Nové Strašecí

:
od 19:45

Oslavy se vydařily, Tigers zdolaly Tatran

Sobota 22. září patřila velkému jubileu. Klub Tigers oslavil 10 let svého fungování a okolo extraligového zápasu s Tatranem tak proběhla připomínka uplynulých 10 let, které byly plné úspěchů. A úspěšný byl i samotný zápas s Tatranem, který Ivanti Tigers ovládly 9:3.

Domácí hráčky nevstoupily do zápasu úplně šťastně, když hned po 16 vteřinách inkasovali z hole Reindlové a skóre 0:1 platilo i po konci 1. třetiny. O přestávce proběhlo poděkování trenérským legendám Markétě Šteglové a Karolíně Šatalíkové, bez kterých by klub nemohl fungovat. Kromě toho mohli diváci zajít na popcorn nebo zmrzlinu, prohlédnout si historické dresy, fotografie a také všechny medaile z historie Tigers.

Hned, jak se diváci pohodlně usadili, začaly domácí otáčet skóre. Lucie Řezáčová, Dagmar Surá a Nikola Hermannová během čtyř minut nasázely 3 branky a hned bylo veseleji. Na 4:2 pak zvýšila Eliška Chudá a když na tuto branku reagoval Tatran druhým gólem Reindlové, zvýšila 10 sekund před koncem třetiny na 5:2 Petra Šebestová. Ve druhé přestávce byly oceněny osobnosti, které se o úspěchy Tigers zasloužili nejen herně, ale i trenérsky či organizačně.

Třetí třetina začala rozvážně, ale od 48. minuty začaly hráčky Ivanti opět navyšovat skóre. Na branku Lucie Řezáčové zareagovala svou třetí brankou Reindlová, ale poslední tři hřebíčky zatlouklo domácí kladivo. Iveta Hyršlová, Dominika Kubišová a Simona Pálková posunuly skóre na konečných 9:3.

Oslavy se tak povedly. Ivanti Tigers zvítězily a celý klub mohl jít pořádně zapít 10 let úspěchů!