Torpédo Havířov

 oficiální stránky

Ivanti TIGERS

FLORBAL JIŽNÍ MĚSTO

8 x MISTR EXTRALIGY ŽEN 

Poslední zápas 15.02.2020

SH Děkanka 

Ivanti Tigers Jižní Město

Ivanti TIGERS Jižní Město

9:1
(2:1, 0:0, 7:0)

FBC Kutná Hora

FBC Kutná Hora

Přiští zápas 29.02.2020

SH Jižní Město 

Ivanti Tigers Jižní Město

Ivanti TIGERS Jižní Město

:
od 13:40

Florbalová akademie MB

Florbalová akademie MB

Dva rozdílné zápasy dorostenek na plzeňském výjezdu

V sobotu se dorostenky vydaly na tradiční sezónní výlet do haly letošního nováčka ženské extraligy - plzeňské Slávie. V hale pověstné svým zimomřivým prostředím předvedly dva naprosto rozdílné výkony, jejichž bližší rozbor si můžete přečíst níže...  

 

Tigers vs. Black Angels 3:2 (1:1, 1:1, 1:0)

Góly: Stůjová 2x (Halamová, Sojková), Poláčková (Kysilková)

Do zápasu s tradičními soupeřkami z pražských Čakovic jsme od začátku šly na 100% nabuzené, avšak ve stejném duchu nastoupily i hráčky v černobílých dresech na druhé straně hřiště. Přestože se síť v naší bráně zatřásla jako první, rychle jsme na tento stav gólově zareagovaly a díky střele Míši Poláčkové jsme nepříznivý stav vyrovnaly. Ani ve druhé třetině jsme naše skvělé tempo neztratily. Hra se přelévala z jedné strany na druhou, občasné šance likvidovaly dobrými zákroky obě gólmanky, případně se do prostorů tří tyčí netrefovaly zakončující hráčky. Nakonec se k přízemní střele dostala Kája Stůjová, která tak využila dobré nahrávky z rohu hřiště a tímto nás dostala poprvé v utkání do vedení. Radost nám ale příliš dlouho nevydržela, neboť soupeřky hned za minutu skóre srovnaly, a tak se do závěrečné třetiny šlo za nerozhodného stavu.

V závěrečné části hry vyslala po přihrávce zpoza branky krásnou nechytatelnou střelu do horního růžku Kája Stůjová a znovu přiklonila misky vah této hry na naši stranu. Zápas se pomalu blížil ke konci a jednobrankový rozdíl sliboval dramatický závěr. To se také beze zbytku naplnilo. Trenérka BA se rozhodla riskovat hru bez brankářky a soupeřky se pokoušely o vyrovnání v šesti hráčkách v poli. My jsme se však nenechaly početní převahou protihráček nikterak vykolejit a celkem v pohodě jsme aktivní hrou nepustily soupeřky do žádné vážné šance. Nakonec tedy zápas skončil 3:2 v náš prospěch a my jsme byly opravdu spokojené. Myslím, že to byl dobrý zápas, v úžasném tempu na obou stranách. Zápasu by možná slušela i remíza, byl hodně vyrovnaný, ale tentokrát jsme si všechny body do tabulky připsaly my. Nestalo se tak dílem štěstí ani náhody, ale hlavně díky tomu, že jsme za celý zápas nevynechaly ani jeden souboj a žádný míček pro nás nebyl ztracený.

Tigers vs. Chodov 0:10 (0:2, 0:4, 0:4)

Druhý zápas jsme odehrály proti našemu rivalovi z Chodova. Do zápasu jsme nastoupily docela dobře, bohužel nás ale rozhodila rychlá rozehrávka a vysoké napadání soupeře, z čehož jsme dostali dva góly ve druhé polovině první třetiny. Do té druhé jsme dostaly jasné instrukce od trenérů zlepšit práci v obranné fázi, avšak po třech minutách jsme inkasovaly další branku. A jelikož se po necelé minutě míček opět ocitl za zády naší golmanky, využily jsme práva na oddechový čas a pokusily se zvrátit rytmus zápasu. Po dalších dvou minutách se ale míček opět dokutálel za naši brankovou čáru.

Ani v dalších fázích zápasu se nám nedařilo takřka nic z našich pokynů k zápasu, z čehož bohužel plynul krutý debakl v podobě neoblíbení „desítky“. V zápase se nám bohužel takřka nic nepovedlo a odcházeli jsme velmi zklamáni.

Chtěly bychom závěrem touto cestou poděkovat soupeřům za kvalitní zápasy, férové souboje, a také našim rodičům, kteří nás celou sezónu neúnavně povzbuzují. Jsou s námi, i když se nám nedaří. Moc děkujeme za vaši podporu, bez vás bychom byly poloviční! (slova kapitánky týmu Sáry Kysilkové)

 

 

Diskuze k článku

Krátké zprávy

21.02.2020

Přihlášky na letní soustředění a další informace najdete v sekci klub/soustředění.

13.02.2020

Tréninky o jarních prázdninách Prahy 1-5, tj. v termínu 17.-21.2. pro nejmladší kategorie až do starších žákyň NEPROBÍHAJÍ. Dorostenky a juniorky mají režim dle svých trenérů.

21.01.2020

V pátek 24.1. není z důvodů lakrosového turnaje hala. Info o náhradním programu u trenérů.

Únor 2020

1. Tatran Střešovice 18 114:45 45
2. Ivanti TIGERS Jižní Město 18 119:48 43
3. FbŠ Bohemians 18 176:47 41
4. Fat Pipe Florbal Chodov 18 104:42 36
5. BLACK ANGELS 18 65:57 29
6. FBŠ SLAVIA Plzeň 18 80:101 19
7. Florbalová akademie MB 18 48:92 13
8. FBC Kutná Hora 18 38:141 7
9. ACEMA Sparta Praha 18 29:200 3

Kompletní tabulka

Jsme na facebooku

© 2020 TIGERS Jižní Město - Všechna práva vyhrazena sekretar@tigersflorbal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Počet návštěv: 248317
Posledních 30 dnů: 3560 | Posledních 7 dnů: 710 | Poslední den: 105

Generální sponzor
Ivanti
Hlavní sponzoři a partneři
Praha 11 Praha Florbal Expert Unihoc MC DAVID FootBalance
Ostatní sponzoři a partneři
NEWPS.CZ Top hotel Head Drinks Barna medical Pražský rohovník xflorbal Predys s.r.o. Attack Tisknihned Fit-pro Rehabia Kryo centrum Medico XOB spol. s.r.o. Sklub.cz
Akce
Superfinale
Partneři Extraligy žen
Extraliga žen Rotor TvCom