Torpédo Havířov

 oficiální stránky

Ivanti TIGERS

FLORBAL JIŽNÍ MĚSTO

8 x MISTR EXTRALIGY ŽEN 

Poslední zápas 31.03.2019

Jedenáctka VS 

Florbalová akademie MB

Mladá Boleslav

3:3
(1:2, 1:1, 1:0)

Ivanti Tigers Jižní Město

Ivanti TIGERS Jižní Město

První zápas za tři body, v druhém konec po 54 vtřinách!

Ivanti Tigers Jižní Město – TJ Sokol Nové Strašecí 9:1 (2:0, 7:0, 0:1)

Góly: Horáčková 2x (Kysilková, Klecová), Maříková (Stůjová), Tajčmanová (Klecová), Balcárková (Poláčková), Šťástková (Horáčková), Klecová (Stůjová), Kolkusová (Štástková)

 

V neděli jsme vstoupili do druhé třetiny základní části a celý den se vyvíjel velmi zajímavě, více uvnitř článku!

Od začátku zápasu jsme se snažily rvát do brány, vytvářet pěkné kombinace a předvést rodičům kvalitní zápas. První gól na naši stranu připsala Eva Maříková. K dalšímu gólu přispěla Lucka Tajčmanová a tímto gólem jsme také ukončily 1. třetinu za stavu 2:0 pro nás.

Další třetina pro nás byla ohledně gólů mnohem přínosnější. Jako první se sama prosadila Kája Stůjová a hned poté Domča Horáčková. Krásná kombinace se povedla Míše Poláčkové nahrávající Andy Balcárkové, která zavěsila do šibenice. Druhý gól v zápase si připsala Domča Horáčková, když se dokázala individuálně prosadit. Ta hned dokázala navázat na svoji předchozí produktivitu a nahrála Marky Šťástkové, která vystřelila náš 7. gól zápasu. Pro třetí kanadský bod si také došla Kája Stůjová, která nahrávala Kiki Klecové na její první gól v tomto utkání. Náš gólový účet rozšířila i o chvíli později Vendy Kolkusová využila odraženého míčku na středu hřiště a beckhandovou střelou ze vzduchu i ona rozšířila náš gólový účet. Stav po druhé třetině byl tedy 9:0 v náš prospěch.

Porada před poslední třetinou byla naprosto v naší režii. Od trenérů nám bylo řečeno, ať se domluvíme, co si chceme vyzkoušet či zlepšovat. Jednotlivé útoky a obrany se tedy začaly radit, co by mohly zkusit a zlepšit. Navzdory tomu se nám už bohužel žádný gól nepodařil vstřelit, naopak se jednou zatřásla i síť v naší brance. Konečný stav tohoto utkání tedy byl 9:1.

 

Ivanti Tigers Jižní Město – FbŠ Boheminas – odloženo

V druhém zápasu jsme byly připravené nastoupit proti jednomu z nejtěžších soupeřů – proti FbŠ Bohemians. Bylo odehraných 54 sekund a zápas byl rozhodčími na žádost trenérů obou týmů zastaven kvůli nevyhovujícímu povrchu, který začal klouzat. Bohemka je určitě kvalitním soupeřem a rády bychom tedy odehrály tento zápas v lepších podmínkách, než nám poskytuje hala v Radlicích. Trenéři se domluvili na odložení tohoto zápasu na jiný termín. Upřímně doufáme, že si už brzy budeme moct tento zápas zahrát.

 

 

 

Diskuze k článku

Krátké zprávy

16.06.2019

Informace k turnaji Prague Games a Hummel Open Game najdete v sekci klub/turnaje. Připomínáme rovněž, že v úterý 18.6. proběhne na Hrabákové poslední letošní trénink!

06.06.2019

Vzhledem k dnešnímu očekávanému dešti přesouváme trénink elévů/elévek a mladších žáků/žákyň do tělocvičny vedle haly od 15:30h. Bez hokejek. Ostatní kategorie dle pokynů svých trenérů. Děkujeme!

28.05.2019

Vzhledem k nepříznivému počasí jsme bohužel nuceni zrušit dnešní trénink (úterý 28.5.). Těšíme se na viděnou ve čtvrtek!

Jsme na facebooku

© 2019 TIGERS Jižní Město - Všechna práva vyhrazena sekretar@tigersflorbal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Počet návštěv: 223343
Posledních 30 dnů: 2131 | Posledních 7 dnů: 822 | Poslední den: 91

Generální sponzor
Ivanti
Hlavní sponzoři a partneři
Peugeot Praha 11 Praha Florbal Expert Unihoc MC DAVID FootBalance
Ostatní sponzoři a partneři
NEWPS.CZ Isostar Top hotel Centrum Chodov Decathlon Barna medical Pražský rohovník xflorbal Predys s.r.o. Copymat Attack Tisknihned Fit-pro Rehabia Kryo centrum Medico XOB spol. s.r.o. Ryba Bar Sklub.cz
Akce
Prague Games Czech Open Rookie camp
Partneři Extraligy žen
Extraliga žen Rotor TvCom