TJ Sokol Nové Strašecí

Nové Strašecí

Dorostenky úspěšné jen na 50%

Zápas proti Fbš Bohemians

Po minulé prohře s Bohemkou jsme chtěly jednoznačně vyhrát, a to se také odrazilo na naší hře. Aktivně jsme napadaly, soupeřky přehrávaly a ve čtvrté minutě jsme vedly 2:0. Avšak poté nám klokanky stihly dát dva rychlé góly z neuhlídaných brejků a od té doby jsme se skórově doslova přetahovaly. Stav po první třetině - 4:4. Druhá třetina byla zajímavější - nějaké ty góly se objevily na obou stranách, avšak v sedmé minutě byla naše hráčka vyloučena na pět minut za bránění ve hře. Oslabení jsme však až na jeden gól ubránily slušně, snažily se hrát i u nich. Stav po druhé třetině - 5:7. Do třetí části jsme vlítly, plné síly jak fyzické, tak i psychické - nehodlaly jsme prohrát další zeleno-oranžový zápas. Poté, co Kačka vstřelila svůj třetí gól, však následoval další od protihráček. Alice ale dokázala snížit na 6:7 a tak jsme vzaly timeout. Bohužel ani hra v šesti nepomohla a skóre již zůstalo na jednogólovém rozdílu. Pro mě to byl skvělý a napínavý zápas plný krásného florbalu a přetahované o skóre, které nakonec uhájila Bohemka. Ale příště už to musí vyjít!

Zápas proti Wizards

Druhý nedělní zápas nás čekal proti Wizards DDM Praha 10. Soupeřky nastoupily v 6-ti hráčkách což nám umožnilo jim moc nedovolit a samy jsme si mohly vyzkoušet různé akce. Kombinace, nahrávky a z toho pak padaly góly. Branku soupeřek jsme zasypaly 11 góly. První gól v lize dorostenek zaznamenala Terka Peková – Peky. Branky a asistence: Sába, Anička, Strom (hatrick), Verča, Zuzka, Kája, Peky, Kačka, Polči, Barule, Sára.