Torpédo Havířov

 oficiální stránky

Ivanti TIGERS

FLORBAL JIŽNÍ MĚSTO

8 x MISTR EXTRALIGY ŽEN 

Poslední zápas 10.08.2019

SH Jižní Město 

Pixbo Wallenstam IBK

Pixbo Wallenstam IBK

8:1

Ivanti Tigers Jižní Město

Ivanti TIGERS Jižní Město

Přiští zápas 14.09.2019

SH Jižní Město 

Ivanti Tigers Jižní Město

Ivanti TIGERS Jižní Město

:
od 00:00

Tatran Střešovice

Tatran Střešovice

Tigers v domácí premiéře podlehly Ostravě

V prvním domácím zápase sezóny přivítaly hráčky Ivanti Tigers jednoho z favoritů soutěže FBC Ostrava a bohužel na své soupeřky nestačili a po prohře 2:6 zaznamenaly první ztrátu bodů v nové sezóně.

 

Utkání se pro domácí nevyvíjelo dobře už od samého začátku. Ve 4. minutě využila přesilovou hru Kristína Hudáková. První část hry další branku nepřinesla a hned ve 4. minutě druhé třetiny vyrovnala Iveta Hyršlová a mohlo se zdát, že se Tigers vrátí do hry. Bohužel se tak nestalo a velký vliv na to měla branka na 1:2, kterou Kristína Hudáková vstřelila 85 vteřin po vyrovnání. Od té chvíle měly hostující hráčky více ze hry a dvěma brankami Káčové a jednou Kapcové odskočili až na 1:5. Tigers brankou Dominiky Kubišové snížily a do třetí částí šly s tříbrankovou ztrátou, ale tu už bohužel snížit nedokázaly. Poté co v polovině poslední části hry nevyužily domácí hráčky přesilovku, přestaly v obrat věřit i nejvěrnější fanoušci. Svěřenkyně trenéra Štegla se ještě pokusily od dlouhou power play, ale ta vyústila pouze v hattrick Kristíny Hudákové.

 

Ivanti Tigers tak první domácí představení nezvládly, ale již v sobotu 22. září si budou moci zpravit reputaci proti Tatranu Střešovice a toto utkání budou chtít určitě vyhrát, neboť se bude jednat o oslavu 10 let fungování klubu.

Diskuze k článku

Krátké zprávy

16.06.2019

Informace k turnaji Prague Games a Hummel Open Game najdete v sekci klub/turnaje. Připomínáme rovněž, že v úterý 18.6. proběhne na Hrabákové poslední letošní trénink!

06.06.2019

Vzhledem k dnešnímu očekávanému dešti přesouváme trénink elévů/elévek a mladších žáků/žákyň do tělocvičny vedle haly od 15:30h. Bez hokejek. Ostatní kategorie dle pokynů svých trenérů. Děkujeme!

28.05.2019

Vzhledem k nepříznivému počasí jsme bohužel nuceni zrušit dnešní trénink (úterý 28.5.). Těšíme se na viděnou ve čtvrtek!

Jsme na facebooku

© 2019 TIGERS Jižní Město - Všechna práva vyhrazena sekretar@tigersflorbal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Počet návštěv: 223343
Posledních 30 dnů: 2131 | Posledních 7 dnů: 822 | Poslední den: 91

Generální sponzor
Ivanti
Hlavní sponzoři a partneři
Peugeot Praha 11 Praha Florbal Expert Unihoc MC DAVID FootBalance
Ostatní sponzoři a partneři
NEWPS.CZ Isostar Top hotel Centrum Chodov Decathlon Barna medical Pražský rohovník xflorbal Predys s.r.o. Copymat Attack Tisknihned Fit-pro Rehabia Kryo centrum Medico XOB spol. s.r.o. Ryba Bar Sklub.cz
Akce
Prague Games Czech Open Rookie camp
Partneři Extraligy žen
Extraliga žen Rotor TvCom