Torpédo Havířov

 oficiální stránky

Ivanti TIGERS

FLORBAL JIŽNÍ MĚSTO

8 x MISTR EXTRALIGY ŽEN 

Poslední zápas 28.04.2019

SH Porg 

BLACK ANGELS

BLACK ANGELS

0:1

Ivanti Tigers Jižní Město

Ivanti TIGERS Jižní Město

Přiští zápas 28.09.2019

SH Jižní Město 

Ivanti Tigers Jižní Město

Ivanti TIGERS Jižní Město

:
od 11:15

BLACK ANGELS

BLACK ANGELS

První turnaj stržek v roce 2019

První turnaj v roce 2019 vyšel stržkám na výbornou, po vyrovnaném zápase s Bohemians, střelnici s Chodovem blue, jsme ve finále turnaje porazily Chodov.

Zápas proti Bohemians:

Do 1. zápasu jsme nakročily správnou nohou. Hned po 40 sekundách trefila branku ANDY BŘESKÁ. Po druhé buly dala VERČA DUŠOVSKÁ pohotovou přihrávku VENDY Kolkusové a ta nádherně zavěsila a poslala nás do vedení 2:0. Pak jsme možná trošku polevily v tempu a myslely si, že zápas se dohraje sám a tak přišel "trest". V 11. minutě se nám moc nepodařilo ubránit dvě slepené střely, které pak skončily v naší brance.

Druhá polovina zápasu byla stejně vyrovnaná jako ta první. Oba týmy se přetahovaly o gol. Nejrříve dala KLÁRKA NĚMCOVÁ góla bez asistence, po chvíli bylo vyrovnáno.  V posledních 4 minutách zápasu vybojovala míček VENDY Kolkusová která přihrála MÍŠE POLÁČKOVÉ, která pak zakončila hezkým gólem. Bohužel Bohemians dokázaly vyrovnat a tak utkání skončilo 4:4.

Autor: Sofie Vegnerová

Zápas proti Chodovu blue

Do zápasu jsme nastoupily s jasným cílem - vyhrát s 12ti gólovým rozdílem, abychom mohly hrát o 1. místo. Sice jsme "béčko" Chodova několikrát porazily, ale, alespoň z mého pohledu, 12 gólů bylo hodně a nevěřily jsme, že to dokážeme. Již od prvních vteřin zápasu jsme na balónku převažovaly a byly na něm jistější než soupeřky. První gól padl po přihrávce Verči Dušovské na Terku Pekovou v čase 1:43. Ve 3. minutě úspěšně vystřelila Klárka Němcová a hned za ní následovala branka Lůci Šárové s asistencí Vendy Kolkusové. Po více než 4 minutách se prosadila Andy Břeská a 40 vteřin poté Terka Peková. V 9. minutě skórovala Lůca Tajčmanová a Anežka Projsová za asistence Klárky Němcové. 1. polovinu zakončil gól Lůci Tajčmanové s asistencí Sofči Vegnerové. Do druhé půlky zápasu jsme tak vstoupily s 8 gólovým náskokem, který vylepšila na 9:0 Verča Dušovská za pomoci Vendy Kolkusové a v zápětí následoval 10. gól z naší strany Domči Horáčkové a její asistentky Míši Poláčkové. Za 15 vteřin zabodovala i Kája Stůjová po přihrávce Andy Břeské. Další gól padl 7 vteřin po předchozím a to díky Vendy Kolkusové s asistencí Verči Dušovské. Svou třetí branku v zápase slavila Lůca Tajčmanová s asistencí Míši Poláčkové. Bohužel se nezaštěstilo a naše čisté konto zmařila 3 minuty před koncem hráčka Chodova a snížila stav na 13:1. My jsme se z chyby vzpamatovaly a do konce zápasu jsme bodovaly ještě dvakrát: poprvé Kája Stůjová za asistence Vendy Kolkusové a třičtvrtě minuty poté zakončil zápas gól Míši Poláčkové s asistencí Lůci Tajčmanové. Zápas tak skončil 15:1 a nás čekal boj o první místo proti Chodovskému "áčku"

Autor: Lucie Tajčmanová

Finále proti Chodovu

Už 3. turnaj jsme si zahrály finále proti Chodovu “A“ tentokrát se nám, ale podařilo zvítězit. Od začátku jsme tlačily, ale ve 3. minutě nám dala gól Kristýna Jirásková s asistencí Janiky Kerzelové. Nás to, ale nijak nerozhodilo, napadaly jsme a také hodně střílely. Konečně se v 11. minutě prosadila Kája Stůjová po asistenci Verči Dušovské. Do konce 1. poloviny nepadl už žádný gól, tudíž stav po 1. polovině 1:1. Do 2. půlky jsme vstoupily aktivně a v 17. minutě skórovala Vendy Kolkusová bez asistence. Hned po půl minutě byla vyloučena naše hráčka Kája Stůjová na dvě minuty za nedovolené vrážení. Oslabení jsme, ale v pohodě zvládly, měly jsme i pár šancí, které jsme bohužel neproměnily. 55 sekund před koncem si vzal Chodov timeout a skoro celou minutu byl Chodov na míčku, na Šárku Černou bylo mnoho střel, ale ona vše v pohodě vychytala. V posledních asi 15ti sekundách jsme měly rozehrávku z půlky hřiště. Krásnou rozehrávku předvedla Kačka Sojková, která přihrála Káje Stůjové na osu hřiště, Kája střelou z první trefuje naší 3. branku, střelu umístila brankářce Karolině Bačkové přímo nad nohu. Zbývajících 10 sekund jsme dohrály v klidu, takže jsme na 1. turnaji v roce 2019 obhájily 1. místo.

Autor: Anežka Projsová

Diskuze k článku

Krátké zprávy

03.09.2019

Tento týden proběhne i čtvrteční trénink elévek a elévů ve Sportovní hale Jižní Město od 16:00 h. Děkujeme za pochopení.

26.08.2019

Tréninky v nové sezóně začínají v úterý 3.9. těšíme na všechny. Více info v Klub/Tréninky

16.06.2019

Informace k turnaji Prague Games a Hummel Open Game najdete v sekci klub/turnaje. Připomínáme rovněž, že v úterý 18.6. proběhne na Hrabákové poslední letošní trénink!

Jsme na facebooku

© 2019 TIGERS Jižní Město - Všechna práva vyhrazena sekretar@tigersflorbal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Počet návštěv: 226535
Posledních 30 dnů: 3192 | Posledních 7 dnů: 1018 | Poslední den: 184

Generální sponzor
Ivanti
Akce
Euro Floorball Tour 2019
Hlavní sponzoři a partneři
Peugeot Praha 11 Praha Florbal Expert Unihoc MC DAVID FootBalance
Ostatní sponzoři a partneři
NEWPS.CZ Isostar Top hotel Centrum Chodov Decathlon Barna medical Pražský rohovník xflorbal Predys s.r.o. Copymat Attack Tisknihned Fit-pro Rehabia Kryo centrum Medico XOB spol. s.r.o. Ryba Bar Sklub.cz
Partneři Extraligy žen
Extraliga žen Rotor TvCom