Torpédo Havířov

 oficiální stránky

Ivanti TIGERS

FLORBAL JIŽNÍ MĚSTO

8 x MISTR EXTRALIGY ŽEN 

Poslední zápas 09.03.2019

Slavia VŠ Plzeň 

Ivanti Tigers Jižní Město

Ivanti TIGERS Jižní Město

0:10
(0:2, 0:2, 0:4)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV

Fat Pipe Florbal Chodov

Přiští zápas 31.03.2019

Jedenáctka VS 

Ivanti Tigers Jižní Město

Ivanti TIGERS Jižní Město

:
od 14:50

Panthers Praha

Panthers Praha

Dva rozdílné zápasy dorostenek na plzeňském výjezdu

V sobotu se dorostenky vydaly na tradiční sezónní výlet do haly letošního nováčka ženské extraligy - plzeňské Slávie. V hale pověstné svým zimomřivým prostředím předvedly dva naprosto rozdílné výkony, jejichž bližší rozbor si můžete přečíst níže...  

 

Tigers vs. Black Angels 3:2 (1:1, 1:1, 1:0)

Góly: Stůjová 2x (Halamová, Sojková), Poláčková (Kysilková)

Do zápasu s tradičními soupeřkami z pražských Čakovic jsme od začátku šly na 100% nabuzené, avšak ve stejném duchu nastoupily i hráčky v černobílých dresech na druhé straně hřiště. Přestože se síť v naší bráně zatřásla jako první, rychle jsme na tento stav gólově zareagovaly a díky střele Míši Poláčkové jsme nepříznivý stav vyrovnaly. Ani ve druhé třetině jsme naše skvělé tempo neztratily. Hra se přelévala z jedné strany na druhou, občasné šance likvidovaly dobrými zákroky obě gólmanky, případně se do prostorů tří tyčí netrefovaly zakončující hráčky. Nakonec se k přízemní střele dostala Kája Stůjová, která tak využila dobré nahrávky z rohu hřiště a tímto nás dostala poprvé v utkání do vedení. Radost nám ale příliš dlouho nevydržela, neboť soupeřky hned za minutu skóre srovnaly, a tak se do závěrečné třetiny šlo za nerozhodného stavu.

V závěrečné části hry vyslala po přihrávce zpoza branky krásnou nechytatelnou střelu do horního růžku Kája Stůjová a znovu přiklonila misky vah této hry na naši stranu. Zápas se pomalu blížil ke konci a jednobrankový rozdíl sliboval dramatický závěr. To se také beze zbytku naplnilo. Trenérka BA se rozhodla riskovat hru bez brankářky a soupeřky se pokoušely o vyrovnání v šesti hráčkách v poli. My jsme se však nenechaly početní převahou protihráček nikterak vykolejit a celkem v pohodě jsme aktivní hrou nepustily soupeřky do žádné vážné šance. Nakonec tedy zápas skončil 3:2 v náš prospěch a my jsme byly opravdu spokojené. Myslím, že to byl dobrý zápas, v úžasném tempu na obou stranách. Zápasu by možná slušela i remíza, byl hodně vyrovnaný, ale tentokrát jsme si všechny body do tabulky připsaly my. Nestalo se tak dílem štěstí ani náhody, ale hlavně díky tomu, že jsme za celý zápas nevynechaly ani jeden souboj a žádný míček pro nás nebyl ztracený.

Tigers vs. Chodov 0:10 (0:2, 0:4, 0:4)

Druhý zápas jsme odehrály proti našemu rivalovi z Chodova. Do zápasu jsme nastoupily docela dobře, bohužel nás ale rozhodila rychlá rozehrávka a vysoké napadání soupeře, z čehož jsme dostali dva góly ve druhé polovině první třetiny. Do té druhé jsme dostaly jasné instrukce od trenérů zlepšit práci v obranné fázi, avšak po třech minutách jsme inkasovaly další branku. A jelikož se po necelé minutě míček opět ocitl za zády naší golmanky, využily jsme práva na oddechový čas a pokusily se zvrátit rytmus zápasu. Po dalších dvou minutách se ale míček opět dokutálel za naši brankovou čáru.

Ani v dalších fázích zápasu se nám nedařilo takřka nic z našich pokynů k zápasu, z čehož bohužel plynul krutý debakl v podobě neoblíbení „desítky“. V zápase se nám bohužel takřka nic nepovedlo a odcházeli jsme velmi zklamáni.

Chtěly bychom závěrem touto cestou poděkovat soupeřům za kvalitní zápasy, férové souboje, a také našim rodičům, kteří nás celou sezónu neúnavně povzbuzují. Jsou s námi, i když se nám nedaří. Moc děkujeme za vaši podporu, bez vás bychom byly poloviční! (slova kapitánky týmu Sáry Kysilkové)

 

 

Diskuze k článku

Krátké zprávy

15.03.2019

V létě pořádáme v naší hale příměstský kemp. Bližší informace najdete v sekci klub/příměstský kemp 2019

12.03.2019

Připomínáme, že od 2.4. se vrací zpět časy úterních tréninků. Info o časech pro jednotlivé kategorie v záložce Klub/Tréninky

04.02.2019

V době jarních prázdnin Prahy 1-5, ve dnech 11.-15.2., jsou zrušeny tréninky mládeže od přípravky po starší žákyně. Děkujeme za pochopení.

Březen 2019

1. Tatran Střešovice 22 116:43 54
2. Fat Pipe Florbal Chodov 22 135:66 47
3. FbŠ Bohemians 22 136:86 46
4. BLACK ANGELS 22 77:56 39
5. Ivanti TIGERS Jižní Město 22 92:81 33
6. Fbš SLAVIA Plzeň 21 93:89 27
7. Mladá Boleslav 22 82:87 21
8. Panthers Praha 22 65:127 10
9. Nové Strašecí 21 46:207 4

Kompletní tabulka

Jsme na facebooku

© 2019 TIGERS Jižní Město - Všechna práva vyhrazena sekretar@tigersflorbal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Počet návštěv: 209510
Posledních 30 dnů: 4573 | Posledních 7 dnů: 1201 | Poslední den: 197

Generální sponzor
Ivanti
Hlavní sponzoři a partneři
Peugeot Praha 11 Florbal Expert Unihoc MC DAVID FootBalance
Ostatní sponzoři a partneři
NEWPS.CZ Isostar Top hotel Praha Centrum Chodov Decathlon Barna medical Pražský rohovník xflorbal Predys s.r.o. Copymat Attack Tisknihned Fit-pro Rehabia Kryo centrum Medico XOB spol. s.r.o. Ryba Bar Sklub.cz
Akce
Superfinale Rookie camp
Partneři Extraligy žen
Extraliga žen Rotor TvCom