SH Jižní Město, 28.9.2017 14:00

20 : 2

(5:1,5:1,10:0)

Výhra i v černém

Ve čtvrtém a také svátečním kole (28.9.) jsme se utkaly s Tatranem Střešovice. Do zápasu jsme vstupovaly s jasným cílem- nepustit soupeře k balónku a proměnit co možná nejvíce šancí.

Začátek zápasu vypadal velice slibně, když se již v páté minutě první třetiny trefila Martina Čapková, která nesmírnou pumelicí natrefila hostující hráčku před bránou a od té se míček odrazil přímo do sítě. V poměrně rychlém sledu jsme mohli sledovat další tři branky a v desáté minutě už byl stav 4:0 v náš prospěch.

Bohužel ani v tomto utkání se nám nepodařilo udržet čisté konto a ve dvanácté minutě jsme obdržely první branku, o kterou se postarala Lenka Faltusová z týmu hostů. Trenéři nechtěli nechat nic náhodě, a proto jsme další část zápasu hrály se zataženější obranou. Po první třetině byl konečný stav 5:1.

Do druhé třetiny jsme opět vkročily důrazně a hned po 52 vteřinách se trefila Denisa Billá. Průběh byl v podstatě velice podobný minulé třetině. Také jsme jako předtím bohužel obdržely gól, tentokrát z hole Žanety Rekové, ale naproti tomu jsme proměnily další čtyři šance, a tak byl stav 10:2.

Třetí část už byla jen a pouze v naší režiji. Nasázely jsme deset branek a na tabuli tak svítilo pěkných 20:2.

O konečný výsledek se postaral téměř celý tým, ale k těm nejproduktivnějším patřily : Lucie Pilíková, která si připsala slušných šest asistencí a jeden gól, dále také Barbora Zabavská se třemi góly a dvěmi asistencemi a po čtyřech bodech si připsaly Denisa Billá, Dominika Steinbachová a naše rychle a zběsile Dominika Kubišová.

Vyjádření trenéra hostí (M.Vybíral): Dnešní utkání bylo z naší strany ve svátečním duchu a bohužel je to znát na výsledku. Toto se dále nesmí opakovat! Soupeři gratuluji a fanouškům obrovská čest za trpělivost.

Vyjádření trenérky domácích (M.Šteglová): Dnešní utkání nám opět ukázalo určité mezírky, kterých se ještě můžeme vyvarovat. Naopak jsme celkem spokojeni s produktivitou. Děkujeme soupeři za utkání.