:
od 10:00

"Prázdninový" turnaj 2. ligy dorostenek

Zápas proti Bohemians

V sobotu 16.2. jsme se sešli jen ve 12 hráčkách a čekal nás těžký  zápas proti  FbŠ Bohemians. Na začátku první třetiny jsme dostali rychlý  gól, ale Karolína Stůjová s asistencí Viktorie Jaré dokázaly celkem rychle vyrovnat.

Ve druhé třetině jsme se snažili zlepšit naší střelbu a důraz před soupeřovou brankou, to se nám ale vůbec nepodařilo a po našem laxním přístupu k zápasu jsme dostali  další góly. V poslední minutě ještě snížila  Lucie Tajčmanová.

Třetí třetinu jsem se snažili rychle vyvážet míček na soupeřovu polovinu a zakončovat. To se podařilo Viktorii Jaré. Bohužel se nám příliš nedařilo plnit pokyn trenérů, abysme napadaly a byly důrazné  a tím se ukončil zápas se součtem 3:4 pro Bohemians.

Autorka: Valentina Bilobrovová

Zápas proti Kutné Hoře

Náš druhý zápas nás čekal proti FBC Kutná Hora. Do tohoto zápasu jsme nastoupily s větším odhodláním než do prvního a také se to vyplatilo, vysoká výhra 12:4.

V první třetině padl gól hned v 1. minutě, přesněji v 33. sekundě, když střílela gól Verča Dušovská. Po 10. sekundách si gól připsala Terka Peková s asistencí Andy Břeské. V první třetině jsme stihly nastřílet ještě tři góly, Kája Stůjová po přihrávce od Domči Horáčkové zvýšila skóre na 3:0, další gól dávala Lůca Šárová s přihrávkou Evy Maříkové a poslední gól pro nás v této třetině si připsala Andy Břeská po přihrávce Terky Pekové. 50 vteřin před koncem střelily gól holky z Kutné Hory a stáhly tak skóre na 5:1 pro nás.

Na konci druhé minuty, druhé třetiny jsme dostaly gól na 5:2, ale 4 minuty na to se povedlo vstřelit gól do soupeřovi branky Verče Dušovské s Andy Břeskou. Ani ne dvě minuty na to dala gól už samotná Andy Břeská a skóre zvýšila na 7:2. Poslední branka této třetiny padla 29 vteřin před koncem, kdy střílela Terka Peková po přihrávce Andy. Tentokrát 29 vteřin po začátku třetí třetiny padl gól do naší brány. První gól tohoto zápasu si připsala Domča Horáčková už v první minutě této třetiny s asistencí Lůcy Šárové. Hattrick a také 10. gól tohoto zápasu dala Terka Peková s pomocí Lucky Tajčmanové. V 6. minutě poslední třetiny vstřelily branku holky z Kutné Hory. Předposlední gól dala Andy, která si připsala už třetí gól za tento zápas. Poslední gól tohoto zápasu dala 12. vteřin před koncem Kája Stůjová s pomocí Andy Břeské.

Autorka: Viktorie Pávková