Torpédo Havířov

 oficiální stránky

Ivanti TIGERS

FLORBAL JIŽNÍ MĚSTO

8 x MISTR EXTRALIGY ŽEN 

Poslední zápas 11.08.2018

Jedenáctka VS 

Kloten Dietlikon Jets

Kloten Dietlikon Jets

4:2

Ivanti Tigers Jižní Město

Ivanti TIGERS Jižní Město

Přiští zápas 09.09.2018

 

K1 Florbal Židenice

Florbal Židenice

:
od 00:00

Ivanti Tigers Jižní Město

Ivanti TIGERS Jižní Město

Sekce 98 - Ostrava

 

Tereza Hanzlíková je sice v týmu nováčkem, ale na jejím dosavadním bodovém zisku to rozhodně poznat není. Za sedmnáct zápasů nasbírala 31 kanadských bodů a patří mezi nejproduktivnější hráčky v týmu. Víte ale co studuje a proč se nesmí dotknout týmového rádia? Přečtěte si v rozhovoru!

 

Terko, tvým předchozím působištěm byly Vítkovice, před sezónou ses přestěhovala do hlavního města. Zvykla sis už na Prahu a tvůj nový tým Ivanti Tigers?

Zvyknout si na Prahu bylo docela jednoduché. Naopak zvyknout si na nový tým bylo trochu těžší, ale určitě nic co by se nedalo zvládnout nebo bych já sama nezvládla.

Můžeš porovnat fungování obou týmů? Je něco co ti v Tigers chybí?

Oba týmy asi úplně porovnávat nejde. Přijde mi, že každý staví na rozdílné taktice. Rozhodně v Tigers se mnohem víc dbá na kondici, než tomu bylo za mě ve Vítkovicích. Každý tým má svá plus a svá proti, proto nemohu říct, že by mi v Tigers něco chybělo.

Prozraď nám kde, studuješ a jak to s tvým studiem vypadá?

Studium bylo hlavním důvodem přesunu do Prahy a následně do Tigers. Konkrétně studuji forenzní analýzu na Vysoké škole chemicko-technologické v Praze. První zkouškové mám za sebou a za týden mi začíná druhý semestr.

Do týmu si zapadla dobře, florbalově se ti také velmi daří, jaké jsou tvé cíle do zbytku sezóny?

Zapadnout do týmu moc těžké nebylo, protože je tu plno skvělých lidí. To, že se mi daří i florbalově mají na starosti Ivet a Kukna, se kterými hraju. Obě dvě na hřišti toho pro mě hodně připraví a zásobují mě svými nahrávkami, neprosadit se mezi nimi by bylo trestuhodné.

Do zbytku sezóny je cíl myslím jasný, v posledním kole porazit Vítkovice a tím si zaručit prvenství v základní části, poté zvládnout play off a dostat se do superfinále, které se poprvé koná v Ostravě a já osobně bych si moc přála hrát „doma“ v Ostravar Aréně.

V zápase s Olomoucí ses ošklivě zranila, řekneš nám, jak to s tebou vypadá a kdy tě zase uvidíme bojovat za ženský tým?

Popravdě já sama nevím, jak to se mnou vypadá. Po čtrnáctidenní pauze začínám zase na sobě pracovat a věřím, že budu co nejdříve fit. Já osobně bych si přála stihnout zápas s Vítkovicemi (přeci jen je to můj bývalý klub). Ale kdy opravdu se zase octnu na hřišti, nedokážu teď momentálně říct.

 V Praze sdílíš byt se svými spoluhráčkami, jak spolu vycházíte, když se vidíte nejen na tréninku, ale i doma? Nelezete si na nervy?

Ono se zas tak moc s holkama nevidíme. Hermoš, Šulda, Ája a já chodíme do školy a Elí zase pracuje, takže v podstatě trávíme čas spolu na tréninku a pak večer a víkendy. Na lezení si na nervy si myslím, že opravdu ani nemáme moc čas. Shrnuto Sekce98 spolu vychází naprosto skvěle.

V týmu je všeobecně známo, že máš zakázáno pouštět písničky v šatně, prozradíš nám proč?

Protože zbytek týmu nemá tak dobrý vkus na hudbu jako je tomu u mě. Prostě Tygřicím se člověk nezavděčí kvalitní muzikou tipu Iron Maiden, Freedom Call, Amaranthe nebo třeba Avatar. Holt metal zřejmě není pro všechny :-)

Děkujeme za rozhovor a přejeme hodně štěstí a brzké uzdravení!

Diskuze k článku

Krátké zprávy

18.07.2018

Odjezd na soustředění bude 19.8. ve 13:30 od SH Jedenáctka, pro více info o soustředění přejděte prosím na záložku Klub/Soustředění

18.06.2018

Připomínáme, že toto úterý 19.6. je poslední trénink mládeže.

14.06.2018

Pro hráče a hráčky, co se účastní zítřejšího (pátečního) turnaje je sraz v 8:00 h v hale Jedenáctka, ukončení ve 12:15 h. Vezměte si oranžový dres.

Srpen 2018

1. Ivanti TIGERS Jižní Město 0 0:0 0
2. 1. SC TEMPISH Vítkovice 0 0:0 0
3. FBC Liberec 0 0:0 0
4. Florbal Chodov 0 0:0 0
5. FBC Ostrava 0 0:0 0
6. FBS Olomouc 0 0:0 0
7. FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 0 0:0 0
8. FbŠ Bohemians 0 0:0 0
9. Florbal Židenice 0 0:0 0
10. FBK Jičín 0 0:0 0
11. Panthers Praha 0 0:0 0
12. Tatran Střešovice 0 0:0 0

Kompletní tabulka

Jsme na facebooku

© 2018 TIGERS Jižní Město - Všechna práva vyhrazena sekretar@tigersflorbal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Počet návštěv: 176429
Posledních 30 dnů: 1938 | Posledních 7 dnů: 779 | Poslední den: 130

Generální sponzor
Ivanti
Hlavní sponzoři a partneři
Peugeot Praha 11 Florbal Expert Unihoc MC DAVID
Ostatní sponzoři a partneři
NEWPS.CZ Isostar Top hotel Praha Decathlon Barna medical Pražský rohovník xflorbal Predys s.r.o. Copymat Attack Tisknihned Fit-pro Rehabia Kryo centrum Medico XOB spol. s.r.o. Ryba Bar Sklub.cz
Akce
Prague Games Czech Open Rookie camp MS 2018
Partneři Extraligy žen
Extraliga žen OZP Rotor TvCom
Galerie
Rajče Ivanti TIGERS Florbal