Torpédo Havířov

 oficiální stránky

Ivanti TIGERS

FLORBAL JIŽNÍ MĚSTO

8 x MISTR EXTRALIGY ŽEN 

Poslední zápas 10.08.2019

SH Jižní Město 

Pixbo Wallenstam IBK

Pixbo Wallenstam IBK

8:1

Ivanti Tigers Jižní Město

Ivanti TIGERS Jižní Město

Přiští zápas 14.09.2019

SH Jižní Město 

Ivanti Tigers Jižní Město

Ivanti TIGERS Jižní Město

:
od 00:00

Tatran Střešovice

Tatran Střešovice

Tigers vstup do sezóny zvládly, Židenicím nedovolily skórovat

Na první branku v nové sezóně čekaly hráčky Tigers pouze 125 vteřin, trefila se navrátilkyně Jitka Procházková. Ještě do konce 1. třetiny navýšily obhájkyně ligového bronzu svůj náskok na 3:0, když se po přihrávce Simony Pálkové prosadila Adéla Polívková a poté se krásně trefila Iveta Hyršlová, která přihrávala Eliška Chudá, pro kterou to byl, stejně jako pro Pálkovou, 1. bod v Extralize.

 

Během 2. třetiny hráčky Tigers dovolily domácím pouhé dvě střely na branku a samy o dvě branky zvýšily svůj náskok. Nejprve se trefila juniorská reprezentantka Lucie Řezáčová a následně Dominika Kubišová.

 

Poslední část hry už nemohla na vítězství Tigers nic změnit. Dobře fungující obrana pomohla Kristýně Karli k vychytané nule v premiérovém extraligovém zápase a Lucie Řezáčová svou druhou brankou stanovila konečné skóre na 6:0.

 

Hráčky Ivanti Tigers tak vstup do sezóny zvládly suverénně, ale již příští víkend je čeká daleko těžší sousto, když na Jižní Město přijede jeden z favoritů FBC Ostrava. Hrát se bude v sobotu od 20 hodin.

 

 

 

Diskuze k článku

Krátké zprávy

16.06.2019

Informace k turnaji Prague Games a Hummel Open Game najdete v sekci klub/turnaje. Připomínáme rovněž, že v úterý 18.6. proběhne na Hrabákové poslední letošní trénink!

06.06.2019

Vzhledem k dnešnímu očekávanému dešti přesouváme trénink elévů/elévek a mladších žáků/žákyň do tělocvičny vedle haly od 15:30h. Bez hokejek. Ostatní kategorie dle pokynů svých trenérů. Děkujeme!

28.05.2019

Vzhledem k nepříznivému počasí jsme bohužel nuceni zrušit dnešní trénink (úterý 28.5.). Těšíme se na viděnou ve čtvrtek!

Jsme na facebooku

© 2019 TIGERS Jižní Město - Všechna práva vyhrazena sekretar@tigersflorbal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Počet návštěv: 223343
Posledních 30 dnů: 2131 | Posledních 7 dnů: 822 | Poslední den: 91

Generální sponzor
Ivanti
Hlavní sponzoři a partneři
Peugeot Praha 11 Praha Florbal Expert Unihoc MC DAVID FootBalance
Ostatní sponzoři a partneři
NEWPS.CZ Isostar Top hotel Centrum Chodov Decathlon Barna medical Pražský rohovník xflorbal Predys s.r.o. Copymat Attack Tisknihned Fit-pro Rehabia Kryo centrum Medico XOB spol. s.r.o. Ryba Bar Sklub.cz
Akce
Prague Games Czech Open Rookie camp
Partneři Extraligy žen
Extraliga žen Rotor TvCom