FBK Jičín

:
od 17:30

Ženy Ivanti nasázely 25 branek a vedou 2:0!

Play off 2019 začalo a hráčky Ivanti Tigers do něj vstoupily dvěma jasnými výhrami nad nebezpečným týmem Jičína. Celou sérii otevřelo trestné střílení Jičína již ve 3. minutě úvodního zápasu, ale Kristýna Karli nepustila Jičín do vedení a byla to vlastně jedniná šance hostujích hráček udávat směr zápasu. Nedlouho poté se trefila Eliška Chudá a od té chvíle Tigers kráčely prvním zápasem bez problémů. Po první třetině vedly 3:1, když se trefily Pisárová a Kubišová. Druhou třetinu ovládly domácí hráčky dokonce 6:1, když se postupně trefili Surá, Jelínková Řezáčová, Kubišová, Beránková a Hermannová. Ve třetí třetině už hráčky Ivanti trochu sundaly nohu z plynu a Jičín ji vyhrál 2:3, když se o domácí góly postaraly Kubišová a Řezáčová. První zápas tak Tygřice vyhrály 11:5 a ujaly se vedení v sérii.

Nedělní zápas byl ještě jednoznačnější a diváky určitě nenudil. Vždyť už úvodní třetina přinesla 8 branek a hráčky Ivanti ji ovládly 5:3, když se trefily Kubišová, Hyršlová, Řezáčová, Hermannová a Beránková. Druhá třetina již byla mnohem méně dramatická a domácí hráčky ji vyhrály 4:1. Dvěma brankami dokončila svůj hattrick Iveta Hyršlová a své druhé branky v zápase vstřelily Řezáčová a Beránková. Třetí třetina pak přinesla ještě o kousek větší rozdíl a to 5:1. Trefily se Jelínková, Kubišová, Chudá a dvakrát Kovaříková. Ve druhém zápase tak Tigers rozstřílely Jičín 14:5 a po domácích zápasech jsou na půli cesty do semifinále!