Torpédo Havířov

 oficiální stránky

Ivanti TIGERS

FLORBAL JIŽNÍ MĚSTO

8 x MISTR EXTRALIGY ŽEN 

Poslední zápas 18.04.2019

SH Jižní Město 

Ivanti Tigers Jižní Město

Ivanti TIGERS Jižní Město

6:4
(3:1, 1:0, 2:3)

VŠO FLORBAL CHODOV

VŠO Florbal Chodov

Eliška Chudá a Barbora Paletářová o zkušenostech v juniorské reprezentaci

Turnaje Czech Open se letos zúčastnil i nově rodící se kádr reprezentace juniorek, jehož dvouletý cyklus vyvrcholí Mistrovstvím světa 2020 v Číně. Do první nominace reprezentačního trenéra Tomáše Martiníka se probojovaly i dvě hráčky našeho klubu – Barbora Paletářová a Eliška Chudá!

 

Turnaj CO jsi absolvovala s nově vznikajícím kádrem repre juniorek. Jak bys zhodnotila vystoupení týmu a především svoje výkony?

 

BP: „Jako tým jsme se sešli už v úterý na dvoudenním soustředění. Na všech hráčkách byla vidět hrozná nervozita a první dva tréninky, přátelák proti Liberci i první zápas proti finskému PSS se nám vůbec nedařilo. Všechny jsme se bály a trvalo nám, než jsme si zvykly na tempo hry a celkově na dospělý florbal. Naštěstí to bylo zápas od zápasu lepší a lepší, ze všech postupem času odpadla nervozita a dokázaly jsme předvést kvalitní hru. Sice se nám nepodařilo vyhrát jediný zápas, ale ve dvou zápasech jsme byly lepší než soupeř. Celkově jako tým jsme předvedly dobrý výkon, podporovaly se a měly z výkonu týmu dobrý pocit. Mně osobně se hrálo zápas od zápasu lépe a celkově jsem ze svého výkonu byla docela spokojená. Vždycky je samozřejmě co zlepšovat, ale hrálo se mi dobře.“

 

ECh: „Myslím, že vystoupení našeho týmu v elitní kategorii CO bylo velice dobré. Naše výkony se během turnaje zlepšovaly, což bylo vidět i na výsledcích, nakonec nám bohužel chybělo při nájezdech štěstíčko a pro výhru jsme si v tomto turnaji nedošly. Svoje výkony bych hodnotila podobně jako výkony týmu – jak jsme se postupně sehrávaly, bylo to vidět i na mé hře. Velkou roli také hrála nervozita, která ze mě postupně opadávala a což podle mě vyvrcholilo vstřeleným gólem v posledním zápase, za což jsem strašně ráda.“

 

Co ti jako první proběhlo hlavou, když ses dozvěděla o své nominaci? 

 

BP: „Byla jsem překvapená a nadšená zároveň. Nečekala jsem to, ale hrozně moc jsem v to doufala. Upřímně jsem se toho hodně bála, ale byla jsem natěšená a plná očekávání.“

 

ECh: „Určitě radost. Kdo by neměl radost, když je nominovaný do reprezentace? (smích)  Byla jsem za tu nominaci strašně ráda.“ 

Co si z celé reprezentační akce (turnaj a předcházející soustředění) odnášíš za největší zážitek?

 

BP: „Zážitků na hřišti bylo hrozně moc, těch lepších i horších, ale ze všeho si odnáším obrovské množství zkušeností. Zážitků mimo hřiště je také hodně, především ta sranda a skvělý kolektiv mimo hřiště.“

 

ECh: Zážitkem je už jen to být mezi nejlepšími hráčkami své kategorie. Je tam skvělá parta, která chce vyhrávat a být její součástí je úžasný zážitek. A také mě moc potěšilo, že jsem si mohla odnést suvenýr v podobě svého gólového balónku.“
 

Začíná nám nová sezóna, a za necelý měsíc už začínají první soutěžní zápasy. Jaké jsou tvoje cíle do nadcházející sezóny?

 

BP: „Jelikož je to moje poslední sezóna za dorostenky, tak bych se hrozně ráda rozloučila výhrou na MČR. Doufám, že si také zahraju co nejvíce zápasů za juniorky a samozřejmě i v juniorkách je cílem vyhrát titul. Řekla bych, že tým dorostenek i juniorek na to má. Tak uvidíme.J

 

ECh: Do téhle sezóny jdu s cílem vybojovat za juniorky titul. V kádru je velká konkurence, ale věřím, že jako tým na to rozhodně máme. Také bych chtěla trenérům z reprezentace ukázat, že pro mě nominace hodně znamená a chci bojovat i o další pozvánky.“

 

Závěrem je nutné dodat, že obě holky byly spolu s dalšími 4 hráčkami: Luckou Řezáčovou, Kačkou Kovaříkovou, Eliškou Trojánkovou a Kačkou Vachudovou, nominovány i na reprezentační soustředění do Hostivic, které se uskuteční na přelomu srpna a září. 

 

 

 

Diskuze k článku

Krátké zprávy

15.04.2019

O velikonočních prázdninách ve dnech 18. a 19. 4. jsou tréninky mládeže zrušeny!

27.03.2019

Připomínáme, že od 2.4. se vrací zpět časy úterních tréninků. Info o časech pro jednotlivé kategorie v záložce Klub/Tréninky

15.03.2019

V létě pořádáme v naší hale příměstský kemp. Bližší informace najdete v sekci klub/příměstský kemp 2019

1. VŠO Florbal Chodov 26 268:77 73
2. Ivanti TIGERS Jižní Město 26 187:91 66
3. 1. SC TEMPISH Vítkovice 26 217:89 65
4. PSN Tatran Střešovice 26 202:107 62
5. FBŠ Jihlava 26 142:140 47
6. FBC Ostrava 26 158:156 44
7. Bulldogs Brno 26 142:136 40
8. Florbal Ústí 26 155:204 34
9. Mladá Boleslav 26 123:150 33
10. SK Bivojky Litvínov 26 89:147 27
11. FBC Liberec 26 119:185 21
12. Florbal Židenice 26 92:160 18
13. Hradec Králové 26 86:213 9
14. FbŠ Bohemians 26 88:213 7

Kompletní tabulka

Jsme na facebooku

© 2019 TIGERS Jižní Město - Všechna práva vyhrazena sekretar@tigersflorbal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Počet návštěv: 213529
Posledních 30 dnů: 4739 | Posledních 7 dnů: 953 | Poslední den: 54

Generální sponzor
Ivanti
Hlavní sponzoři a partneři
Peugeot Praha 11 Florbal Expert Unihoc MC DAVID FootBalance
Ostatní sponzoři a partneři
NEWPS.CZ Isostar Top hotel Praha Centrum Chodov Decathlon Barna medical Pražský rohovník xflorbal Predys s.r.o. Copymat Attack Tisknihned Fit-pro Rehabia Kryo centrum Medico XOB spol. s.r.o. Ryba Bar Sklub.cz
Akce
Superfinale Rookie camp
Partneři Extraligy žen
Extraliga žen Rotor TvCom