Torpédo Havířov

 oficiální stránky

Ivanti TIGERS

FLORBAL JIŽNÍ MĚSTO

 

8 x MISTR EXTRALIGY ŽEN 

 

Poslední zápas 20.11.2017

SH Jižní Město 

Ivanti TIGERS Jižní Město

Ivanti TIGERS Jižní Město

8:3
(3:1, 2:2, 3:0)

FbŠ Bohemians

FbŠ Bohemians

Přiští zápas 15.12.2017

 

Panthers Praha

Panthers Praha

:
od 00:00

Ivanti TIGERS Jižní Město

Ivanti TIGERS Jižní Město

Články

Nominace mladších žákyň na 4.11.

Nominace mladších žákyň na 4.11.

Liga mladších žákyň 3+1 4. 11. 2017, Jedenáctka VS (malé hřiště) Mírového hnutí, Praha 415, 14900 Zápasy:  9:00, 10:20 a pak podle umístění (13:00, 13:40, 14:20) Sraz: 8:20     Nominace: Sofia Vegnerová, Adéla Kučerová, Barbora…

01.11.2017 - TIGERS Jižní Město

Nominace mladších žákyň na 21.10.

Nominace mladších žákyň na 21.10.

Liga mladších žákyň 3+1 - Pořádáme!!!! 21. 10. 2017, Jedenáctka VS (malé hřiště) Mírového hnutí, Praha 415, 14900 Zápasy:  10:20, 11:40, 13:00 a 14:20 (po odstoupení Start Kunratice jsou časy zatím orientační) Sraz: 8:15 – prosíme rodiče o…

18.10.2017 - Libor Dušovský

Nominace mladších žákyň na 8.10.

Nominace mladších žákyň na 8.10.

První turnaj ligy mladších žákyň 3+1 se uskuteční tuto neděli. Kdy:  8. 10. 2017 Kde: SH ZŠ Jilemnického, Jilemnického 1152, Mladá Boleslav Zápasy: 9:40, 11:00 a dále podle umístění (13:00, 13:40, 14:20) Sraz: 9:00 Nominace: Veronika…

02.10.2017 - Libor Dušovský

Hummel Open Game - Zlato a dva bronzy

Hummel Open Game - Zlato a dva bronzy

Velmi úspěšná byla cesta našich flrobalistek do jihomoravské metropole. Celá výprava čítala 53 hráček a trenérů, zúčastnili jsme se ve třech kategoiích. Mladší žákyně, Starší žákyně a Juniorky. Hráčky odehrály slušnou porci zápasů a na to, že…

21.06.2017 - TIGERS JIŽNÍ MĚSTO

Nominace mladších žákyň na 23.4.

Nominace mladších žákyň na 23.4.

Liga mladších žákyň Kdy:  23. 4. 2017 Kde: SH Děkanka, Děkanská vinice 987/5, Praha 4, 14000 Zápasy: 9:40, 11:00 a dále podle umístění (13:00, 13:40, 14:20) Sraz: 9:00 Nominace: Andrea Balcárková, Šárka Černá, Dominika Horáčková,…

18.04.2017 - Bája Polívková

Nominace mladších žákyň na 19.3.

Nominace mladších žákyň na 19.3.

Liga mladších žákyň Kdy: 19.3.2017 Kde: SH ZŠ Dolní Bousov (Školní 153, Dolní Bousov, 29404) Zápasy: 10:20, 11:40,  +podle umístění (13:00, 13:40, 14:20) Sraz: 9:45 na hale Nominace: Verča Součková, Verča Dušovská, Kamila Hejzlarová,…

14.03.2017 - Bája Polívková

Nominace mladších žákyň na 5.3.

Nominace mladších žákyň na 5.3.

Liga mladších žákyň Kdy: 5.3. 2017 Kde: BB ARENA Letňany - Tupolevova 710, Praha 9, 190 00 Zápasy: 9:00, 10:20, dále podle umístění (13:00, 13:40, 14:20) Sraz: 8:20 na hale   Nominace: Kamila Hejzlarová, Veronika Dušovská, Eva…

02.03.2017 - Barbora Polívková

Nominace mladších žákyň na 19.2.

Nominace mladších žákyň na 19.2.

Liga mladších žákyň Kdy: 19. 2. 2017 Kde: SH ZŠ Jilemnického, Jilemnického 1152, Mladá Boleslav, 293 01 Zápasy: 9:40, 11:00, dále podle umístění 13:00 – 14:20 Sraz: 9:00 na hale   Nominace: Kateřina Sojková, Šárka Černá, Andrea…

14.02.2017 - Libor Dušovský

Nominace mladších žákyň na 29.1.2017

Nominace mladších žákyň na 29.1.2017

LIGA MLADŠÍCH ŽÁKYŇ Kdy: 29. 1. 2017 Kde: Jedenáctka VS (Mírového hnutí, Praha 415, 14900) Sraz: 9:00 na hale Zápasy: 9:40, 11:00, pak podle umístění (13:00, 13:40, 14:20)   Nominace: Viktorie Jará, Anna Havránková, Tereza Peková, Eva…

24.01.2017 - Barbora Polívková

Nominace mladších žákyň na 15.1.2017

Nominace mladších žákyň na 15.1.2017

Liga mladších žákyň Kdy: 15. 1. 2017 Kde: SH Děkanka, Děkanská vinice 987/5, Praha 4, 14000 Zápasy: 9:40, 11:00, dále podle umístění 13:00 – 14:20 Sraz: 8:50 na hale Nominace: Eva Maříková, Šárka Černá, Kamila Hejzlarová, Veronika…

11.01.2017 - Libor Dušovský

Nominace mladších žákyň na 4.12.2016

Nominace mladších žákyň na 4.12.2016

Liga mladších žákyň – POŘÁDÁME! Kdy:  4. 12. 2016 Kde:  Jedenáctka VS (Mírového hnutí, Praha 415, 14900) Zápasy: 9:40, 11:00 (+podle umístění-13:00, 13:40,14:20) Sraz: 8:15 na hale (pořádáme!!) Nominace: Lucie Tajčmanová, Lucie Šárová…

02.12.2016 - Barbora Polívková

Nominace mladších žákyň na 20.11.2016

Nominace mladších žákyň na 20.11.2016

Liga mladších žákyň - POZOR NA ČASY! Kdy: 20.11.2016 Kde: Tatran Střešovice (Sibeliova 368, Praha 6, 160 00) Zápasy: 13:20 (Tatran), 14:40 (MB), +podle umístění.. poslední zápas začíná v 18:00 !!! Sraz: 12:30 na Tatranu   Nominace:…

15.11.2016 - Barbora Polívková

Další

1 2 3 ...5

Krátké zprávy

15.11.2017

V pátek 17.11. je svátek a tréninky mládeže jsou zrušené. Můžete ale přijít fandit našim ženám v derby Florbal Chodov - Ivanti Tigers od 18:00 hodin!

20.10.2017

Během podzimních prázdnin, příští čtvrtek a pátek se ruší tréninky přípravky, elévek/elévů a mlžek/mlžů!

20.10.2017

Mladší žákyně a mladší žáci mají v úterý 24.10. místo tréninku regeneraci - plaváni na Jedenáctce od 16:00-17:00 sraz 15:45.

1. Florbal Chodov 12 122:32 35
2. Ivanti TIGERS Jižní Město 12 135:36 33
3. 1.SC Vítkovice 12 121:34 30
4. FBC Ostrava 12 94:67 24
5. Panthers Praha 12 44:55 19
6. FbŠ Bohemians 12 68:84 17
7. Florbal Židenice 12 41:66 12
8. FBK Jičín 12 56:87 12
9. Tatran Střešovice 12 49:91 11
10. FBC Liberec 12 49:98 9
11. SKV Vinohrady 12 28:110 9
12. FBS Olomouc 12 51:98 5

Kompletní tabulka

Jsme na facebooku

© 2017 TIGERS Jižní Město - Všechna práva vyhrazena sekretar@tigersflorbal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Počet návštěv: 145041
Posledních 30 dnů: 5615 | Posledních 7 dnů: 2071 | Poslední den: 270

Generální sponzor
Ivanti
Hlavní sponzoři a partneři
Peugeot Praha 11 Florbal Expert Unihoc MC DAVID
Ostatní sponzoři a partneři
NEWPS.CZ Isostar Top hotel Praha Decathlon Barna medical Pražský rohovník xflorbal Predys s.r.o. Copymat Attack Tisknihned Fit-pro Rehabia Kryo centrum Medico XOB spol. s.r.o. Ryba Bar Sklub.cz
Akce
Superfinále florbalu 2018
Partneři Extraligy žen
Extraliga žen OZP Rotor TvCom
Galerie
Rajče Ivanti TIGERS Florbal