SKV Vinohrady

:
od 00:00

Povedený turnaj dorek „B“

V neděli 18. listopadu jsme se sešly na „naší“ hale už v 7.15 hod. a čekal nás dlouhý den, ve kterém jsme pořádaly 4. kolo Přeboru dorostenek. Vedle pořadatelství nás ale hlavně čekaly další dva zápasy. Po nepovedeném výkonu v minulém kole proti SKV jsme chtěly ukázat, že florbal hrát umíme.

TIGERS FK Jižní Město: FBC Pitbulls Kolín: Pitbullačky 8:4

Do prvního utkání jsme nastoupily proti Kolínu. Hned na začátku jsme daly 2 rychlé góly, které nás ale maličko ukolébaly. Myslely jsme si, že je zápas vyhraný, zpomalily a přizpůsobily se hře soupeřek, a tak byl po první třetině pouze 2:2. Ve druhé třetině jsme se naštěstí vrátily ke hře ze začátku zápasu a to se hned projevilo na množství míčku v brance soupeřek. Hra se nám dařila i v poslední třetině, kterou jsme si už vysloveně užívaly. Náladu nám nezkazilo ani vyloučení Naty Zichové a následný nájezd, který zlikvidovala spolehlivá Markéta Sládková v naší brance.

Branky a asistence: 3. Maříková (Sojková), 4. Šárová, 11. Maříková (Sojková), 13. Lumbachová (Zichová), 14. Tajčmanová, 16. Tuncelová, 23. Zichová, 29. Černá (Zichová)

FBC Texas DDM P6: TIGERS FK Jižní Město 4:12

V první třetině na jsme dostaly hned na začátku 2 góly, což nás maličko přibrzdilo, ale rozhodně nezastavilo. Ještě v první třetině jsme otočily skóre v náš prospěch hlavně zásluhou produktivní dvojice Lucka Šárová, Kačka Sojková. Do druhé třetiny jsme vstupovaly za našeho vedení 3:2, to jsme ale začaly rychle navyšovat. Za zmínku určitě stojí krásný gól Šárky Černé dělovkou z první po „nabití“ od Lucky Šárové, hezká individuální akce Viki Jaré nebo desátý gól v podání Naty Zichové. Náš branskostroj se nakonec zastavil na čísle 12.

Branky a asistence: 3. Šárová (Zichová), 5. Sojková (Krulišová), 6. Tajčmanová (Šárová), 11. Jará (Krulišová), 14. Černá (Šárová), 18. Krulišová (Zichová), 18. Šárová, 23. Tajčmanová (Maříková), 24. Jará (Sojková), 24. Zichová, 26. Černá (Šárová), 29. Sojková (Balcárková)

Nejvíc se mi na turnaji líbilo, jak jsme poslouchaly a plnily rady trenérů. Byl to super turnaj a už se těším na další, který odehrajeme už 3. prosince.