:
od 12:30

BLACK ANGELS

Juniorky mají po čtyřech zápasech plný počet bodů!

Dva rozdílné zápasy čekaly během druhého hracího víkendu naše juniorky. V sobotu se vydaly do průmyslového Litvnínova, zatímco během nedělního podvečera se představily ve vyhroceném derby ve střešovické STODOLE Tatranu.

Litvínov vs Tigers 9:1 (3:0,5:1,1:1)

Do Litvínova jsme dorazily v pořádku a s dobrou náladou. Od začátku bylo jasné, kdo je favoritem. Už během 14. minut dala hattrick Kristýna Zlatníková, po nahrávkách Adély Kubíkové, Barči Špačkové a Káji Stůjové.

Ve druhé třetině jsme už od začátku střílely a během první minuty byl stav 4:0 díky Kačce Vachudové, ale Litvínov stihl během minuty zareagovat a dostal míček za záda Týny Janglové. To nás ale nerozhodilo a během druhé třetiny se míček ocitl za zády ještě čtyřikrát, po gólech Báry Havlíčkové, Terky Pekové, která vstřelila svůj první gól v juniorkách, Sáby Šnajberkové, která se prosadila během přesilovky, a Kačky Vachudové.

Ve třetí třetině se jako první prosadil Litvínov. Naposledy se míček ocitl za zády golmanky, té hostující ve 49. minutě, kdy se opět prosadila Terka Peková, které přihrála Anežka Pěnkavová a tím si získala svůj první bod v Tigers.

Tigers vs Tatran 9:4 (1:2, 6:2, 2:0)

Ve “Stodole” jsme se utkaly s naším velkým rivalem. Bylo od začátku jasná, že nesmíme nic podcenit. První třetina byla velmi vyrovnaná, hra se přelévala z jedné strany na druhou.  A skóre po ní bylo 1:2 pro Tatran. Branku za záda soupeřovi golmanky dostala Kristýna Zlatníková po krásné nahrávce Káji Stůjové. Tatran však během minuty srovnal a dostat míček za brankovou čáru ještě jednou.

Ve druhé třetině se během tří minut stihlo prosadit opět duo Zlatníková, Stůjová. Na tuto akci ale opět stihl Tatran zareagovat a opět vedl o jednu branku.  Ani ne za 10 vteřin byla vyloučena hráčka Tatranu na 5 minut za hru vysokou holí. Za dvě minuty přesilovky dostala za záda golmanky v červeném Natka Bálková po přihrávce Elišky Chudé.  Během naší výhody se však povedlo Hráčce Tatranu uniknout a překonat naší golmanku. To nás však nerozhodilo a během minuty jsme opět vedly, díky dvoum brankám Lucky Řezáčové. V této třetině se prosadila také Eliška Trojánková, ke které míček dostala Kačka Kovaříková, a Eliška Chudá, které nahrála Eliška Trojánková.  V 19. minutě jsme však špatně střídaly a do poslední třetiny jsme nastoupily v oslabení.

Na začátku třetí třetiny jsme přežily oslabení a opět se hrálo nahoru a dolů.Bohužel během 2 minut hry pět na pět byla vyloučena naše hráčka za sekání, i toto oslabení jsme však zvládly a držely jsme soupeře na jeho polovině. Ve 49. minutě se prosadila opět Kačka Kovaříková, po nahrávce Elišky Chudé a na světelné tabuli svítilo skóre 8:4 pro nás. V této minutě se však hlavami srazily dvě hráčky a hra se na pár minut přerušila.  V 54. minutě byla opět vyloučena naše hráčka za blokování hokejky, ale naše čtyřka to zvládla. Hra byla čím dál více vyhrocená a v této třetině jsme ještě jednou využily početní výhodu po vyloučení hráčky. Za brankovou čáru soupeřek dostala míček opět Chudá po přihrávce Kovaříkové.