Torpédo Havířov

 oficiální stránky

Ivanti TIGERS

FLORBAL JIŽNÍ MĚSTO

8 x MISTR EXTRALIGY ŽEN 

Poslední zápas 10.08.2019

SH Jižní Město 

Pixbo Wallenstam IBK

Pixbo Wallenstam IBK

8:1

Ivanti Tigers Jižní Město

Ivanti TIGERS Jižní Město

Přiští zápas 14.09.2019

SH Jižní Město 

Ivanti Tigers Jižní Město

Ivanti TIGERS Jižní Město

:
od 00:00

Tatran Střešovice

Tatran Střešovice

IVANTI TIGERS OSLAVÍ 10. VÝROČÍ ZALOŽENÍ KLUBU

Extraliga žen odstartovala a hráčky Ivanti Tigers Jižní Město do ní vstoupily vítězstvím na hřišti Židenic. Hned na startu sezóny čeká na celý klub jedna velká událost. Tou bude oslava 10 let samostatného fungování klubu. Slavnostní zápas proběhne ve Sportovní hale Jižní Město v sobotu 22. září a soupeřem bude symbolicky Tatran Střešovice, ze kterého před více 13 lety nově budovaný klub vzešel. Hlavní zápas dne se bude hrát od 16:30, ale již od 13:30 zahájí celou oslavu zápas juniorek proti Židenicím.

Extraligový zápas bude doprovázet atraktivní doprovodný program na jehož pořádání se budou podílet hlavní partneři klubu NEWPS a Peugeot. Diváci se ve druhé přestávce zápasu s Tatranem mohou těšit na ocenění hráčských osobností klubu, které se významně zapsaly do jeho historie, k dispozici jim bude i tištěná brožura s informacemi o úspěších klubu a jeho osobnostech. Diváci se také budou moci zdarma zastavit u stánku se zmrzlinou a nebude chybět ani popcorn, přičemž o servis těchto pochoutek se postarají některé z oceněných osobností historie klubu.

Historie klubu Tigers se začala psát před 10 lety, ale celý příběh sahá ještě dál. V roce 2006 se Tatran Střešovice rozhodl věnovat na nejvyšší úrovni pouze mužskému florbalu a velmi úspěšný tým žen se odstěhoval pod hlavičku Děkanky. Zde působil 3 roky, získal 3 tituly a historický bronz na Poháru mistrů. Ale i na Děkance se rozhodli elitní ženský florbal nadále nepodporovat. A tak od září 2008 začaly v tělocvičně v ZŠ Kateřinky první tréninky žákyň pod hlavičkou Tigers a od sezóny 2009/10 se na Prahu 11 přestěhoval i elitní tým žen. V Extralize i žákovských soutěžích se tak objevil nový tým Herbadent Tigers SJM, který navázal na úspěchy dosažené v Děkance a v posledních 9 letech je jednoznačně nejúspěšnějším ženským týmem v České republice, přičemž výrazné renomé si získal i na mezinárodní scéně. 

V letech 2010 až 2013 ovládly Tigers 4x za sebou nejvyšší soutěž, 5. titul pak přidaly již pod názvem Ivanti Tigers v roce 2017. V tomto období pak získaly hráčky Tigers také 2 stříbrné a 2 bronzové medaile v ligové soutěži, 5x v řadě ovládly pohárovou soutěž a v roce 2009 získaly bronz na Poháru mistrů evropských zemí.

Pod úspěchy klubu je nejvýrazněji podepsaná legendární trenérská dvojice Markéta Šteglová a Karolína Šatalíková, kterým v Tigers pod rukama prošly ty největší legendy českého ženského florbalu počínaje Ilonou Novotnou, Klárou Rozumovou, Magdalenou Kotíkovou či Hanou Váňovou přes Dominiku Podhráskou, Kristýnu Jílkovou, Martinu Čapkovou a Elišku Krupnovou, až po dnešní reprezentantky v čele s Dominikou Kubišovou. Zvláštní postavení v dějinách klubu pak má Denisa Billá, která v jeho dresu nastupuje po celých 10 let a stala se synonymem Tigers!

Diskuze k článku

Krátké zprávy

16.06.2019

Informace k turnaji Prague Games a Hummel Open Game najdete v sekci klub/turnaje. Připomínáme rovněž, že v úterý 18.6. proběhne na Hrabákové poslední letošní trénink!

06.06.2019

Vzhledem k dnešnímu očekávanému dešti přesouváme trénink elévů/elévek a mladších žáků/žákyň do tělocvičny vedle haly od 15:30h. Bez hokejek. Ostatní kategorie dle pokynů svých trenérů. Děkujeme!

28.05.2019

Vzhledem k nepříznivému počasí jsme bohužel nuceni zrušit dnešní trénink (úterý 28.5.). Těšíme se na viděnou ve čtvrtek!

Jsme na facebooku

© 2019 TIGERS Jižní Město - Všechna práva vyhrazena sekretar@tigersflorbal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Počet návštěv: 223343
Posledních 30 dnů: 2131 | Posledních 7 dnů: 822 | Poslední den: 91

Generální sponzor
Ivanti
Hlavní sponzoři a partneři
Peugeot Praha 11 Praha Florbal Expert Unihoc MC DAVID FootBalance
Ostatní sponzoři a partneři
NEWPS.CZ Isostar Top hotel Centrum Chodov Decathlon Barna medical Pražský rohovník xflorbal Predys s.r.o. Copymat Attack Tisknihned Fit-pro Rehabia Kryo centrum Medico XOB spol. s.r.o. Ryba Bar Sklub.cz
Akce
Prague Games Czech Open Rookie camp
Partneři Extraligy žen
Extraliga žen Rotor TvCom