:
od 09:00

FBC Kutná Hora

V nových dresech nám to pálí

Další ligové kolo přeboru dorostenek jsme přijely odehrát na Barrandov. Čekaly nás zápasy s FBC Kralupy n. V. a ACEMA Sparta Praha. Chtěly jsme hlavně pokračovat v podařených výkonech z minulého kola a zároveň i vítězně pokřtít naše krásné nové dresy. A musíme se pochválit, protože obojí se nám nakonec podařilo.

TIGERS FK Jižní Město: FBC Kralupy n. V. 12:1

V prvním zápase hned od 9:00 ráno na nás čekalo družstvo FBC Kralupy nad Vltavou. Asi jsme se vyspaly dobře a nezaspaly jsme úvod zápasu a hned ve 26 vteřině zápasu jsme poprvé rozvlnily síť branky našich soupeřek. Branku soupeřek jsme ještě v tom zápase zasypaly dalšími 11 góly. Celkové skóre na konci utkání bylo 12:1. Celý zápas jsme si hru užívaly a myslím, že byla radost se na nás koukat. Obrana fungovala tak, že jsme soupeřkám ani nedovolovaly podívat se na jejich útočnou polovinu hřiště. Krásné akce následovaly jedna za druhou. Diváci měli možnost vidět spoustu kombinačních akcí, gólových zakončení, vzájemné povzbuzování a hlavně pak radost všech našich hráček z každé vydařené akce.

Branky a asistence: Stůjová 3+1, Sojková 3+0, Hejzlarová, Balcárková, Horáčková (všechny 1+2), Tajčmanová, Peková, Kolkusová (všechny 1+0), Lumbachová, Poláčková, Jará a Krulišová (všechny 0+1)

ACEMA Sparta Praha: TIGERS FK Jižní Město 1:11

Do druhého zápasu jsme nastoupily proti domácímu týmu ACEMA Sparta Praha. Po většinu první třetiny se nám dařilo držet míček na soupeřově půlce, ale dostat míček do branky se nám poprvé povedlo až v osmé minutě. Do konce první třetiny jsme přidaly už pouze jednu branku, za to ale ve druhé třetině se nám povedlo míček do brány soupeřek dostat hned šestkrát a zápas tak rozhodnout. Až do poslední třetiny se nám dařilo držet čisté konto, o které však přišla M. Sládková po jednom z ojedinělých rychlých protiútoků soupeřek 3 minuty před koncem. Utkání i přesto skončilo naší přesvědčivou výhrou 11:1.

Branky a asistence: Stůjová, Sojková, Tajčmanová (všechny 2+1), Horáčková, Šárová (obě 1+1), Balcárková, Maříková, Kolkusová (všechny 1+0), Hejzlarová, Lumbachová a Jará (všechny 0+1)