TJ Sokol Královské Vinohrady

4 : 10

(1:3,0:4,3:3)

Tři body z Vinohrad pro Ivanti Tigers

V sobotu se utkal leader tabulky s týmem TJ Sokol Královské Vinohrady, který je v tabulce na opačném konci, ale i přesto jsme se museli na tento zápas připravit a přistoupit k němu zodpovědně a plnit pokyny. Začátek zápasu se začal vyvíjet dobře, když skóre otevřela ve třetí minutě svou střelou Michaela Šulanová, v páté minutě následoval druhý gól, který vstřelila Dominika Kubišová a poté třetí Nikola Hermannová. Domácím se to nelíbilo a ze své standardní situace vstřelili svůj první gól a v první třetině také poslední. Konečný stav první třetiny byl tedy z pohledu domácích 1:3. Do druhé třetiny jsme nastoupili s jasnými pokyny, které máme plnit. Hned v jejím úvodu se prosadila Vendula Beránková a o něco později Adéla Polívková, která vymetla pavučinu soupeřovy branky. Po hezké kombinaci vstřelila gól Tereza Hanzlíková a poslední gól této třetiny vstřelila opět Vendula Beránková. Druhá třetina skončila 0:4. Ve třetí třetině se hned v úvodu prosadil tým domácích, ale Ester Janušková našla odpověď a vstřelila svůj první gól v Extralize žen. Pět minut před koncem se po kombinaci pěknou střelou od mantinelu prosadila Lucia Košturiaková. Po hezkém výhozu domácí gólmanky, který naše obrana nezachytila, se prosadil domácí tým. Poslední a desátý gól Tigers vstřelila opět Tereza Hanzlíková, když si ji našla před branku Ester Janušková. Domácí se do poslední minuty nevzdávali a skóre ještě upravili na konečných 4:10.

Komentář asistenta trenérky hostí Štegl Adama: Na to, že hrál první tým s posledním to byl celkem vyrovnaný zápas. Na konci jsme byli štastnější my. Neproměňovali jsme spoustu šancí, které jsme vytvořili, ale i soupeř, který měl hodně brejků 2 na 1, 3 na 1, 4 na 2 atd.. Děkuji soupeři za utkání a pořadatelům za pořádání.

Komentář asistenta trenéra domácích Pavla Doubka: Viděli jsme útočně laděné utkání s velkým množstvím neproměněných šancí. TIgers byly samozřejmě o třídu lepší, ale i oni se trochu trápily v zakončení. Děkujeme soupeři za hezké utkání a přejeme mu hodně zdaru do zbytku sezony.