Torpédo Havířov

 oficiální stránky

Ivanti TIGERS

FLORBAL JIŽNÍ MĚSTO

8 x MISTR EXTRALIGY ŽEN 

Poslední zápas 08.03.2020

SH Jižní Město 

Ivanti Tigers Jižní Město

Ivanti TIGERS Jižní Město

4:5
(2:0, 1:2, 1:3)

K1 Florbal Židenice

Florbal Židenice

Články

Nominace mlžů na ligu 1.3.

Nominace mlžů na ligu 1.3.

V neděli 1.3. odehrají mladší žáci další ligový turnaj, tentokrát na Barrandově.  Hala: X3M Arena Barrandov (Chaplinovo náměstí 615/1, Praha, 15200) Zápasy: 9:40 FbŠ Bohemians Praha 4, 11:00 FbC Red Dragons Hořovice, zápas o umístění Sraz v…

25.02.2020 - Dominika Podhráská

Nominace mlži- neděle 9.2.

Nominace mlži- neděle 9.2.

Hala: TJ JM Chodov (Mírového hnutí 2137/7, Praha 11, 149 00) Zápasy: 9:40 Olymp Florbal Prometheus, 12:20 Acema Sparta Praha white a dále podle umístění ve skupině- budˇve 13:40 nebo ve 14:20 Sraz v hale: 8:50   Nominace: V. Bilobrov,…

05.02.2020 - Jan Horáček

Další liga mlžů v sobotu 25.1.

Další liga mlžů v sobotu 25.1.

Nominace mladší žáci- sobota 25. ledna 2020 Hala: ZŠ K Milíčovu (K Milíčovu 674/2, 149 00 Praha) Zápasy: 10:20 FBC Slavia Praha bílí, 11:40 FBC Pitbulls Kolín a dále podle umístění ve skupině- nejpozději ve 14:20 Sraz v hale: 9:30 …

20.01.2020 - Jan Horáček

Nominace mlži- sobota 11.1.

Nominace mlži- sobota 11.1.

Nominace mlži- sobota 11. ledna 2020 Hala: TJ JM Chodov (Mírového hnutí 2137/7, Praha 11, 149 00) Zápasy: 9:40 101. Sportovní, 11:00 Acema Sparta Praha white a dále podle umístění ve skupině- nejpozději ve 14:20 Sraz v hale: 8:50   …

08.01.2020 - Jan Horáček

Poslední letošní liga mlžů

Poslední letošní liga mlžů

Nominace mlži- sobota 14. prosince 2019   Hala: SH Davle (Vltavská 297, Davle, 252 06)   Zápasy: 9:00 Olymp Florbal Prometheus, 10:20 FBK Davle a dále podle umístění ve skupině- nejpozději ve 14:20 Sraz v hale: 8:15   Nominace: …

10.12.2019 - Jan Horáček

Nominace mlži- sobota 30.11.

Nominace mlži- sobota 30.11.

Nominace mlži- sobota 30. listopadu 2019 Hala: ZŠ Mendelova (Mendelova 550/2, Praha, 149 00) Zápasy: 9:00 FBC Slavia Praha bílí, 11:40 Olymp Florbal Perseus a dále podle umístění ve skupině- nejpozději ve 14:20 Připomínám, že turnaj…

26.11.2019 - Jan Horáček

Nominace mlži- sobota 16.11.

Nominace mlži- sobota 16.11.

Nominace mlži- sobota 16. listopadu 2019 Hala: SH Hořovice (Ke Stadionu 1385/1, Hořovice 268 01) Zápasy: 11:00 101. Sportovní, 12:20 FBC Pitbulls Kolín a dále podle umístění ve skupině- nejpozději ve 14:20 Sraz nejpozději v 10:15 v hale. …

13.11.2019 - Jan Horáček

Nominace mlži- neděle 3.11.

Nominace mlži- neděle 3.11.

Nominace mlži- neděle 3. listopadu 2019 Hala: SH Děkanka (Děkanská vinice I 987/5, Praha 4, 140 00) Zápasy: 9:00 Bohemians P10, 10:20 Falcon a dále podle umístění ve skupině- nejpozději ve 14:20 Sraz v 8:15 v hale. Nominace: V.…

30.10.2019 - Jan Horáček

Jako poslední začínají sezónu mlži- nominace na neděli 20.10.

Jako poslední začínají sezónu mlži- nominace na neděli 20.10.

Nominace mlži- neděle 20. října 2019 Hala: X3M Arena Barrandov (Chaplinovo náměstí 615/1, Praha 5, 152 00)   Zápasy: 10:20 Florbalová akademie MB „B“, 11:40 Olymp Florbal Prometheus a dále podle umístění ve skupině- nejpozději ve 14:20 …

15.10.2019 - Jan Horáček

Nominace mladších žáků na 4.5.

Nominace mladších žáků na 4.5.

Poslední letošní turnaj mladších žáků se koná 4.5. v Hořovicích, SH Hořovice, Ke Stadionu 1385 Sraz: v 8:30 h v hale Zápasy: 9:00, 11:40 a zápasy o umístění od 13:00 do 14:20 h Nominace: Dvrořák T., Fronc J., Navrátil V., Poláček R.,…

02.05.2019 - Karolína Šatalíková

Nominace mladších žáků na 13.4. 2019

Nominace mladších žáků na 13.4. 2019

Liga mladších žáků v sobotu, 3.4. v hale SH Děkanka, Děkanská Vinice 987/5, Praha 4 Zápasy: 9:40, 11:00 a dále podle umístění od 13:00 do 14:20h. Sraz v 9:00 h v hale     Nominace: Dvořák T., Fronc J., Navrátil V., Poláček R.,…

09.04.2019 - Karolína Šatalíková

Nominace mladších žáků na 30.3.2019

Nominace mladších žáků na 30.3.2019

Turnaj mladších žáků 30.3. 2019 v hale TJ Pankrác, Lomnického 1071/1, Praha 4 Sraz v 9:45 h v hale Zápasy: 10:20, 11:40 a zápasy o umístění od 13:00 do 14:20 h   Nominace: Dvořák T., Fronc J., Navrátil V., Poláček R., Skalický M.,…

27.03.2019 - Karolína Šatalíková

Další

1 2 3 ...4

Krátké zprávy

10.03.2020

Dnešní tréninky proběhnou jako obvykle. Stran víkendových zápasů / turnajů čekáme na stanovisko Českého florbalu.

04.03.2020

Formulář na přihlášení na letní turnaje najdete nyní v sekci klub/neligové turnaje. Prosíme o jeho vyplnění do 13.3. Děkujeme.

21.02.2020

Přihlášky na letní soustředění a další informace najdete v sekci klub/soustředění.

Červenec 2020

  • Po
  • Út
  • St
  • Čt
  • So
  • Ne
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
1. 1. SC TEMPISH Vítkovice 22 238:46 64
2. Fat Pipe Florbal Chodov 22 240:63 57
3. FBC ČPP OSTRAVA 22 200:106 55
4. Ivanti TIGERS Jižní Město 22 155:112 41
5. Florbal Židenice 22 132:116 37
6. Tatran Střešovice 22 141:109 36
7. FbŠ Bohemians 22 123:145 36
8. Panthers Praha 22 111:158 23
9. Bulldogs Brno 22 85:165 20
10. FBS Olomouc 22 66:176 15
11. FBK Jičín 22 69:159 12
12. FBC Liberec 22 54:259 0

Kompletní tabulka

Jsme na facebooku

© 2020 TIGERS Jižní Město - Všechna práva vyhrazena sekretar@tigersflorbal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Počet návštěv: 256036
Posledních 30 dnů: 809 | Posledních 7 dnů: 142 | Poslední den: 23

Generální sponzor
Ivanti
Hlavní sponzoři a partneři
Praha 11 Praha Florbal Expert Unihoc MC DAVID FootBalance
Ostatní sponzoři a partneři
NEWPS.CZ Top hotel Head Drinks Barna medical Pražský rohovník xflorbal Predys s.r.o. Attack Tisknihned Fit-pro Rehabia Kryo centrum Medico XOB spol. s.r.o. Sklub.cz
Akce
Superfinale
Partneři Extraligy žen
Extraliga žen Rotor TvCom