Torpédo Havířov

 oficiální stránky

Ivanti TIGERS

FLORBAL JIŽNÍ MĚSTO

8 x MISTR EXTRALIGY ŽEN 

Poslední zápas 05.05.2019

SH Porg 

ACEMA Sparta Praha

ACEMA Sparta Praha

5:2

Ivanti Tigers Jižní Město

Ivanti TIGERS Jižní Město

Přiští zápas 22.09.2019

SH TJ Tatran Střešovice 

Ivanti Tigers Jižní Město

Ivanti TIGERS Jižní Město

:
od 09:40

Fbš Bohemians bílé

Fbš Bohemians bílé

Tigers in Sverige – Výhry a dvě první místa ve skupině!

V pátek jsme sice hráli pouze 3 zápasy, které nám ale přinesl mnoho radosti – všechny zápasy jsme proměnili ve výhry, které nám navíc v obou kategoriích přinesly vítězství ve skupině a přímý postup do čtvrtfinále!

 

 

 

G12

Program tentokrát odstartovaly naše mladší holčičky, kterým se do cesty postavil do té doby neporažený Lonköpings IBK. Od začátku bylo tempo hry velmi ostré s mnoha souboji. Ve druhé minutě se střelou ze středu prosadila Veronika Dušovská. Soupeř spoléhal jen na nahazované míčky, čehož v deváté minutě využil a srovnal stav zápasu. Po přestávce táhlou střelou od mantinelu prosadila Kačka Jakešová. Soupeř po obdrženém gólu zvýšil svou agresivitu v soubojích, každý souboj nás hodně bolel, i tak jsme ale díky Adéle Kuruczové dokázali vstřelit další branku. Soupeř sice ještě po chvíli potrestal naše zaváhání na vlastním brankovišti, to ale z jeho strany vše a další porážka Švédek byla na světě!

 

Závěrečné skupinové představení pro nás znamenalo souboj s klubem Malmhaug. Motivací pro nás bylo, že jakýkoliv bodový zisk nás posouval do play off A. Tón utkání jsme udávali od úvodního buly a hned v úvodu se nám povedlo vstřelit tři branky, premiérovými střelkyněmi se staly Majda Netrefová, Bára Němcová a Kačka Šmejdová. Nadále jsme soupeře zamykali na jeho půlce, neustále ostřelovali branku, což neslo i další góly. Skóre se nakonec po zodpovědném výkonu zastavilo na stavu 7:0, což pro nás znamenalo vítězství ve skupině a čisté konto v zádech k tomu!

 

G15

Náš starší tým po včerejší triple-výhře čekal pouze jeden zápas, ke kterému jsme nastoupili proti norskému Tunetu IBK. Zápas odstartoval v mírně pomalejším tempu, ale hned v páté minutě otevřela skóre střelou do šibenice Kája Stůjová a následně se po dorážce prosadila Anička Davidová. Soupeř sice občas zahrozil nebezpečnými brejky po mantinelu, ale třetí gól do naší sbírky přidala táhlou střelou Dominika Horáčková. Hlavním pokynem o poločasové pauze bylo využívání volného prostoru na úročné polovině, což jsme přenesly na hřiště a pomocí kombinační hry jsme si dokázali vytvořit zajímavé šance. I zde se nám do střelecké listiny zapsaly nová jména – Tereza Peková a Lucie Šárová. Zápas jsme dohráli v poklidném tempu a užili si stoprocentní bilanci ze skupinových matchů.

 

Skupinu jsme zakončili se sedmi výhrami a jednou remízou, nepoznali jsme tedy zatím pocit porážky a těšíme se na zítřejší čtvrtfinálové boje!

 

Diskuze k článku

Krátké zprávy

03.09.2019

Tento týden proběhne i čtvrteční trénink elévek a elévů ve Sportovní hale Jižní Město od 16:00 h. Děkujeme za pochopení.

26.08.2019

Tréninky v nové sezóně začínají v úterý 3.9. těšíme na všechny. Více info v Klub/Tréninky

16.06.2019

Informace k turnaji Prague Games a Hummel Open Game najdete v sekci klub/turnaje. Připomínáme rovněž, že v úterý 18.6. proběhne na Hrabákové poslední letošní trénink!

1. Fat Pipe Florbal Chodov 1 15:1 3
2. 1. SC TEMPISH Vítkovice 1 11:1 3
3. FBS Olomouc 1 6:1 3
4. Ivanti TIGERS Jižní Město 1 7:4 3
5. FBC ČPP OSTRAVA 1 8:7 3
6. FbŠ Bohemians 1 5:4 3
7. Florbal Židenice 1 7:8 0
8. Panthers Praha 1 4:5 0
9. Tatran Střešovice 1 4:7 0
10. FBC Liberec 1 1:6 0
11. Bulldogs Brno 1 1:11 0
12. FBK Jičín 1 1:15 0

Kompletní tabulka

Jsme na facebooku

© 2019 TIGERS Jižní Město - Všechna práva vyhrazena sekretar@tigersflorbal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Počet návštěv: 226535
Posledních 30 dnů: 3192 | Posledních 7 dnů: 1018 | Poslední den: 184

Generální sponzor
Ivanti
Akce
Euro Floorball Tour 2019
Hlavní sponzoři a partneři
Peugeot Praha 11 Praha Florbal Expert Unihoc MC DAVID FootBalance
Ostatní sponzoři a partneři
NEWPS.CZ Isostar Top hotel Centrum Chodov Decathlon Barna medical Pražský rohovník xflorbal Predys s.r.o. Copymat Attack Tisknihned Fit-pro Rehabia Kryo centrum Medico XOB spol. s.r.o. Ryba Bar Sklub.cz
Partneři Extraligy žen
Extraliga žen Rotor TvCom