VŠO FLORBAL CHODOV

VŠO Florbal Chodov

Juniorky zakončily základní část dvojzápasem v Ostravě

FBC Ostrava - Ivanti Tigers 4:11

Do zápasu proti Ostravě jsme vstoupily s jasným cílem, a to získat 3 body. Od začátku zápasu jsme si tvořily dost šancí. První se prosadila Eliška T., které nahrála Verča B. Po pár povedených přihrávkách dostala míček za brankovou čáru Kačka V., které asistovala Markéta Š. Po pár následujících akcí Ostravy se po přihrávce Elišky T. trefila do branky Eliška Ch. V poslední minutě první třetiny snížila hráčka domácích na 1:3. Na začátku druhé třetiny se hra přelévala ze strany na stranu. V 7. minutě vstřelila gól Markéta B. po přihrávce Kačky V. Po dobře odehraném oslabení jsme inkasovali jednu branku, ale ani ne po minutě se prosadila Eliška Ch. po áčku Verči B. V poslední minutě vstřelila branku Bará P., když střílela z půlky. Na začátku třetí třetiny se míček dostal do naší branky. Po této brance byl stav 3:6. Na tuto branku rychle odpověděla Kačka V. po nahrávce Aničky M. Po pár minutách nás čekalo další oslabení, ve kterém jsme vstřelily dvě branky. Minutu po oslabení se míček dokutálel za brankovou čáru naší branky. Na to opět rychle reagovala dvojce Verča B. a Eliška Ch. Poslední branku zápasu vstřelila Kačka V. po přihrávce Báry P. Konečný stav 11:4.

1. SC Vítkovice - Ivanti Tigers 6:5

V první třetině utkání proti 1. SC TEMPIH Vítkovice se hrálo velmi tvrdě. Po několika akcí na obou stranách se prosadila Kačka K. po přihrávce Elišky Ch. Po sérii přesných přihrávek Vítek se míček dostal mezi tři tyče. Do druhé třetiny jsme trochu zaspaly a během dvou minut vedly Vítkovice o dva góly. Po následující neproměněné přesilovce dala gól Lucka Ř., které asistovala Verča B. Po pěti minutách Vítky opět vedly o dvě branky. Následovala další přesilovka, ve které po nahrávce Péti Š. dostala míček do branky soupeře Vendy B. Na jednobrankový rozdíl dotáhla svou střelou Kačka V. po přihrávce Lucky Ř. Půl minuty před koncem byla vyloučena hráčka Vítkovic. V této třetině naše hráčky nic nevymyslely a ani ve třetí části se přesilovkové pětce nepodařilo vstřelit gól. Osm minut před koncem zápasu vyrovnala Lucka Ř. po přihrávce Péti Š. Následovala rychlá odpověď Vítkovic, na kterou se bohužel nepovedlo reagovat ani hrou v šesti. Konečný stav: 6:5.