Torpédo Havířov

 oficiální stránky

Ivanti TIGERS

FLORBAL JIŽNÍ MĚSTO

8 x MISTR EXTRALIGY ŽEN 

Poslední zápas 08.03.2020

SH Jižní Město 

Ivanti Tigers Jižní Město

Ivanti TIGERS Jižní Město

4:5
(2:0, 1:2, 1:3)

K1 Florbal Židenice

Florbal Židenice

Články

Nominace mlžek 16.2.

Nominace mlžek 16.2.

Nominace mladší žákyně - neděle 16. února 2020   Hala: TJ Sokol Vinohrady II (Polská 2400/1a, Praha, 12000) Zápasy: 9:40 Black Angels, 11:40 Rudná Panthers Praha, 13:40 FAT PIPE Florbal Chodov, 15:00 TJ Sokol Královské Vinohrady Sraz v…

10.02.2020 - Dominika Podhráská

Mladší žákyně- Ml. Boleslav 26.1.

Mladší žákyně- Ml. Boleslav 26.1.

Nominace mladší žákyně- neděle 26. ledna 2020   Hala: nová MSH Mladá Boleslav (Zálužanská 1457, 29301 Mladá Boleslav) Zápasy: 9:40 FA MB 2007, 11:00 FbŠ Bohemians bílé a 13:00 se soupeřem podle umístění ve skupině Sraz v hale: 8:50   …

20.01.2020 - Jan Horáček

Nominace mladší žákyně- neděle 12.1.

Nominace mladší žákyně- neděle 12.1.

Nominace mladší žákyně- neděle 12. ledna 2020 Hala: SH Děkanka (Děkanská vinice I 987/5, Praha 4, 140 00) Zápasy: 9:40 Tatran Střešovice, 11:00 FbŠ Bohemians bílé a dále podle umístění ve skupině- nejpozději ve 14:20 Sraz v hale: 8:50   …

08.01.2020 - Jan Horáček

Pořádáme adventní ligu ml. žákyň

Pořádáme adventní ligu ml. žákyň

Nominace mladší žákyně- neděle 8. prosince 2019 Hala: Jedenáctka VS (Mírového hnutí 2385/3, Praha 11, 149 00) Zápasy: 9:00 FA Mladá Boleslav 2008, 10:20 Acema Sparta Praha Blue a dále podle umístění ve skupině- nejpozději ve 14:20 …

03.12.2019 - Jan Horáček

Mlžky jedou do Ml. Boleslavi- nominace 17.11.

Mlžky jedou do Ml. Boleslavi- nominace 17.11.

Nominace mlžky- neděle 17. listopadu 2019 Hala: Nová MSH Mladá Boleslav (Zalužanská 1457, Mladá Boleslav 293 01) Zápasy: 9:40 Black Angels black, 11:00 FbŠ Bohemians bílé a dále podle umístění ve skupině- nejpozději ve 14:20 Sraz nejpozději…

13.11.2019 - Jan Horáček

Mlžky hrají v neděli 3.11.

Mlžky hrají v neděli 3.11.

Nominace mlžky- neděle 3. listopadu 2019 Hala: TJ Sokol Královské Vinohrady (Polská 2400/ 1a, Praha 2, 120 00) Zápasy: 11:00 TJ SKV, 12:20 Wizards DDM P10 a dále podle umístění ve skupině- nejpozději ve 14:20 Sraz v 10:00 v hale. …

30.10.2019 - Jan Horáček

Liga mladších žákyň 19.10. v Rudné

Liga mladších žákyň 19.10. v Rudné

Nominace mlžky- sobota 19. října 2019 Hala: SH ZŠ Rudná (Masarykova 878/115, Rudná 252 19)   Zápasy: 11:00 Florbal Chodov, 12:20 Black Angels white a dále podle umístění ve skupině- nejpozději ve 14:20 Sraz v 10:00 v hale. Nominace: …

15.10.2019 - Jan Horáček

Domácí liga mladších žákyň v sobotu 5.10.

Domácí liga mladších žákyň v sobotu 5.10.

Nominace mlžky- sobota 5. října 2019 Hala: SH Jedenáctka VS (Mírového hnutí 2385/3, Praha 4, 149 00) Zápasy: 9:00 OpenCamps Tatran Střešovice, 10:20 ACEMA Sparta Praha BLUE a dále podle umístění ve skupině- nejpozději ve 14:20   …

02.10.2019 - Jan Horáček

Úvodní ligový turnaj mladších žákyň- 22.9.

Úvodní ligový turnaj mladších žákyň- 22.9.

Nominace mlžky- neděle 22.9. Hala: SH Tj Tastran Střešovice- tělocvična (Sibeliova 368, Praha 6, 168 00) Zápasy: 9:40 FbŠ Bohemians bílé, 11:00 OpenCamps Tatran Střešovice a a dále podle umístění- nejpozději ve 14:20 Sraz v 8:50 v hale. …

18.09.2019 - Jan Horáček

Nominace mladších žákyň na 5.5.

Nominace mladších žákyň na 5.5.

Poslední turnaj odehrají i mladší žákyně v neděli, 5.5. v hale SH Porg, Pod Krčským lesem 1300/25, Praha 4 Sraz: 9:00 v hale Zápasy: 9:40, 11:00, a zápasy o umístění od 13:00 do 14:20 h   Nominace: Jakešová K., Kučerová A., Marvalová Š.,…

02.05.2019 - Karolína Šatalíková

Nominace mladších žákyň na 13.4.

Nominace mladších žákyň na 13.4.

Liga mladších žákyň v sobotu 13. 4. 2019 v hale ZŠ Juventa Milovice, Komenského 578, Milovice nad Labem 3 Zápasy: 9:00, 10:20 a dále podle umístění od 13:00 do 14:20h Sraz: v 8:30 (ale určitě :-))     Nominace: Jakešová K.,…

09.04.2019 - Karolína Šatalíková

Nominace mladších žákyň na 31.3.2019

Nominace mladších žákyň na 31.3.2019

Turnaj mladších žákyň dne 31.3.2019 v hale TJ Pankrác, Lomnického 1071/1, Praha 4 Sraz v 8:30 h v hale Zápasy: 9:00, 10:20 a zápasy o umístění od 13:00 do 14:20 h.     Nominace: Jakešová K., Kučerová A., Marvalová Š, Matějková K.,…

27.03.2019 - Karolína Šatalíková

Další

1 2 3 ...9

Krátké zprávy

10.03.2020

Dnešní tréninky proběhnou jako obvykle. Stran víkendových zápasů / turnajů čekáme na stanovisko Českého florbalu.

04.03.2020

Formulář na přihlášení na letní turnaje najdete nyní v sekci klub/neligové turnaje. Prosíme o jeho vyplnění do 13.3. Děkujeme.

21.02.2020

Přihlášky na letní soustředění a další informace najdete v sekci klub/soustředění.

Srpen 2020

  • Po
  • Út
  • St
  • Čt
  • So
  • Ne
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
1. 1. SC TEMPISH Vítkovice 22 238:46 64
2. Fat Pipe Florbal Chodov 22 240:63 57
3. FBC ČPP OSTRAVA 22 200:106 55
4. Ivanti TIGERS Jižní Město 22 155:112 41
5. Florbal Židenice 22 132:116 37
6. Tatran Střešovice 22 141:109 36
7. FbŠ Bohemians 22 123:145 36
8. Panthers Praha 22 111:158 23
9. Bulldogs Brno 22 85:165 20
10. FBS Olomouc 22 66:176 15
11. FBK Jičín 22 69:159 12
12. FBC Liberec 22 54:259 0

Kompletní tabulka

Jsme na facebooku

© 2020 TIGERS Jižní Město - Všechna práva vyhrazena sekretar@tigersflorbal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Počet návštěv: 256697
Posledních 30 dnů: 492 | Posledních 7 dnů: 142 | Poslední den: 16

Generální sponzor
Ivanti
Hlavní sponzoři a partneři
Praha 11 Praha Florbal Expert Unihoc MC DAVID FootBalance
Ostatní sponzoři a partneři
NEWPS.CZ Top hotel Head Drinks Barna medical Pražský rohovník xflorbal Predys s.r.o. Attack Tisknihned Fit-pro Rehabia Kryo centrum Medico XOB spol. s.r.o. Sklub.cz
Akce
Superfinale
Partneři Extraligy žen
Extraliga žen Rotor TvCom