FBC Kutná Hora

Dorostenky B braly 6 bodů

V novém roce se představily i dorostenky B a z turnaje na Děkance braly 6 bodů.

Zápas proti Slavii:

V prvním sobotním zápase jsme hrály proti FBC Slavii. Do zápasu jsme vstoupily v 9 hráčkách. Hned ve druhé minutě se prosadila Andy Břeská, které nahrávala Peky (Tereza Peková). V první třetině se také prosadila Linda Lumbachová po přihrávce Terky Pekové. Druhá třetina byla produktivnější. Kde po dvou minutách opět na gól nahrával Peky a míček mezi tři tyče dostala Klárka Němcová. Po 40 vteřinách se prosadila Viki Pávková po “ áčku” Lucky Šárové. Ve 3. minutě se opět prosadilo “duo” Břeská, Peková. Po necelých 3 minutách se míček přesunul za brankovou čáru zásluhou Viki Pávové a Lůcy Šárové. Svůj hattrick završila Viki, které nahrála Verča Dušovská. Další branku přidala Lucka Tajčmanová. Poslední branku v této třetině přidala Andy Břeská po nahrávce Lindy Lumbachové. Ve třetí třetině se jako první prosadila Marky Šťástková, které nahrála Viki Pávková. Další kanadský bod si připasaly Lucka Šárová a jmenovkyně Lucka Tajčmanová. V 26. minutě zápasu jsme si vyzkoušely přesilovku, kterou využila Lucka Šárová po přihrávce Klárky Němcové. Po další nahrávce Klárky Němcové prosadila Markéta Šťástková. Další bod si přidala Verča Dušovská po nahrávce Marky Šťástková. Poslední gól přidala Viki Pávková po přihrávce Lucky Šárové. 2:0, 6:0, 6:0

Autor: Markéta Šťástková

Zápas proti Vinohradům:

S druhým zápasem přišla dobrá nálada plus nová posila Karolína Stůjová. Díky naší posile padl v 00:40 gól s pomocí Veroniky Dušovské. Po tomto gólu jsme byly pořád vepředu ale gól padl až v 09:14 díky Markétě Šťástkové a Veronice Dušovské. První třetinu jsme ukončily gólem, který znamenal pro protihráčku vlastňák. Do druhé třetiny jsme nastoupily se stejnou náladou jako na začátku zápasu. Náš třetí gól umístila do soupeřovy branky ve 02:52 dorážkou Veronika Dušovská s pomocí Markéty Šťástkové. V 06:56 stejná dvojice střílí a dává gól. Po 20 vteřinách dává Lucie Šárová svůj gól do malé škvíry nad nohu golmanky. S nahrávkou pomohla Andrea Břeská. Poslední gól této třetiny jsme bohužel dostaly my ale hlavu jsme neztratily a vrhly jsme se do třetí třetiny. Díky Šárce Černé v 02:26 nepadl gól z trestného střílení a holky pokračovaly dál ve své hře. V 08:22 vstřelila gól Karolína Stůjová opět s asistencí Veroniky Dušovské. Poslední gól tohoto zápasu si vychutnala Linda Lumbachová s pomocí Markéty Šťástkové.

Autor: Šárka Černá