Torpédo Havířov

 oficiální stránky

Ivanti TIGERS

FLORBAL JIŽNÍ MĚSTO

8 x MISTR EXTRALIGY ŽEN 

Poslední zápas 28.04.2019

SH Porg 

BLACK ANGELS

BLACK ANGELS

0:1

Ivanti Tigers Jižní Město

Ivanti TIGERS Jižní Město

Přiští zápas 28.09.2019

SH Jižní Město 

Ivanti Tigers Jižní Město

Ivanti TIGERS Jižní Město

:
od 11:15

BLACK ANGELS

BLACK ANGELS

Poslední turnaj starších žákyň sezony 2018/2019

Stržky obhájily stříbro.

28. 4. odehrály stržky svůj poslední turnaj sezóny a na rozdíl od minulého roku, kdy bylo při posledním turnaji již rozhodnuto, tak nyní mohly holky pomýšlet i na celkové prvenství v kategorii starších žákyň pro Prahu a SČ. Znamenalo by to ale vyhrát všechny tři dnešní zápasy.

Bohužel plány nám zhatil hned v prvním zápase Chodov, se kterým jsme vlastně o celkové prvenství bojovali.

Po nepovedeném posledním zápase s Chodovem šly holky do zápasu s trochu jinou taktikou, ale ani tak se holkám opět nepovedl zachytit začátek zápasu a hned ve druhé minutě jsme inkasovali první branku.

V prvním poločase se holky bohužel nedostaly moc do tempa a neměly moc střeleckých příležitostí, přechodová fáze do útoku byla komplikovaná a nevytvořily si souvislejší tlak, zaostávaly především v důrazu a v rychlosti a Chodov byl nebezpečnější. Díky ale bojovnosti, která holkám nechyběla, se před koncem prvního poločasu dostala do 100% šance Andy Břeská, byla faulována a z následného trestného střílení dala vyrovnávací branku.

Druhá půle byla herně o poznání lepší, holky hru zjednodušily a začaly se dostávat čím dál tím více a více do zakončení. Bohužel se holky nevyvarovaly chyb, které na rozdíl od nás Chodov trestal. Paradoxně jsme tedy po zlepšeném výkonu prohráli poločas 0:2 a tedy celkovým skóre 1:3.

 

Druhý zápas ve skupině nás čekal velmi mladý tým Sparty.

Holky hned od začátku zápasu dominovaly a celý zápas měly od začátku až do konce pod kontrolou.

Branky, které holky vstřelily, byly většinou po připravených kombinacích. Sparta hrozila z rychlých protiútoků, ale holky si to většinou pohlídaly a nepřipustily komplikace. Konečný výsledek 7:0 a čekal nás zápas o třetí místo.

 

Zápas o třetí místo s Black Angels

Black Angels není náš příliš oblíbený soupeř. V sezóně jsme se utkali 4x a z toho 3x prohráli, i když jsme byly většinou vždy herně lepší.

Tento zápas byl ale jiný, hrálo se velice vyrovnané utkání a hra se přelívala z jedné strany na druhou. Šance byly vidět na obou stranách a místy se ani skoro nedalo uvěřit tomu, co holky neproměnily. Špatná produktivita nás bohužel neopustila ani na tomto turnaji. Jedinou střelkyní zápasu byla po pěkné akci Majda Netrefová, která nám vystřelila těsné vítězství 1:0.

 

Konečné třetí místo v tomto turnaji pro nás znamená, že jsme obhájili velice pěkné celkové druhé místo starších žákyň pro Prahu a SČ.

Díky všem holkám za úspěšnou celou sezónu a za dobře odvedenou práci. Někdy se dařilo více, někdy méně, ale o tom je sport.

Také všem holkám, pro které toto byl poslední turnaj za stržky, přejeme hodně sil a štěstí v dorostenkách.

Velké díky také patří rodičům, fanouškům a všem, kteří nás po celou sezónu podporovali!!!

 

 

Diskuze k článku

Krátké zprávy

03.09.2019

Tento týden proběhne i čtvrteční trénink elévek a elévů ve Sportovní hale Jižní Město od 16:00 h. Děkujeme za pochopení.

26.08.2019

Tréninky v nové sezóně začínají v úterý 3.9. těšíme na všechny. Více info v Klub/Tréninky

16.06.2019

Informace k turnaji Prague Games a Hummel Open Game najdete v sekci klub/turnaje. Připomínáme rovněž, že v úterý 18.6. proběhne na Hrabákové poslední letošní trénink!

Jsme na facebooku

© 2019 TIGERS Jižní Město - Všechna práva vyhrazena sekretar@tigersflorbal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Počet návštěv: 226535
Posledních 30 dnů: 3192 | Posledních 7 dnů: 1018 | Poslední den: 184

Generální sponzor
Ivanti
Akce
Euro Floorball Tour 2019
Hlavní sponzoři a partneři
Peugeot Praha 11 Praha Florbal Expert Unihoc MC DAVID FootBalance
Ostatní sponzoři a partneři
NEWPS.CZ Isostar Top hotel Centrum Chodov Decathlon Barna medical Pražský rohovník xflorbal Predys s.r.o. Copymat Attack Tisknihned Fit-pro Rehabia Kryo centrum Medico XOB spol. s.r.o. Ryba Bar Sklub.cz
Partneři Extraligy žen
Extraliga žen Rotor TvCom