6 : 5

(1:1,3:2,2:2)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV

Napínavé debry o čelo tabulky pro Tigers

V neděli se odehrál velký boj jak o Jižní Město, tak o čelo tabulky. Zápas byl už od začátku vypjatý. Skóre zápasu otevřela Tereza Urbánková, která po krosu umístila balonek za záda Jany Christianové. Po dvou minutách vyrovnala zápas Dagmar Surá, která si pokoupala Chodovskou obranu a následně i gólmanku. První třetina skončila tedy 1:1. Do druhé třetiny lépe nastoupily Chodovské lvice, které navýšily stav na 2:1. To se ale nelíbilo Tereze Hanzlíkové, která po samostatném úniku zavěsila balon pod víko. Po nedůrazu naší obrany trefila Gabriela Tožičková skákavý balon beckhandem do brány. Před koncem druhé třetiny stihly ale tygřice zápas otočit, když Dominika Kubišová naservírovala šanci Lucce Pilikové, která ji nekompromisně proměnila a poté se podařilo prosadit Lucce Košturiakové. Ve třetí třetině jsme si náskok dokázaly udržet a dokonce i navýšit. Stav na 5:3 navýšila Eliška Machková. Chodov se ale nevzdával a po sporně odpískané standardní situaci vstřelila gól opět Tereza Urbánková. Ve třetím oslabení se podařilo vsítit gól Lucce Košturiakové, díky kterému jsme odskočily o dvě branky. Chodovu se pouze podařilo snížit stav na konečných 6:5, které nám prozatím zajistilo první místo v tabulce.

Vyjádření trenéra hostí (L.Procházka): Myslím, že jsme odehráli výborné utkání. Dařilo se nám na míčku, škoda, že se nám nepodařilo využít nějakou z přesilovek, to si myslím že byl jeden z klíčových momentů. Myslím že utkání bylo hráno ve vysokém tempu a mělo výbornou kvalitu. Soupeři gratulujeme a jdeme se nachystat na finále poháru.

Vyjádření trenérky domácích (M.Šteglová): Utkání ve vysokém tempu. Na hřišti bylo vidět, že se hraje o první místo a byl to boj. Jsme spokojeni, že jsme dokázali vyhrát. Díky soupeři za utkání.