Torpédo Havířov

 oficiální stránky

Ivanti TIGERS

FLORBAL JIŽNÍ MĚSTO

8 x MISTR EXTRALIGY ŽEN 

Poslední zápas 10.08.2019

SH Jižní Město 

Pixbo Wallenstam IBK

Pixbo Wallenstam IBK

8:1

Ivanti Tigers Jižní Město

Ivanti TIGERS Jižní Město

Přiští zápas 14.09.2019

SH Jižní Město 

Ivanti Tigers Jižní Město

Ivanti TIGERS Jižní Město

:
od 00:00

Tatran Střešovice

Tatran Střešovice

NOVÉ POSILY A – TÝMU ŽEN

Jako první z důležitých opor je Kristýna Karli, která nahradí pozici Jany Christianové. K týmu se připojila během letní přípravy a zde si můžete přečíst krátký rozhovor.

Zaujímáš pozici po Janě Christianové, je to pro tebe výzva nebo to nijak nevnímáš?

Snažím se to nevnímat a vždycky podávat nejlepší výkony. Samozřejmě to je těžký, protože holky jsou na určitý standard zvyklé a já se budu muset ještě hodně zlepšovat, abych na něj dosáhla. Nicméně si myslím, že si to sedne, a v sezóně to doufám bude vidět.

Jak se ti zatím v týmu líbí a jak by si zhodnotila soustředění a Czech open?

V týmu se mi líbí nad očekávání, samozřejmě si zatím zvykám, ale holky jsou super a všichni mi tu adaptaci ulehčují. Co se týče soustředění, tak to bych hodnotila celkem pozitivně, nicméně v těch úmorných vedrech bylo náročné. Z Czech Openu mám trochu smíšené pocity. Začátek byl jednoznačně v naší režii a líbilo se mi, jak tým spolupracoval. Chytalo se mi skvěle a holky mi hodně pomáhaly, blokovaly střely a soupeře k ničemu moc nepustily. Na druhou stranu mě mrzí poslední zápas s Kloten Dietlikon, protože si myslím, že jsme ho mohly vyhrát.

Jaké máš osobní cíle do sezóny a co by si chtěla s týmem dokázat?

Tak mé osobní cíle jsou asi nezranit se a gólmansky se posunout výš. Ráda bych samozřejmě s týmem dosáhla na titul nebo se o to aspoň pokusila v superfinále.

 

Mezi další nové posily patří slovenská reprezentantka Andrea Šidlová, která si zařídila Erasmus do ČR, aby si splnila sen.

Co tě vedlo přijít do ČR a Ivanti Tigers?

Do ČR ma priviedla chuť sa zlepšovať vo florbale, chcem mať taktiež kvalitnú prípravu na nasledujúce majstrovstvá sveta. Pre Ivanti som sa rozhodla pretože viem, že je to kvalitný klub, plný kvalitných hráčok a trénerov. S trenérkami komunikujem už dlhú dobu. Páčila sa mi aj ich práca u nás v reprezentácii.

K týmu si se připojila začátkem července, jaké máš z týmu pocity, jak seš s týmem spokojená? Je vše podle tvého očekávání nebo tě něco překvapilo?

Od začiatku to boli pozitívne pocity. Toho začleňovania do kolektívu som sa trochu bála, ale bola som milo prekvapená. V šatni i na ihrisku je vždy pozitívna energia, vzájomne sa podporujeme.

Jaké máš osobní cíle do sezony a co by si chtěla s týmem dokázat?

Cieľom je strieľať góly, bodovať a byť prospešná pre tím. Určite by som si chcela zahrať Superfinále.

 

 

Diskuze k článku

Krátké zprávy

16.06.2019

Informace k turnaji Prague Games a Hummel Open Game najdete v sekci klub/turnaje. Připomínáme rovněž, že v úterý 18.6. proběhne na Hrabákové poslední letošní trénink!

06.06.2019

Vzhledem k dnešnímu očekávanému dešti přesouváme trénink elévů/elévek a mladších žáků/žákyň do tělocvičny vedle haly od 15:30h. Bez hokejek. Ostatní kategorie dle pokynů svých trenérů. Děkujeme!

28.05.2019

Vzhledem k nepříznivému počasí jsme bohužel nuceni zrušit dnešní trénink (úterý 28.5.). Těšíme se na viděnou ve čtvrtek!

Jsme na facebooku

© 2019 TIGERS Jižní Město - Všechna práva vyhrazena sekretar@tigersflorbal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Počet návštěv: 223343
Posledních 30 dnů: 2131 | Posledních 7 dnů: 822 | Poslední den: 91

Generální sponzor
Ivanti
Hlavní sponzoři a partneři
Peugeot Praha 11 Praha Florbal Expert Unihoc MC DAVID FootBalance
Ostatní sponzoři a partneři
NEWPS.CZ Isostar Top hotel Centrum Chodov Decathlon Barna medical Pražský rohovník xflorbal Predys s.r.o. Copymat Attack Tisknihned Fit-pro Rehabia Kryo centrum Medico XOB spol. s.r.o. Ryba Bar Sklub.cz
Akce
Prague Games Czech Open Rookie camp
Partneři Extraligy žen
Extraliga žen Rotor TvCom