Torpédo Havířov

 oficiální stránky

Ivanti TIGERS

FLORBAL JIŽNÍ MĚSTO

8 x MISTR EXTRALIGY ŽEN 

Poslední zápas 10.08.2019

SH Jižní Město 

Pixbo Wallenstam IBK

Pixbo Wallenstam IBK

8:1

Ivanti Tigers Jižní Město

Ivanti TIGERS Jižní Město

Přiští zápas 14.09.2019

SH Jižní Město 

Ivanti Tigers Jižní Město

Ivanti TIGERS Jižní Město

:
od 00:00

Tatran Střešovice

Tatran Střešovice

Poslední turnaj starších žákyň v roce 2018

Po náročném sobotním programu čekal stržky neméně náročný turnaj i v neděli. Na výkonech se asi podepsala únava, protože některé pasáže turnaje byly v línějším tempu. Vítězství v turnaji nám uniklo jen o vlásek v nájezdech s Chodovem.

Zápas proti Bohemians:

Náš první zápas ve skupině jsme hrály proti Fbš Bohemians. Zápas byl ze začátku velmi vyrovnaný. Až v páté minutě trefila gól z dorážky Lucka Tajčmanová s asistencí Vendy Kolkusové. Ani ne minutu po našem vstřeleném gólu jsme obdržely branku a bylo srovnáno na 1:1. Po spoustě šancí už ale žádná branka do konce první poloviny nepadla.

V devatenácté minutě jsme se opět prosadily. Andy Břeská navýšila naše skóre na 2:1. Hra se přelévala z jedné strany na druhou, ale nepadla žádná branka. Když byly necelé tři minuty do konce utkání Bohemians si vyžádala oddechový čas. My jsme využily naší porady a šest vteřin před koncem zápasu vstřelila gól Andy Balcárková a asistovala jí Domča Horáčková. Konečné skóre tedy bylo 3:1 pro Tigers.

Autor: Monča Halamová

Zápas proti Mladé Boleslavi:

Utkání začalo ve 12:45, v polovině druhé minuty padl první gól do branky Mladé Boleslavi. Střelila ho Barbora Fialová, které asistovala Vendula Kolkusová. Florbalová akademie MB se po tomto kroku nevzpamatovala a v brance už měla další gól, který s asistencí Andrey Balcárkové dala Dominika Horáčková. Holky z Florbalove akademie MB se konečně vztekly a daly první gól. Michaela Bauerová a asistovala Aneta Hlušičková. To se holkám z Tigers nelíbilo a hned je ztrestaly. Gól dala Andrea Břeská a asistovala jí Magdaléna Netrefová.

V druhé půlce dala gól znovu Dominika Horáčková tentokrát ji asisistovala Anežka Projsová. Po dalšich dvou minutách další gól pro Tigers vstřelila tentokrát Barbora Fialová s asistencí Andy Břeské. Ale Florbalová akademie MB se nevzala a dala svůj druhý a zároveň poslední gól. Vstřelila Lucie Sodomková a asistovala Aneta Hlušičková. Holky, aby zápas zakončily gólem daly ještě jeden, tedy šestý a zároveň poslední v tomto utkání. Gól dala Karolína Stůjová s asistencí Andy Břeské. Zápas zakončil 6:2 pro Ivanti Tigers Jižní Město.

Autor: Barča Fialová

Finále proti Chodovu:

Stejně jako na předchozím turnaji byl naším finálovým soupeřem tým Chodova. Utkání bylo vyrovnané až do 4. minuty kdy po přihrávce Andy Balcárkové krasně trefila horní roh branky Domča Horáčková. Potom jsme měly ještě několik šancí které jsme neproměnily a minutu před koncem první části po ojedinelé akci soupeřek dorazila do naší branky míček Bohumínská. Ve druhé části ani jeden tým své šance neproměnil a tak tento napínavý zápas rozhodly nájezdy. Ty z našeho týmu proměnily Domča Horáčková a Verča Dušovská, jeden nájezd skvěle chytila Šárka Černá, ve čtvrté sérii jsme však už štěstí neměly a tak jsme na turnaji opět skončily na druhém místě.

Autor: Andy Břeská

 

Diskuze k článku

Krátké zprávy

16.06.2019

Informace k turnaji Prague Games a Hummel Open Game najdete v sekci klub/turnaje. Připomínáme rovněž, že v úterý 18.6. proběhne na Hrabákové poslední letošní trénink!

06.06.2019

Vzhledem k dnešnímu očekávanému dešti přesouváme trénink elévů/elévek a mladších žáků/žákyň do tělocvičny vedle haly od 15:30h. Bez hokejek. Ostatní kategorie dle pokynů svých trenérů. Děkujeme!

28.05.2019

Vzhledem k nepříznivému počasí jsme bohužel nuceni zrušit dnešní trénink (úterý 28.5.). Těšíme se na viděnou ve čtvrtek!

Jsme na facebooku

© 2019 TIGERS Jižní Město - Všechna práva vyhrazena sekretar@tigersflorbal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Počet návštěv: 223343
Posledních 30 dnů: 2131 | Posledních 7 dnů: 822 | Poslední den: 91

Generální sponzor
Ivanti
Hlavní sponzoři a partneři
Peugeot Praha 11 Praha Florbal Expert Unihoc MC DAVID FootBalance
Ostatní sponzoři a partneři
NEWPS.CZ Isostar Top hotel Centrum Chodov Decathlon Barna medical Pražský rohovník xflorbal Predys s.r.o. Copymat Attack Tisknihned Fit-pro Rehabia Kryo centrum Medico XOB spol. s.r.o. Ryba Bar Sklub.cz
Akce
Prague Games Czech Open Rookie camp
Partneři Extraligy žen
Extraliga žen Rotor TvCom