Torpédo Havířov

 oficiální stránky

Ivanti TIGERS

FLORBAL JIŽNÍ MĚSTO

8 x MISTR EXTRALIGY ŽEN 

Poslední zápas 16.09.2018

 

Ivanti Tigers Jižní Město

Ivanti TIGERS Jižní Město

10:2
(6:0, 3:0, 1:2)

FBC Pitbulls Kolín: Pitbullačky

FBC Pitbulls Kolín

Přiští zápas 29.09.2018

SH TJ Kobylisy 

TJ Sokol Královské Vinohrady

SKV Vinohrady

:
od 00:00

Ivanti Tigers Jižní Město

Ivanti TIGERS Jižní Město

Přeborové dorky tentokrát za tři body

Po dvou týdnech jsme opět zavítaly do barrandovské nafukovačky k dalším dvěma zápasům přeboru dorostenek. Musely jsme se vyrovnat s velkou marodkou, a tak jsme do utkání nastoupily v pro nás nezvyklém počtu pouze devíti hráček do pole…

 

TIGERS FK Jižní Město: FbC Plzeň 2:4

 

Do prvního zápasu proti FbC Plzeň jsme tedy vstoupily jen se dvěma útoky a pouhými třemi obránkyněmi. I přesto jsme ale šly do zápasu s tím, že ho chceme vyhrát.

Ve čtvrté minutě zápasu se nám dokonce podařilo vstřelit úvodní branku utkání, když se trefila Vendula Kolkusová po nahrávce Naty Zichové. Soupeřky ale po chybě naší obrany dokázaly záhy vyrovnat a tak byl po první třetině stav nerozhodný 1:1.

Ve druhé třetině jsme chtěly utkání znovu překlopit na naší stranu. Snažily jsme se hrát soupeřkám „do těla“, což se neobešlo bez pár neslušných poznámek z jejich strany. Bohužel sil nám rychle ubývalo, a tak jsme ve čtvrté minutě dostaly druhý gól a minutu před koncem druhé třetiny ještě třetí. Když zhruba v polovině závěrečné třetiny zvyšovaly soupeřky už na 4:1, zdálo se, že je utkání ztracené. Jiskru naděje nám vykřesala Linda Lumbachová, která minutu před koncem pohotově dorazila do prázdné branky nepřesnou střelu Venduly Kolkusové, ale i přes závěrečnou power-play, ve které jsme si vytvořily pár nadějných šancí, jsme už porážku odvrátit nedokázaly.

 

 

TIGERS FK Jižní Město: Lokomotiva Rakovník 5:4

 

I přes nezdar v prvním utkání jsme neztratily odhodlání a do druhého zápasu jsme vstoupily opět aktivně, za což nám byl odměnou první gól v síti soupeřek, který vstřelila Andrea Balcárková. Vedení nám ale bohužel vydrzželo pouhých 6 sekund. Vedení nám vrátila hezkou střelou Terka Peková, ale za dalších 35 sekund už na tabuli svítilo skore 2:2. Do konce první třetiny jsme inkasovaly ještě jednou a protože jsme nedokázaly na obdrženou branku reagovat tak rychle jako naše soupeřky, šly jsme do druhé třetiny s jednogólovou ztrátou. Tu jsme smazaly hned zkraje, ale jak už tomu v tomto zápase bylo dvakrát i do třetice soupeřky na námi vstřelenou branku reagov aly okamžitě. Tentokrát to trvalo 19 sekund a opět jsme prohrávaly. Pět vteřin před koncem druhé třetiny se podařilo druhým gólem v utkání srovnat Lindě Lumbachové, a tak musela rozhodnout až poslední třetina. V té jsme naštěstí skórovaly už pouze my (byť jen jednou), když se necelou minutu před koncem v přesilovce krásně trefila Zuzka Tuncelová. Tentokrát už soupeřky nestihly zareagovat, a tak jsme nakonec se štěstím vyhrály.

Vzhledem k tomu, že jsme hrály pouze v devíti hráčkách v poli, byl pro nás zápas velmi náročný, ale přesto nás moc bavil a nakonec nám bylo i trošku líto, že jsme ještě nehrály další…

Diskuze k článku

Krátké zprávy

14.09.2018

Páteční trénink mladších žákyň a žáků proběhne na Gutovce, Gutova 39, Praha 10 - bruslení. S sebou mimo bruslí helmu, chrániče a hokejku. Od 16:00-18:00h.

13.09.2018

2.liga dorostenek: Vzhledem k neúčasti týmu Slavia Praha se druhý zápas 16.9. posouvá na 13hod

10.09.2018

V sobotu se ženy představí poprvé před domácím publikem. Od 20 hodin hostí FBC Ostrava.

1. Ivanti TIGERS Jižní Město 2 18:2 6
2. FBC Kutná Hora 2 7:2 6
3. SKV Vinohrady 1 3:2 3
4. ACEMA Sparta Praha 2 5:6 1
5. FBC Pitbulls Kolín 2 5:13 1
6. FBC Slavia Praha 0 0:0 0
7. Fbš Bohemians B 1 2:5 0
8. FBC Kladno 2 0:10 0

Kompletní tabulka

Jsme na facebooku

© 2018 TIGERS Jižní Město - Všechna práva vyhrazena sekretar@tigersflorbal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Počet návštěv: 181709
Posledních 30 dnů: 4405 | Posledních 7 dnů: 1233 | Poslední den: 105

Generální sponzor
Ivanti
Hlavní sponzoři a partneři
Peugeot Praha 11 Florbal Expert Unihoc MC DAVID
Ostatní sponzoři a partneři
NEWPS.CZ Isostar Top hotel Praha Decathlon Barna medical Pražský rohovník xflorbal Predys s.r.o. Copymat Attack Tisknihned Fit-pro Rehabia Kryo centrum Medico XOB spol. s.r.o. Ryba Bar Sklub.cz
Akce
MS 2018
Partneři Extraligy žen
Extraliga žen Rotor TvCom
Galerie
Rajče Ivanti TIGERS Florbal