ACEMA Sparta Praha

Dorostenkám "B" se na Barrandově dařilo

O víkendu sehrály dorostenky "B" vydařený turnaj.

Zápas proti Kutné Hoře

První zápas nás čekal proti Kutné Hoře. Samozřejmě jsme chtěli vyhrát, tak jsme se snažili hodně střílet a vybojovat každý míček. Střel bylo mnoho, dokonce i několik tyček, ale v první třetině žádný gól nepadl. První třetina skončila za stavu 0:0, takže jsme do další vstoupili s velkou snahu proměňovat šance na branky. Těsně po polovině celého zápasu jsme ale propustili gól a až do konce druhé třetiny žádný další nepadl. Jeden gól ale nic neznamenal, protože jsem před sebou měli ještě celých deset minut. Po začátku poslední třetiny jsme dostali další gól, ale ani ne minutu na to se Káje Stůjové povedlo vstřelit branku Kutné Hoře. Chvíli na to se po přihrávce od Míši Poláčkové povedlo vyrovnat Andy Balcárkové. Jen co se znovu rozehrálo, chopila se míčku Verča Dušovská a vstřelila další gól do branky Kutné Hory. Těsně před koncem začala hrát Kutná Hora v šesti a když Klára Němcová vystřelila, podařilo se jí vstřelit poslední gól tohoto zápasu. I když jsem prohrávali 0:2 po začátku třetí třetiny, tak se nám podařilo vybojovat další šance a dosáhnout konečného výsledku 4:2. Skvěle otočený zápas.

Autor: Kačka Sojková

Zápas proti Kladnu

Dne 18.11 jsme hrály druhý zápas proti Kladnu. První třetinu jsme byly trošku ospalé a přizpůsobovaly jsme se jejich hře. Druhá třetina uz byla lepši, snažily jsme se rychle posilat balonek ze zadu do předu a převádět rychle hru ze strany na stranu a pak zakončit. Třetí třetina byla asi nejlepši, že jsme konečně začaly pořádně trefovat branku, i předchozí třetiny jsme dávaly goly, ale nebylo jich tak moc jako ve třetí třetině. Zkoušely jsme dělat věci, které nám moc nešly, že jsme si je na tom zápase proti Kladnu mohly vyzkoušet jak nám řekli trenéři.

Autor: Kája Stůjová