Torpédo Havířov

 oficiální stránky

Ivanti TIGERS

FLORBAL JIŽNÍ MĚSTO

8 x MISTR EXTRALIGY ŽEN 

Poslední zápas 15.09.2018

SH Jižní Město 

Ivanti Tigers Jižní Město

Ivanti TIGERS Jižní Město

2:6

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA

FBC Ostrava

Přiští zápas 22.09.2018

SH Jižní Město 

Ivanti Tigers Jižní Město

Ivanti TIGERS Jižní Město

:
od 16:30

Tatran Střešovice

Tatran Střešovice

Extraliga Žen 2017/2018
12.kolo

SH Jižní Město, 20.11.2017 20:15

Ivanti Tigers Jižní Město

Ivanti Tigers Jižní Město

8 : 3

(3:1,2:2,3:0)

FbŠ Bohemians

FbŠ Bohemians

Ženy ovládly televizní zápas s Bohemians

 

Ženy ovládly televizní zápas s Bohemians

V netradičním duchu se neslo pondělní derby s Bohemians. Ženy Tigers před televizními kamerami porazily svého soupeře 8:3 a po 12. kole ztrácí z 2. místa dva body na vedoucí Chodov.

Už od začátku zápasu bylo patrné, jakou taktiku oba týmy budou praktikovat. Zatímco domácí nastoupily aktivně, Bohemians čekaly v obraném bloku a spoléhaly na dobře připravenou Kreinsingerovou v brance. Hned ve 2. minutě byla ve výborné střelecké pozici Surá, ale její střela byla zblokována. V čase 3:44 ale už obrana hostů neuhlídala Pilíkovou, ta našla Áďu Polívkovou, pro kterou již nebyl problém otevřít skóre. O 17 vteřin později na brankovišti skvěle pracovala Niky Hermannová a bylo to 2:0. Hosté se do mnoha šancí nedostávaly, avšak po zaváhání obrany překonala bezmocnou Christianovou Zlámalová a zakončila tak divokou tříminutovku. Tím se skóre na deset minut zastavilo i přes několik šancí na straně domácích. Až v 18. Minutě se prosadila Surá a uzavřela tak první třetinu – 3:1 pro Tigers.

Jestliže do úvodní části vstoupily holky dobře, začátek druhé třetiny se povedl hostujícím hráčkám. Nejprve se prosadila často zakončující Slavíková, následně šťastnou trefou Reichlová a brankářka Christianová jen kroutila hlavou. Následně svojí nejnebezpečnější šanci neproměnila Poláková, která netrefila z dobré pozice prázdnou branku. Nepovedený úvod 2.třetiny domácích hráček završila vysoká hokejka v obličeji Denisy Billé, která nebyla potrestána. Poté již převzaly otěže opět hráčky Tigers a po několika pokusech prolomila střeleckou smůlu agilní Kubišová. Na konci třetiny ještě po zachyceném výhozu Kreisingerové vymetla pavouky v bližší tyčce Košturiaková a do šaten se šlo za stavu 5:3.

Hráčky Tigers si o přestávce vzaly ponaučení z předchozího vývoje a 3. třetinu začala svým sólem rychlonohá Pilíková – 6:3. V 51. Minutě se ještě dostala na středu hřiště do dobré pozice hostující Bočanová, ale po skvělém zákroku Christianové jen dokonaly zmar první lajny hostů v tomto zápase. V poslední desetiminutovce zápasu se ještě po dvou asistencích navrátivší se Bobotové podruhé v zápase prosadily Hermannová a Kubišová a upravily tak skóre na 8:3 pro Tigers.

Trenér hostů Tomáš Grigar pochválil své hráčky za nasazení, velkou oporou pak byla brankářka Kresingerová, díky které zápas neskončil větším rozdílem. Z domácích hráček byly vidět zejména Hermannová s Pilíkovou.

V následujících dnech čeká ženskou extraligu pauza, jelikož začátkem prosince startuje MS žen na Slovensku. Tigers se po reprezentační přestávce představí venku proti Panthers Praha, konkrétně 15. prosince.

Komentář trenéra hostí Tomáše Grigara: Z naší strany dobře odmakaný zápas, kde Tigers trestaly každou naší chybu. Mrzí nás neproměněné šance především ve druhé třetině, kde jsme mohli vstřelit několik branek navíc. Gratulujeme soupeři a věříme, že minimálně takto budeme hrát v každém utkání.

Komentář trenéra domácích Karolíny Šatalíkové: S výkonem jsme celkem spokojeni, holky hrály, co jsme po nich chtěli. Přestože jim v zápase chybělo povolení k napadání, tak to vydržely a celý zápas se držely taktiky. za to mají od nás pochvalu. Rezervy v herních činnostech nám zabránily vstřelit víc gólů. Soupeřkám děkujeme za zápas.

Informace o utkání

Ivanti Tigers Jižní Město:
J. Christianová, K. Červová, N. Hermannová, L. Pilíková, I. Hyršlová, D. Steinbachová, D. Billá, V. Beránková, D. Surá, M. Šulanová, D. Kubišová, L. Košturiaková, M. Čapková, V. Bobotová, E. Machková, B. Zabavská, A. Polívková, M. Kleinová, T. Hanzlíková, A. Machačová, M.  Šteglová, K.  Šatalíková, D.  Hejret, J. Březinová, A.  Štegl

Branky:
4. A. Polívková (L. Pilíková),
5. N. Hermannová (I. Hyršlová),
18. D. Surá (D. Billá),
33. D. Kubišová (A. Polívková),
39. L. Košturiaková (N. Hermannová),
43. L. Pilíková (D. Kubišová),
56. N. Hermannová (V. Bobotová),
60. D. Kubišová (V. Bobotová)

Tresty:

FbŠ Bohemians:
D. Kreisingerová, K. Husarčiková, M. Slavíková, E. Císařová, E. Nová, K. Jarešová, P. Hnátová, M. Heráková, M. Neubergerová , J. Zlámalová, K. Andrlová, L. Šindelářová, A. Kadidlová, G. Nardi, A. Cukrová, H. Nguyenová, H. Poláková, E. Reischlová, A. Bočanová, V. Loudová, P. Krbec

Branky:
7. J. Zlámalová (A. Bočanová),
23. M. Slavíková (E. Reischlová),
24. E. Reischlová (K. Jarešová)

Tresty:

Střely: 33:20

Počet diváků: 89

« Zpět na rozpis

Diskuze

Krátké zprávy

14.09.2018

Páteční trénink mladších žákyň a žáků proběhne na Gutovce, Gutova 39, Praha 10 - bruslení. S sebou mimo bruslí helmu, chrániče a hokejku. Od 16:00-18:00h.

13.09.2018

2.liga dorostenek: Vzhledem k neúčasti týmu Slavia Praha se druhý zápas 16.9. posouvá na 13hod

10.09.2018

V sobotu se ženy představí poprvé před domácím publikem. Od 20 hodin hostí FBC Ostrava.

1. 1. SC TEMPISH Vítkovice 2 21:4 6
2. Florbal Chodov 2 13:3 6
3. FBC Ostrava 2 14:6 6
4. FBS Olomouc 1 9:4 3
5. FbŠ Bohemians 1 9:4 3
6. Ivanti TIGERS Jižní Město 2 8:6 3
7. Tatran Střešovice 2 12:13 3
8. Panthers Praha 1 1:4 0
9. FBC Liberec 1 4:8 0
10. Florbal Židenice 2 4:14 0
11. FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 2 7:21 0
12. FBK Jičín 2 3:18 0

Kompletní tabulka

Jsme na facebooku

© 2018 TIGERS Jižní Město - Všechna práva vyhrazena sekretar@tigersflorbal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Počet návštěv: 181709
Posledních 30 dnů: 4405 | Posledních 7 dnů: 1233 | Poslední den: 105

Generální sponzor
Ivanti
Hlavní sponzoři a partneři
Peugeot Praha 11 Florbal Expert Unihoc MC DAVID
Ostatní sponzoři a partneři
NEWPS.CZ Isostar Top hotel Praha Decathlon Barna medical Pražský rohovník xflorbal Predys s.r.o. Copymat Attack Tisknihned Fit-pro Rehabia Kryo centrum Medico XOB spol. s.r.o. Ryba Bar Sklub.cz
Akce
MS 2018
Partneři Extraligy žen
Extraliga žen Rotor TvCom
Galerie
Rajče Ivanti TIGERS Florbal