Sraz: 8:00 hodin – Prosíme rodiče o potvrzení účasti s pomocí pořádáním. Potřebujeme obsadit dvě…

15.11.2017 - Libor Dušovský

Nominace mladších žáků na 5.11.

Nominace mladších žáků na 5.11.

Liga mladších žáků 3+1 5. 11. 2017, SH Davle, Vltavská 297, Davle 25206 Zápasy:  9:40, 12:20 a pak podle umístění ( 13:40, 14:20) Sraz: 9:00   Nominace: Veronika Dušovská, Magdaléna Netrefová, Sofia Wegnerová, Veronika Neckařová,…

01.11.2017 - TIGERS Jižní Město

Nominace mladších žáků na 21.10.

Nominace mladších žáků na 21.10.

Další turnaj ligy mladších žáků se hraje 21. 10. 2017, BB ARENA Letňany - hřiště 3, Tupolevova 710, Praha 9, 19000 Zápasy:  9:40, 11:40, 13:40 a 15:00 Sraz: 9:00   Nominace: Veronika Dušovská, Kamila Hejzlarová, Magdaléna Netrefová,…

18.10.2017 - Libor Dušovský

Nominace na turnaj mladších žáků 24.9.

Nominace na turnaj mladších žáků 24.9.

Liga mladších žáků 3+1 Kdy:  24. 9. 2017 Kde: ZŠ Mendelova, Mendelova 550, Praha 4, 14000 Zápasy: 9:40, 11:15 a 12:10 Sraz: 9:00   Nominace: Veronika Dušovská, Kamila Hejzlarová, Magdaléna Netrefová, Adam Spálenka, Jakub Fronc,…

18.09.2017 - Libor Dušovský

Nominace na mladší žáky 9.4.

Nominace na mladší žáky 9.4.

Liga mladších žáků Kdy:  9. 4. 2017 Kde: Sport Eden Beroun, Pod Homolkou 1482, Beroun Zápasy: 9:40, 11:20, 12:20 Sraz: 9:00   Nominace: Andrea Balcárková, Šárka Černá, Veronika Dušovská, Dominika Horáčková, Viktorie Jará, Vendula…

06.04.2017 - Libor Dušovský

Nominace na mladší žáky 26.3.2017

Nominace na mladší žáky 26.3.2017

Liga mladších žáků Kdy: 26. 3. 2017 Kde: SH Děkanka, Děkanská vinice 987/5, Praha 4, 14000 Zápasy: 9:40, 12:20, a pak podle umístění 13:40, nebo 14:20 Sraz: 9:00   Nominace: Zuzana Krulišová, Veronika Dušovská, Viktorie Jará,…

23.03.2017 - Bája Polívková

Nominace na mladší žáky 12.3.2017

Nominace na mladší žáky 12.3.2017

Liga mladších žáků Kdy: 12. 3. 2017 Kde: SH Unihoc Aréna Praha, Na Kotlářce 1, Praha 6, 16000 Zápasy: 9:00, 11:20, 13:00 Sraz: 8:00 na hale Turnaj pořádáme – prosíme rodiče o pomoc a spolupráci s pořádáním. Nominace: Andrea…

08.03.2017 - Libor Dušovský

Nominace na mladší žáky 26.2.

Nominace na mladší žáky 26.2.

LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ Kdy: 26.2.2017 Kde: Unihoc Aréna Praha (Na Kotlářce 1, Praha 6, 160 00) Sraz: 9:00 na hale Zápasy: 9:40, 11:00, podle umístění (13:00, 13:40, 14:20)   Nominace: Veronika Dušovská, Viktorie Jará, Tereza Peková,…

21.02.2017 - Barbora Polívková

Nominace na mladší žáky 5.2.2017

Nominace na mladší žáky 5.2.2017

Liga mladších žáků Kdy:  5. 2. 2017 Kde: SH Čakovice, Nám. Jiřího Berana 500, Praha 96, 19600 Zápasy: 9:40, 12:20, dále podle umístění 13:00 – 14:20 Sraz: 8:50 na hale     Nominace: Eva Maříková, Veronika Dušovská, Vendula…

01.02.2017 - Libor Dušovský

Nominace na mladší žáky 22.1.

Nominace na mladší žáky 22.1.

LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ Kdy: 22.1.2017 Kde: Beroun! (Pod Homolkou 1482, Beroun , 266 01) Sraz: 9:00 na hale Zápasy: 9:40, 11:20, 12:20   Nominace: Terka Peková, Viki Jará, Zuzka Krulišová, Lucka Tajčmanová, Šárka Černá, David Tejnecký,…

20.01.2017 - Barbora Polívková

Nominace na mladší žáky 11.12.

Nominace na mladší žáky 11.12.

Liga mladších žáků Kdy: 11. 12. 2016 Kde: SH Čakovice (Nám. Jiřího Berana 500, Praha 96, 19600) Zápasy: 9:00(Tatran), 10:20(Athletics) + 13:00, 13:40, 14:20 (-podle umístění) Sraz: 8:25 na hale   Nominace: Marek Uher, Martin…

06.12.2016 - Bája Polívková

Nominace na mladší žáky 27.11.

Nominace na mladší žáky 27.11.

Liga mladších žáků Kdy: 27. 11. 2016 Kde: Unihoc Aréna (=Kotlářka), Na Kotlářce 1, Praha 6, 160 00 Zápasy: 9:40 (Texas), 12:20 (Unhošť), podle umístění (poslední možný zápas 14:20) Sraz: 8:55 na hale   Nominace: Jakub Fronc, Ondřej…

21.11.2016 - Barbora Polívková

Krátké zprávy

15.11.2017

V pátek 17.11. je svátek a tréninky mládeže jsou zrušené. Můžete ale přijít fandit našim ženám v derby Florbal Chodov - Ivanti Tigers od 18:00 hodin!

20.10.2017

Během podzimních prázdnin, příští čtvrtek a pátek se ruší tréninky přípravky, elévek/elévů a mlžek/mlžů!

20.10.2017

Mladší žákyně a mladší žáci mají v úterý 24.10. místo tréninku regeneraci - plaváni na Jedenáctce od 16:00-17:00 sraz 15:45.

1. Florbal Chodov 12 122:32 35
2. Ivanti TIGERS Jižní Město 12 135:36 33
3. 1.SC Vítkovice 12 121:34 30
4. FBC Ostrava 12 94:67 24
5. Panthers Praha 12 44:55 19
6. FbŠ Bohemians 12 68:84 17
7. Florbal Židenice 12 41:66 12
8. FBK Jičín 12 56:87 12
9. Tatran Střešovice 12 49:91 11
10. FBC Liberec 12 49:98 9
11. SKV Vinohrady 12 28:110 9
12. FBS Olomouc 12 51:98 5

Kompletní tabulka

Jsme na facebooku

© 2017 TIGERS Jižní Město - Všechna práva vyhrazena sekretar@tigersflorbal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Počet návštěv: 145041
Posledních 30 dnů: 5615 | Posledních 7 dnů: 2071 | Poslední den: 270

Generální sponzor
Ivanti
Hlavní sponzoři a partneři
Peugeot Praha 11 Florbal Expert Unihoc MC DAVID
Ostatní sponzoři a partneři
NEWPS.CZ Isostar Top hotel Praha Decathlon Barna medical Pražský rohovník xflorbal Predys s.r.o. Copymat Attack Tisknihned Fit-pro Rehabia Kryo centrum Medico XOB spol. s.r.o. Ryba Bar Sklub.cz
Akce
Superfinále florbalu 2018
Partneři Extraligy žen
Extraliga žen OZP Rotor TvCom
Galerie
Rajče Ivanti TIGERS Florbal