Torpédo Havířov

 oficiální stránky

Ivanti TIGERS

FLORBAL JIŽNÍ MĚSTO

8 x MISTR EXTRALIGY ŽEN 

Poslední zápas 10.08.2019

SH Jižní Město 

Pixbo Wallenstam IBK

Pixbo Wallenstam IBK

8:1

Ivanti Tigers Jižní Město

Ivanti TIGERS Jižní Město

Přiští zápas 14.09.2019

SH Jižní Město 

Ivanti Tigers Jižní Město

Ivanti TIGERS Jižní Město

:
od 00:00

Tatran Střešovice

Tatran Střešovice

Ivanti Tigers se nevzdaly a vrací sérii do Ostravy!

V těžké pozici vstupoval do víkendu mladý tým Ivanti Tigers, neboť si z Ostravy přivez stav 0:2 na zápasy. Vstup do sobotního 3. zápasu Tigers sice nevyšel ideálně a brzy prohrávaly, ale ještě do konce první části hry vyrovnala Polívková a skóre otočila proměněným trestným střílením Beránková. Vítkovice hned 43 vteřin po startu druhé části vyrovnaly, ale radovaly se pouze 34 vteřin. Domácí poslala opět do vedení Hermannová. Dobře se vyvíjející zápas zlomilo 21 vteřin uprostřed druhé třetiny, kdy Vítkovice dvakrát udeřily a otočily skóre. Zaskočené hráčky Ivanti pak znovu dvakrát inkasovaly během necelé minuty na konci druhé třetiny a bylo to již 3:6. V poslední části hry se Tigers pokusily o zvrat a díky brance Kubišové se přiblížily, ale víc jim úřadující mistr nedovolil.

V neděli tak šly hráčky Ivanti do zápasu s nožem na krku a ukázaly, že i přes mládí mají velkou vnitřní sílu. Do zápasu vstoupily domácí hráčky přímo fantasticky a první třetinu vyhrály po brankách Hermannové, Beránkové, Řezáčové a Kubišové 4:0! Ve druhé třetině se zaskočené Vítkovice zvedly a dvěma brankami skóre snížily. Ve třetí třetině si pak diváci užily pravé drama. Vítkovice vyrovnaly na 4:4, ale Eliška Chudá vrátila vedení na stranu Tigers. To platilo až do času 57:50, kdy Vítkovice vyrovnaly. Utkání tak došlo do prodloužení a v něm si vzala slovo ve skvělé formě hrající Vendula Bránková, která procedila míček do branky a první bod pro Ivanti Tigers byl na světě!

Série se tedy vrací do Vítkovic, kde se bude hrát ve středu 3. dubna od 18 hodin.

O víkendu vstoupily do semifinále také juniorky, které čekal stejný soupeř. V sobotu na domácí půdě těsně podlehly, když nedotáhly závěrečný tlak. V neděli pak na půdě Vítkovic bez hráček hrajících za áčko překvapivě uspěly a rozhodvat tak bude 3. zápas!

Diskuze k článku

Krátké zprávy

16.06.2019

Informace k turnaji Prague Games a Hummel Open Game najdete v sekci klub/turnaje. Připomínáme rovněž, že v úterý 18.6. proběhne na Hrabákové poslední letošní trénink!

06.06.2019

Vzhledem k dnešnímu očekávanému dešti přesouváme trénink elévů/elévek a mladších žáků/žákyň do tělocvičny vedle haly od 15:30h. Bez hokejek. Ostatní kategorie dle pokynů svých trenérů. Děkujeme!

28.05.2019

Vzhledem k nepříznivému počasí jsme bohužel nuceni zrušit dnešní trénink (úterý 28.5.). Těšíme se na viděnou ve čtvrtek!

Jsme na facebooku

© 2019 TIGERS Jižní Město - Všechna práva vyhrazena sekretar@tigersflorbal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Počet návštěv: 223343
Posledních 30 dnů: 2131 | Posledních 7 dnů: 822 | Poslední den: 91

Generální sponzor
Ivanti
Hlavní sponzoři a partneři
Peugeot Praha 11 Praha Florbal Expert Unihoc MC DAVID FootBalance
Ostatní sponzoři a partneři
NEWPS.CZ Isostar Top hotel Centrum Chodov Decathlon Barna medical Pražský rohovník xflorbal Predys s.r.o. Copymat Attack Tisknihned Fit-pro Rehabia Kryo centrum Medico XOB spol. s.r.o. Ryba Bar Sklub.cz
Akce
Prague Games Czech Open Rookie camp
Partneři Extraligy žen
Extraliga žen Rotor TvCom