SK Bivojky Litvínov

:
od 17:00

Juniorky vítězně proti ostravským týmům

Po sobotní výhře nad týmem FBC Ostrava, jsme šly do zápasu s Vítkovicemi s velkou motivací a ještě jsme byly posíleny o holky z Áčka. První gól jsme vstřelily my zásluhou Lucky Řezáčové, které nahrávala Vendy Beránková. Druhý gól dala v čase 7:15 opět Lucka Řezáčová (Kačka Vachudová). Do konce třetiny byly šance na obou stranách, ale z pohledu gólů to bylo všechno.  Ve druhé třetině jsme obdržely dva góly, ale také jsme dva góly vstřelily, a to zásluhou Kačky Kovaříkové (Eliška Trojánková) a Elišky Chudé (Eliška Trojánková). Ještě ke konci druhé třetiny jsme měly možnost první přesilovky zápasu, ale tu jsme nevyužily. A proto byl stav po dvou třetinách 4:2. Ve třetí třetině Vítkovice trochu zvýšily tempo a v čase 40:07 snížily na 4:3. Po přesilovce Vítkovic se prosadila Eliška Chudá, ale na to záhy odpověděly Vítkovice v další přesilovce a snížily na 5:4 a ani ne za minutu bylo srovnáno. Vedení nám rychle vrátila Kačka Kovaříková (Eliška Trojánková). Jak rychle jsme si vedení vzaly zpět tak jsme o něj zase přišly a proto byl stav v polovině třetí třetiny 6:6. Druhá polovina třetí třetiny byla hodně vyhrocená. Vítkovice měly další dvě přesilovky, ale ty jsme ubránily. Rozhodující gól dala dvě minuty před koncem Eliška Chudá (Péťa Šebestová), krásnou střelou do šibenice. Vítkovice se snažily v šesti vyrovnat, ale nepodařilo se jim to a my jsme vyhrály 7:6.