od 09:45

OLYMP FLORBAL - JESENICE

OLYMP Florbal - Jesenice

Domácí turnaj starších žákyň 27.10.2018

Starší žákyně poprvé v této sezoně pořádaly ligový turnaj. Herně nám bohužel příliš nevyšel, prohráli jsme i zápas o 3. místo.

Zápas proti Chodovu blue

V prvním utkání nás čekal tým Chodov blue, jakási rezerva Chodova. Řekla bych, že jsme tento zápas dost podcenily. Myslely jsme si, že když je to ten “horší” tým Chodova, bude to lehké, ale nebylo. Okamžitě jsme se podřídily jejich tempu, přišlo mi to jako dost mrtvé tempo. Nehrály jsme naší aktivní hru a nebyly jsme vůbec důrazné.
První polovinu jsme se stále rozehrávaly a hra nám bevychátela jak sme chtěly, neběhaly jsme na 100%, nedokázaly jsme si přihrát a ani pořádně vystřelit, ale byla aspoň trochu vidět snaha.[1:1]

Druhá polovina byla o něco málo lepší,asi v polovině druhé části jsme  byly stáhnuté na 2 pětky. Více jsme běhaly, ale i tak to nebylo dostatečné. Ke konci jsme se začaly hodně snažit, běhat a tlalčily jsme na soupeřky. Bohužel jsme dostaly gól, zase po našem nedůrazu, ale po pár minutách jsme dorovnaly na 2:2. Do konce zápasu jsme už žádný gol nepřidaly. Snad budeme příště lépe připravené.

Zápas proti Panthers

V sobotu nás čekal druhy zapas od 12h s Panthers praha. Do zápasu jsme šly samosebou s tím, že ho chceme vyhrát. Po třech minutách nám ale  Pantherky daly laciný gol. Ale my jsme se nedaly a po dvou minutách jsme daly gola my, zvýšily jsme tempo a po další minutě zase skorovaly. Myslely jsme si asi, že teď už to půjde samo, ale skore jsme neudržely ani minutu. Do konce poloviny se skore neměnilo.
Ve druhé polovině jsme celkem snadno do dvou minut vedly 4:2. Uběhlo dalších sest minut, zápas se blížil ke konci, Pantherky se najednou zabraly a nasazely nam dva goly po našem trestuhodném nedůrazu u vlastní branky. Tim vyrovnaly skore na 4:4. Naštěstí v čase 23:06 vstřelila Sába gol a vedly jsme 5:4.  Zápas jsme tedy vyhrály a čekal nás souboj o třetí místo.

Zápas o třetí místo na turnaji proti Black Angels

Poslední zápas jsme odehrály s Black Angels a hned od začátku jsme chtěly nastoupit na plno a zlepšit ne moc dobrý dojem z prvních dvou zápasů. Bojovaly jsme a hodně střílely, vytvářely jsme si šance, ale bohužel bez gólového efektu První polovina skončila 0:0.

Ve druhé polovině jsme nastoupily ve stejném tempu, ale bohužel po naší chybě, jsme obdržely gól a Black Angels šly do vedení - 0:1. Ikdyž jsme stále dobývaly branku soupeře a byly v tlaku, tak jsme v 10-té minutě druhého poločasu dostaly další laciný gól a prohrávaly jsme už 0:2. Ani pak jsme nepolevily a snažily jsme se co nejvice střílet a zápas zvrátit na naší stranu, ale brankářka měla všechny naše střely pod kontrolou. Konečné skóre 0:2. Za mě osobně jsme odehrály dobrý zápas v rychlém tempu. Byly jsme lepším týmem na hřišti, ale bohužel na rozdíl od soupeře jsme nebyly produktivní.

Na závěr chceme poděkovat rodičům za skvěle zvládnuté pořádání !!!