Torpédo Havířov

 oficiální stránky

Ivanti TIGERS

FLORBAL JIŽNÍ MĚSTO

8 x MISTR EXTRALIGY ŽEN 

Poslední zápas 10.08.2019

SH Jižní Město 

Pixbo Wallenstam IBK

Pixbo Wallenstam IBK

8:1

Ivanti Tigers Jižní Město

Ivanti TIGERS Jižní Město

Přiští zápas 14.09.2019

SH Jižní Město 

Ivanti Tigers Jižní Město

Ivanti TIGERS Jižní Město

:
od 00:00

Tatran Střešovice

Tatran Střešovice

Ženy si z Ostravy přivezly ztrátu, série bude pokračovat na Jižním Městě

Semifinále Extraligy žen odstartovalo a hráčky Ivanti Tigers vyrazily na půdu vítěze základní části do Vítkovic k prvním dvěma zápasům série. I přes dobrou hru, kterou ilustruje i vyrovnaný počet střeleckých pokusů, si z Ostravy odváží dvě prohry, o kterých rozhodla především střelecká efektivita obou týmů.

Úvodní zápas série výrazně ovlivnila 1. třetina, kterou domácí ovládly 4:0. Na začátku 2. třetiny se Dominice Kubišové a Elišce Chudé povedlo snížit na rozdíl dvou branek, ale Vítkovice reagovaly další salvou čtyř branek. V prvních dvou třetinách jim přitom stačilo 16 střel na 8 gólů v síti Ivanti. Hráčky Tigers se ve 3. třetině snažily, vyhrály ji na střely, ale opět prohrály na góly. Za Ivanti se trefily Lucie Řezáčová a Eliška Chudá, jenže domácí hráčky uděřily třikrát. Konečný výsledek 11:4 působí, vzhledem k předvedené hře, krutě, ale tak to prostě v play off chodí.

Do druhého zápasu vstoupily hráčky Ivanti Tigers o hodně lépe a v první třetině svého soupeře herně předčily. Jenže efektivita byla opět na straně Vítkovic a ty šly do šaten s vedením 1:0. Úvod druhé části se naopak povedl domácím, které zřejmě povzbudilo trochu nezasloužené vedení. V polovině zápasu tak vedly Vítkovice už 3:0. Šanci snížit měla Lucia Jelínková, ale trestné střílení neproměnila. A tak Vítkovice opět trestaly a zvýšily už na 4:0. Před koncem 2. části se konečně trefily i hráčky Ivanti a byla to opět Eliška Chudá. Bohužel na jeden gól spotřebovaly hráčky Ivanti 15 střel. Ani začátek 3. části hry nebyl ideální. Vítkovice rychle odskočily na 6:1 a ani branky Ivet Hyršlové a Lucie Řezáčové nemohly nic změnit na konečné výhře Vítkovic v poměru 8:3.

Víkendová statistika střel hovoří pro hráčky Ivanti v poměru 42:41, ale na branky to bylo 19:7 pro Vítkovice a ty také vedou v semifinálové sérii 2:0. Souboj Ivanti Tigers a Vítkovic se teď stěhuje na Jižní Město, kde se bude hrát v sobotu 30. března od 13 hodin a v neděli 31. března od 14 hodin. Srdečně vás zveme také na semifinále juniorek, které se hraje proti stejnému soupeři v sobotu po zápase žen, tedy od 16 hodin. 

Diskuze k článku

Krátké zprávy

16.06.2019

Informace k turnaji Prague Games a Hummel Open Game najdete v sekci klub/turnaje. Připomínáme rovněž, že v úterý 18.6. proběhne na Hrabákové poslední letošní trénink!

06.06.2019

Vzhledem k dnešnímu očekávanému dešti přesouváme trénink elévů/elévek a mladších žáků/žákyň do tělocvičny vedle haly od 15:30h. Bez hokejek. Ostatní kategorie dle pokynů svých trenérů. Děkujeme!

28.05.2019

Vzhledem k nepříznivému počasí jsme bohužel nuceni zrušit dnešní trénink (úterý 28.5.). Těšíme se na viděnou ve čtvrtek!

Jsme na facebooku

© 2019 TIGERS Jižní Město - Všechna práva vyhrazena sekretar@tigersflorbal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Počet návštěv: 223343
Posledních 30 dnů: 2131 | Posledních 7 dnů: 822 | Poslední den: 91

Generální sponzor
Ivanti
Hlavní sponzoři a partneři
Peugeot Praha 11 Praha Florbal Expert Unihoc MC DAVID FootBalance
Ostatní sponzoři a partneři
NEWPS.CZ Isostar Top hotel Centrum Chodov Decathlon Barna medical Pražský rohovník xflorbal Predys s.r.o. Copymat Attack Tisknihned Fit-pro Rehabia Kryo centrum Medico XOB spol. s.r.o. Ryba Bar Sklub.cz
Akce
Prague Games Czech Open Rookie camp
Partneři Extraligy žen
Extraliga žen Rotor TvCom