Torpédo Havířov

 oficiální stránky

Ivanti TIGERS

FLORBAL JIŽNÍ MĚSTO

8 x MISTR EXTRALIGY ŽEN 

Poslední zápas 04.05.2019

SH ZŠ Týnec nad Labem 

Ivanti Tigers Jižní Město

Ivanti TIGERS Jižní Město

3:2
(0:0, 3:1, 0:1)

FBC Kutná Hora

FBC Kutná Hora

Dva zápasy, dva rozdílné výkony. Taková byla 2. liga dorek v Kobylisích

Ivanti Tigers Jižní Město B – TJ Sokol Královské Vinohrady 1:5 (0:4, 1:1, 0:0)

Gól: Dušovská (bez asist.)

Do úvodního zápasu jsme šly s tím, že ho určitě vyhrajeme, což se ale bohužel nestalo. Hned od první minuty zápasu jsme všechny pochopily, že soupeř je mnohem silnější než jsme si myslely. Naopak nám dal najevo, že se nás nebojí a hned během první minuty padl z jejich hokejek úvodní gól. Náš přístup ke hře se bohužel nezměnil, a tak jsme do konce první třetiny dostaly ještě další tři góly. Do druhé třetiny jsme nastoupily s tím, že nechceme prohrát, ale bohužel sebevědomí nám opět shodil další vinohradský gól. Dále jsme makaly, ale gól do soupeřovy brány ne a ne padnout, až ke konci druhé třetiny se to konečně podařilo Verče Dušovské, která snížila vedení soupeře. Druhou třetinu jsme tak ukončily stavem 1:5.

Ve třetí třetině jsme již soupeři nedovolily dostat se dále do hry, aby ještě zvýšil své vedení, naopak jsme se snažily, abychom ho ještě snížily, což už se nám ale bohužel nepovedlo. I přes to, že jsme hrály více na soupeřově polovině, nepodařilo se nám již znovu skórovat. Alespoň jsme třetí třetinu dohrály s míčkem na našich florbalkách. Tento zápas byl opravdu hodně náročný, kdybychom nepokazily první třetinu, zápas mohl vypadat úplně jinak...

 

Ivanti Tigers Jižní Město B – ACEMA Sparta Praha 5:3 (1:2, 1:0, 3:1)

Góly: 2x Šárová (bez asist., Kolkusová), Kolkusová, Dušovská, Davidová

Druhý zápas jsme hráli proti Acema Sparta Praha. Do zápasu jsme vstoupili s tím, že hned od začátku musíme makat a nesmíme podcenit začátek, jako tomu bylo u předchozího zápasu. Hned od začátku jsme si vytvářeli hodně šancí ale až v 8. minutě dostala od Terky Pekové geniální přihrávku Vendula Kolksuová, která vstřelila úvodní gól. Díky chvilkové ztrátě koncentrace jsme ale bohužel hned po chvíli inkasovali na 1:1 a takřka ihned se soupeřkám podařilo odskočit do vedení 1:2. A tak skončila i první třetina.

Do druhé třetiny jsme nastoupili s tím, že jdeme stav zápasu srovnat. To se nám povedlo ale až ve 20. minutě, kdy gól dala Lucie Šárová, a bylo srovnáno na 2:2! To byl ale také poslední gól této třetiny. Do té třetí třetiny jsme nastoupili s tím, že zápas rozhodneme ve svůj prospěch, protože jsme na výhru opravdu měli a na hřišti jsme byli lepším týmem. Stále více jsme přebírali iniciativu a hned po začátku závěrečné periody se opět prosadila Lucka Šárová. Už po minutě hry se navíc z výběhu prosadila Veronika Dušovská a náš gólový učet uzavřela pěknou střelou k tyči Anička Davidová, pro kterou to byl navíc první soutěžní gól v Tigers – gratulujeme! V poslední minutě zápasu se Spartě podařilo ještě korigovat výsledek na konečných 5:3.

 

 

Diskuze k článku

Krátké zprávy

16.06.2019

Informace k turnaji Prague Games a Hummel Open Game najdete v sekci klub/turnaje. Připomínáme rovněž, že v úterý 18.6. proběhne na Hrabákové poslední letošní trénink!

06.06.2019

Vzhledem k dnešnímu očekávanému dešti přesouváme trénink elévů/elévek a mladších žáků/žákyň do tělocvičny vedle haly od 15:30h. Bez hokejek. Ostatní kategorie dle pokynů svých trenérů. Děkujeme!

28.05.2019

Vzhledem k nepříznivému počasí jsme bohužel nuceni zrušit dnešní trénink (úterý 28.5.). Těšíme se na viděnou ve čtvrtek!

Jsme na facebooku

© 2019 TIGERS Jižní Město - Všechna práva vyhrazena sekretar@tigersflorbal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Počet návštěv: 223343
Posledních 30 dnů: 2131 | Posledních 7 dnů: 822 | Poslední den: 91

Generální sponzor
Ivanti
Hlavní sponzoři a partneři
Peugeot Praha 11 Praha Florbal Expert Unihoc MC DAVID FootBalance
Ostatní sponzoři a partneři
NEWPS.CZ Isostar Top hotel Centrum Chodov Decathlon Barna medical Pražský rohovník xflorbal Predys s.r.o. Copymat Attack Tisknihned Fit-pro Rehabia Kryo centrum Medico XOB spol. s.r.o. Ryba Bar Sklub.cz
Akce
Prague Games Czech Open Rookie camp
Partneři Extraligy žen
Extraliga žen Rotor TvCom