Torpédo Havířov

 oficiální stránky

Ivanti TIGERS

FLORBAL JIŽNÍ MĚSTO

8 x MISTR EXTRALIGY ŽEN 

Poslední zápas 10.08.2019

SH Jižní Město 

Pixbo Wallenstam IBK

Pixbo Wallenstam IBK

8:1

Ivanti Tigers Jižní Město

Ivanti TIGERS Jižní Město

Přiští zápas 14.09.2019

SH Jižní Město 

Ivanti Tigers Jižní Město

Ivanti TIGERS Jižní Město

:
od 00:00

Tatran Střešovice

Tatran Střešovice

Ženy před pauzou podlehly Vítkovicím a jsou stále čtvrté

Poslední utkání před pauzou, kterou vyplní domácí MS, sehrály Tigers doma proti Vítkovicím. Očekával se kvalitní florbal, a tak si i přes pozdní start našlo do haly cestu více než 120 diváků. Jejich očekávání se naplnila a oba týmy předváděly svížný florbal, ale bohužel se špatným koncem pro domácí hráčky Ivanti Tigers, neboť body si po výhře 7:3 odvezly Vítkovice.

Přitom Tigers vstoupily od zápasy výborně a v 6. minutě je poslala do vedení Petra Šebestová. Jenže vedení domácím dlouho nevydželo. Vítkovice dostaly výhodu přesilové hry a Šponiarová ji zužitkovala. Bohužel velmi brzy přišly další údery Vítkovic, které daly ráz utkání. Nejprve se trefila Justyna Krzywak, následně si nešťastně vstřelila vlastní branku Nikola Hermannová a když se Elišce Chudé povedlo snížit, tak po chybě v rozehrávce skórovala Šárka Bolová a stanovila skóre po 1. třetině na 2:4.

Když se pak po 23 vteřinách 2. třetiny trefila Sára Seevaldová, bylo prakticky rozhodnuto. Tigers sice za soupeřem herně nijak výrazně nezaostávaly, ale nedařilo se jim skórovat. Na začátku třetí třetiny ještě svitla naděje, když se trefila Dáša Surá, ale zanedlouho Husková opět poslala Vítkovice do tříbrankového vedení. Domácí hráčky Ivanti se ještě snažily, odvolaly brankářku, ale Sára Seevaldová se trefila do prázdné branky a stanovila konečné skóre na 7:3.

Nyní následuje pauza, kterou vyplní domácí MS mužů, a po ní se před Vánoci sehrají ještě 2 utkání. 

Diskuze k článku

Krátké zprávy

16.06.2019

Informace k turnaji Prague Games a Hummel Open Game najdete v sekci klub/turnaje. Připomínáme rovněž, že v úterý 18.6. proběhne na Hrabákové poslední letošní trénink!

06.06.2019

Vzhledem k dnešnímu očekávanému dešti přesouváme trénink elévů/elévek a mladších žáků/žákyň do tělocvičny vedle haly od 15:30h. Bez hokejek. Ostatní kategorie dle pokynů svých trenérů. Děkujeme!

28.05.2019

Vzhledem k nepříznivému počasí jsme bohužel nuceni zrušit dnešní trénink (úterý 28.5.). Těšíme se na viděnou ve čtvrtek!

Jsme na facebooku

© 2019 TIGERS Jižní Město - Všechna práva vyhrazena sekretar@tigersflorbal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Počet návštěv: 223343
Posledních 30 dnů: 2131 | Posledních 7 dnů: 822 | Poslední den: 91

Generální sponzor
Ivanti
Hlavní sponzoři a partneři
Peugeot Praha 11 Praha Florbal Expert Unihoc MC DAVID FootBalance
Ostatní sponzoři a partneři
NEWPS.CZ Isostar Top hotel Centrum Chodov Decathlon Barna medical Pražský rohovník xflorbal Predys s.r.o. Copymat Attack Tisknihned Fit-pro Rehabia Kryo centrum Medico XOB spol. s.r.o. Ryba Bar Sklub.cz
Akce
Prague Games Czech Open Rookie camp
Partneři Extraligy žen
Extraliga žen Rotor TvCom