Torpédo Havířov

 oficiální stránky

Ivanti TIGERS

FLORBAL JIŽNÍ MĚSTO

8 x MISTR EXTRALIGY ŽEN 

Poslední zápas 08.03.2020

SH Jižní Město 

Ivanti Tigers Jižní Město

Ivanti TIGERS Jižní Město

4:5
(2:0, 1:2, 1:3)

K1 Florbal Židenice

Florbal Židenice

Články

Turnaj elévů 8.3.

Turnaj elévů 8.3.

ELÉVOVÉ  -  TURNAJ, neděle 8. 3. 2020 Sraz: 10:20 v hale Kde: ZŠ Mendelova, Mendelova 550/2, Praha       Zápasy:    11:00   TJ Sokol Petrovice I.                                  12:20   FAT PIPE Traverza Mukařov blue        …

04.03.2020 - Tigers Jižní Město

Turnaj elévů 16.2.

Turnaj elévů 16.2.

ELÉVOVÉ - turnaj v neděli 16. 2. 2020 Sraz 10:20 v hale Hala: VOŠSP Zahradní Město, Jasmínová 3166/37a, Praha, 10600       Zápasy:    11:00 FBC Kutná Hora – Orlíci                    12:20 Floorball Club Falkon blue          …

14.02.2020 - Tigers Jižní Město

Liga elévů 19.1. 2020

Liga elévů 19.1. 2020

ELÉVOVÉ  -  TURNAJ  neděle 19. 1. 2020  NOMINACE   Sraz: 9:00 hodin v hale   Kde: TJ JM Chodov, Mírového hnutí 2137/7, Praha 11     Zápasy:  9:40 ACEMA Sparta Praha YELLOW                              11:00 Flobo Praha   …

15.01.2020 - Tigers Jižní Město

Trunaj elévů 24.11. 2019

Trunaj elévů 24.11. 2019

Nominace na turnaj elévů, který se koná v neděli 24. 11. 2019 v TJ Sokol Vinohrady.   Sraz: 9:00 hodin v hale Kde: TJ Sokol Vinohrady, Polská 2400/1a, Praha, 12000 Zápasy:  9:40 Wizards DDM Praha 10, silver                11:00…

18.11.2019 - TIGERS Jižní Město

Turnaj elévů 9.11.2019

Turnaj elévů 9.11.2019

Sraz: 9:00 hodin v hale Kde: SH Jedenáctka VS (malé hřiště), Mírového hnutí 2385/3, Praha 11 Zápasy:  9:40 FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue,                11:00 Technology Florbal MB Orange,                                                …

08.11.2019 - TIGERS Jižní Město

Turnaj elévů 26.10.

Turnaj elévů 26.10.

Turnaj elévů na ligu 26.10. – PODZIMNÍ PRÁZDNINY!   Hala: SH Kutná Hora Klimeška, Čáslavská 274, Kutná Hora Sraz: 8:30h v hale Zápasy: 9:00, 10:20 a zápas o umístění ve 13:00, 13:40 nebo 14:20   Nominace: Barvíř A., Bauch A.,…

21.10.2019 - Karolína Šatalíková

Turnaj elévů 6.10.

Turnaj elévů 6.10.

Turnaj elévů 6. 10. 2019 Kde: VOŠSP, Zahradní Město, Jasmínová 3166/37a, Záběhlice, 106 00 Praha 10 Sraz: 9:00h v hale Zápasy: 9:40, 12:20 a zápas o umístění ve 13:00, 13:40 nebo 14:20 Nominace: všichni kluci Prosíme o potvrzení…

03.10.2019 - Karolína Šatalíková

1. turnaj elévů 21.9. 2019

1. turnaj elévů 21.9. 2019

Turnaj elévů 21.9. 2019 Kde: Nová MSH Mladá Boleslav, Zalužanská 1457, Mladá Boleslav Sraz: 9:45 h v hale Zápasy: 10:20, 11:40 a zápas o umístění mezi 13:00 – 14:20h   Nominace: Patrik Janda, Adam Bauch, Albert Man, Lukáš Vyhnal,…

18.09.2019 - Karolína Šatalíková

Turnaj elévů 28.4.2019

Turnaj elévů 28.4.2019

Turnaj elévů se koná 28.04.2019! Sraz je v 8:15  ve sportovní hale  ZŠ Campanus, Jírovcovo náměstí 1782, Praha 4, 14000 Turnaj pořádá náš klub, takže bychom tímto chtěli požádat i rodiče o spolupráci. Co je potřeba zajistit po celou dobu…

23.04.2019 - Vláďa Špaček

Turnaj elévů 7.4.2019

Turnaj elévů 7.4.2019

Turnaj elévů se koná 7.4.2019!  Sraz je v 9:00  ve sportovní hale  TJ Radlice, Kutvirtova 5, Praha 5, 15000  Zápasy: 9:40  vs FBC Slavia Bílí; 12:20 vs Chodov Blue;  následně zápas o umístění, 13:40 nebo 14:20.  Prosíme o potvrzení účasti…

02.04.2019 - Vláďa Špaček

Turnaj elévů 24.3.2019

Turnaj elévů 24.3.2019

Turnaj elévů se koná 24.03.2019! Sraz je v 8:15  ve sportovní hale Jedenáctka VS, Mírového hnutí, Praha 415, 14900 Turnaj pořádá náš klub, takže bychom tímto chtěli požádat i rodiče o spolupráci.   Co je potřeba zajistit po celou dobu…

19.03.2019 - Vláďa Špaček

Turnaj elévů 10.3.2019

Turnaj elévů 10.3.2019

Turnaj elévů, který se koná 10.3.2019! Sraz je v 9:00  ve sportovní hale  ZŠ ZŠ Zeleneč, Mstětická 1031, Zeleneč v Čechách, 25091 Zápasy: 9:40  vs FBC Kutná Hora; 12:20 vs FbŠ Bohemians;  následně zápas o umístění, 13:40 nebo 14:20. Prosíme…

04.03.2019 - Vláďa Špaček

Krátké zprávy

10.03.2020

Dnešní tréninky proběhnou jako obvykle. Stran víkendových zápasů / turnajů čekáme na stanovisko Českého florbalu.

04.03.2020

Formulář na přihlášení na letní turnaje najdete nyní v sekci klub/neligové turnaje. Prosíme o jeho vyplnění do 13.3. Děkujeme.

21.02.2020

Přihlášky na letní soustředění a další informace najdete v sekci klub/soustředění.

Září 2020

  • Po
  • Út
  • St
  • Čt
  • So
  • Ne
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
1. 1. SC TEMPISH Vítkovice 22 238:46 64
2. Fat Pipe Florbal Chodov 22 240:63 57
3. FBC ČPP OSTRAVA 22 200:106 55
4. Ivanti TIGERS Jižní Město 22 155:112 41
5. Florbal Židenice 22 132:116 37
6. Tatran Střešovice 22 141:109 36
7. FbŠ Bohemians 22 123:145 36
8. Panthers Praha 22 111:158 23
9. Bulldogs Brno 22 85:165 20
10. FBS Olomouc 22 66:176 15
11. FBK Jičín 22 69:159 12
12. FBC Liberec 22 54:259 0

Kompletní tabulka

Jsme na facebooku

© 2020 TIGERS Jižní Město - Všechna práva vyhrazena sekretar@tigersflorbal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Počet návštěv: 257338
Posledních 30 dnů: 558 | Posledních 7 dnů: 128 | Poslední den: 14

Generální sponzor
Ivanti
Hlavní sponzoři a partneři
Praha 11 Praha Florbal Expert Unihoc MC DAVID FootBalance
Ostatní sponzoři a partneři
NEWPS.CZ Top hotel Head Drinks Barna medical Pražský rohovník xflorbal Predys s.r.o. Attack Tisknihned Fit-pro Rehabia Kryo centrum Medico XOB spol. s.r.o. Sklub.cz
Akce
Superfinale
Partneři Extraligy žen
Extraliga žen Rotor TvCom
x