Torpédo Havířov

 oficiální stránky

Ivanti TIGERS

FLORBAL JIŽNÍ MĚSTO

8 x MISTR EXTRALIGY ŽEN 

Poslední zápas 28.04.2018

 

Fbš Bohemians bílé

Fbš Bohemians bílé

7:1

Ivanti Tigers Jižní Město

Ivanti TIGERS Jižní Město

Přiští zápas 22.09.2018

SH Porg 

Ivanti Tigers Jižní Město

Ivanti TIGERS Jižní Město

:
od 11:15

FAT PIPE FLORBAL CHODOV

Florbal Chodov

Stržky vezou z Děkanky opět druhé místo

Po delší době jsme odehrály v neděli 4. března další z ligových turnajů starších žákyň. Po povedených dvou zápasech jsme ve finálovém utkání zcela nezvládly první pětiminutovku a ztrátu jsme už i díky vlastní střelecké neschopnosti nedokázaly smazat, a tak bereme další druhé místo.

 

 

Tigers FK Jižní Město – TJ Sokol Nové Strašecí 7:0

Už v první půlminutě se nám podařilo skórovat, do zápasu jsme chtěly nastoupit hned ze začátku sebevědomě abychom nemusely nic dohánět. Přeci jen to mohlo být lepší, málo jsme běhaly a proměňovaly šance, mohlo to skončit víc. V průběhu zápasu jsme trefily celkem 7 branek. Snažily jsme se tolik nezmatkovat a nedělat zbytečné chyby, jak nám říkali trenéři. Nakonec se nám podařilo zápas vyhrát a ubránit naši bránu od všech střel soupeřek.

 

Fat Pipe Florbal Chodov - Tigers FK Jižní Město 0:5

Do zápasu proti Chodovu, který nás naposledy porazil 1:2, jsme nastoupily zcela soustředěné, s tím že chceme vyhrát a zahrát si o první místo. Zápas byl herně vyrovnaný. První a jedinou branku v prvním poločase trefila A. Hejzlarová. Do druhého poločasu jsme nastupovaly stejně jako do prvního. Tentokrát se nám podařilo dát gól rychleji a to už v 53. sekundě z florbalky K. Stůjové, které nahrávala Z. Tuncelová. Druhá polovina zápasu probíhala stejně vyrovnaně jako ta první a hra se pořád přelévala z jedné strany na druhou. I třetí branka zápasu padla ale do sítě soupeřek, když A. Bartušková proměnila nahrávku od K. Zlatníkové. Soupeřky se i nadále tlačily na naší polovinu, stejně jako my na jejich, gólové šance se střídaly na obou stranách. V 5. minutě zápasu proměnila krásnou samostatnou akci v gól K. Vachudová a zajistila nám tak čtyřbrankový náskok. V 10. minutě zápasu byla vyloučena hráčka Chodova. Při naší přesilovce jsme se snažili udržet na soupeřový půlce s míčkem na florbalkách, což se nám dařilo. Přesilovku jsme využili až úplně na konci, když trefila svoji druhou branku K. Vachudová po nahrávce od S. Kysilkové, čímž stanovila i konečný výsledek zápasu 5:0. Výsledek úplně neodpovídal obrazu hry, která byla po celou dobu hodně vyrovnaná. Celý zápas nás opravdu podržela naše gólmanka Š. Černá, která si tímto zápasem zajistila za den druhou nulu.

 

FbŠ Bohemians bílé - Tigers FK Jižní Město 8:3

Zápas o první místo jsme si opět zahrály s Bohemkou. Nástup se nám povedl a to hned v 15. sekundě, kdy jsme daly gól. V další minutě ale Bohemka bleskově srovnala a poté přidávala v rychlém sledu další branky. Za stavu 5:1 jsme si vybrali time-out, ten nám pomohl se více sebrat a už se hrálo převážně na soupeřově polovině. Těsně před koncem první poloviny jsme v přesilovce přidaly další gól a upravily stav na 6:2. V úvodní minutě druhého poločasu jsme přidaly ještě třetí a stále jsme doufaly v obrat. Jak se nakonec ukázalo, byl to bohužel náš poslední gól v tomoto zápase. Šance jsme si sice vytvářely, ale neproměňovaly ani ty nejvyloženější. Tenhle turnaj byla Bohemka šťastnější a hlavně produktivnější v koncovce a také podle toho vypadá konečný výsledek 8:3.

Diskuze k článku

Krátké zprávy

14.09.2018

Páteční trénink mladších žákyň a žáků proběhne na Gutovce, Gutova 39, Praha 10 - bruslení. S sebou mimo bruslí helmu, chrániče a hokejku. Od 16:00-18:00h.

13.09.2018

2.liga dorostenek: Vzhledem k neúčasti týmu Slavia Praha se druhý zápas 16.9. posouvá na 13hod

10.09.2018

V sobotu se ženy představí poprvé před domácím publikem. Od 20 hodin hostí FBC Ostrava.

Jsme na facebooku

© 2018 TIGERS Jižní Město - Všechna práva vyhrazena sekretar@tigersflorbal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Počet návštěv: 181452
Posledních 30 dnů: 4452 | Posledních 7 dnů: 1414 | Poslední den: 177

Generální sponzor
Ivanti
Hlavní sponzoři a partneři
Peugeot Praha 11 Florbal Expert Unihoc MC DAVID
Ostatní sponzoři a partneři
NEWPS.CZ Isostar Top hotel Praha Decathlon Barna medical Pražský rohovník xflorbal Predys s.r.o. Copymat Attack Tisknihned Fit-pro Rehabia Kryo centrum Medico XOB spol. s.r.o. Ryba Bar Sklub.cz
Akce
MS 2018
Partneři Extraligy žen
Extraliga žen Rotor TvCom
Galerie
Rajče Ivanti TIGERS Florbal