0:1

Ivanti Tigers Jižní Město

Turnaj stržek na Děkance

Zápas proti Bohemians

Zápas s Bohemkou začal v dobrém tempu. Snažily jsme se dát gól a celkově byla hra rychlá a na obou stranách vyrovnaná.  Ovšem po tom, co jsme dostaly první gól, tempo zápasu velmi rychle klesalo. Nebylo to úplně špatné, ale k tempu soupeřek jsme jednoznačně měly hodně daleko. A to se taky potvrdilo, když soupeřka zavěsila balónek opět do naší brány a stav tak byl 0:2. Ani tento gól nás nedonutil začít více makat a více se snažit, a tak nás soupeřky potrestaly tím, že navýšily své vedení o další branku tedy na stav 0:3. Za stavu 0:3 jsme přestaly hrát skoro úplně, ale ne na dlouho, aspoň trochu nám pomohl konečně gól do brány soupeřek, který se podařilo dát Monče Halamové s asistencí od Lucky Tajčmanové. Za tohoto stavu (1:3) jsme již první polovinu zápasu dohrály.

O poločase nám trenéři vysvětlily, že tudy cesta nevede a že máme začít více makat a hrát to, co umíme. A taky se tak stalo. Očividně jsme si každá v hlavě srovnaly, že jít z tohoto zápasu jako poražené nechceme. Nejvíce nás nastartoval druhý gól, který dávala Andy Balcárková ze standardky po nahrávce od Míši Poláčkové. Chuť vyrovnat zápas na nás byla opravdu znát. Když se to konečně podařilo opět Monče Halamové tentokrát po přihrávce od Vendy Kolkusové. Soupeřky pak měly možnost rozhodnout zápas při trestném střílení po faulu od Lucky Šárové, ale naštěstí nás naše skvělá golmanka Šárka Černá podržela a soupeřce nedala šanci. Po zlepšeném výkonu ve druhé polovině zápasu jsme ho dohrály se stavem 3:3.

Autorka: Andy Balcárková

Zápas proti Chodovu blue

Do našeho druhého zápasu proti Chodovu blue jsme nastoupily s tím, že vyhrajeme a postoupíme do finále. Jelikož Bohemka, se kterou jsme remizovaly 3:3, porazila Chodov blue 9:1, musely jsme vyhrát lepším výsledkem. Hned ze začátku zápasu jsme na soupeřky vytvořily velký tlak dopředu s tím, že chceme dát co nejvíce gólů, ale zapomněly jsme na obranu a bohužel hned v první minutě nám tam prošel break a soupeřky vstřelily první gól utkání. Naštěstí hned po další půlminutě srovnala Terka Peková na 1:1 a hned na to Kája Stůjová zvýšila na 2:1. Bohužel od té doby jsme přestaly proměňovat šance jako proti Bohemce. Až v deváté minutě vstřelila gól Verča Dušovská na 3:1 po asistenci Kláry Němcové. První půli uzavřela po důrazné dorážce Majda Netrefová na 4:1.

Druhá polovina byla podobná jako ta první. Byly jsme lepším týmem a hrálo se převážně na polovině soupeře. Dvě minuty před koncem jsme po trefách Verči, Tajči, Monči, Verči a zase Verči vedly již 9:2 a stačilo nám k finále vstřelit jeden gól. Bohužel i přes velký tlak, spousty šancí a hrou v šesti bez brankáře se nám branku vstřelit nepovedlo a tak nás čekal boj o třetí místo s Black Angels.

Autorka: Verča Dušovská

Zápas proti Black Angels

Poslední zápas jsme hrály o 3. místo s Black Angels. Hned v první minutě vstřelila gól Sabina Šnajberková. Hra se přelévala ze strany na stranu. Ve druhé minutě byla vyloučena Veronika Dušovská za bránění ve hře. Pro nás to tedy znamenalo oslabení. I přes to vstřelila Andrea Břeská gól. Stav byl zatím 2:0. Oslabení pokračovalo. Ani ne za půl minuty byla od nás vyloučená Dominika Horáčková za sekání. Po dlouhé době jsme si zkusily zahrát ve třech. Gól jsme ani po dvouch vyloučení nedostaly. Hráčky se z trestné lavičky vrátily zpět. Ovšem v sedmé minutě jsme dostaly gól a stav se tudíž změnil na 2:1. V půlce dvanácté minuty vstřelila gól Tereza Peková a tím jsme první polovinu uzavřely.

Do druhé poloviny jsme vstoupily v pomalejší tempu a také jsme za to zaplatily, protože soupeřky vstřelily gól. Stav se změnil na 3:2. Trochu nás to nakoplo. O deset sekund později vstřelila gól Monika Halamová. Šest sekund před koncem se povedlo Vendule Kolkusové vstřelit gól a tím jsme tento zapas uzavřely. Konečný stav byl 5:2.

Autorka: Tereza Peková