Torpédo Havířov

 oficiální stránky

Ivanti TIGERS

FLORBAL JIŽNÍ MĚSTO

 

8 x MISTR EXTRALIGY ŽEN 

 

Poslední zápas 20.11.2017

SH Jižní Město 

Ivanti TIGERS Jižní Město

Ivanti TIGERS Jižní Město

8:3
(3:1, 2:2, 3:0)

FbŠ Bohemians

FbŠ Bohemians

Přiští zápas 15.12.2017

 

Panthers Praha

Panthers Praha

:
od 00:00

Ivanti TIGERS Jižní Město

Ivanti TIGERS Jižní Město

Ivanti Tigers představuje nové tváře

V našem klubu Ivanti Tigers FK Jižní Město se od zisku mistrovského titulu událo jíž mnoho změn, o kterých se ale už psalo. Další z nich je přirozená obměna hráčského kádru.
Po úspěšné sezóně tým opustilo ať již definitivně nebo dočasně pět hráček. Martina Skořepová ukončila florbalovou kariéru na nejvyšší úrovni, Šárka Bol’ová se stěhuje za studiem do Ostravy a Romana Janegová hlásí návrat na Slovensko. Hráčkám děkujeme za jejich spolupráci a přejeme hodně štěstí ať už v dalším sportovním nebo osobním životě.  Dočasnými odchody pak jsou pauzy Terezy Chvátalové z osobních důvodů a kanonýrky Jitky Procházkové ze studijních důvodů.

 

V týmu se tedy nutně musely objevit nové tváře a také se objevují. Tým posílí velmi zkušená hráčka Bohemians a reprezentantka Iveta Hyršlová, která skvěle zapadne do kombinační hry našeho týmu. Děkujeme Bohemians za rychlé vyřešení hostování! Další hráčkou, která se nově objeví v sestavě Ivanti Tigers je nedávná rivalka z juniorského finále proti Vítkovicím, Tereza Hanzlíková, která jde do Prahy studovat a trénuje s týmem již od června. Po delších námluvách se k týmu připojila také Alena Machačová, opora FA Mladá Boleslav, která se, věříme, stane i oporou naší obrany. Čtyřku příchozích hráček uzavírá Anna Marie Divišová, hráčka Bohemians, která bude také v letošní sezóně sbírat nové zkušenosti v Extralize žen.
Do týmu se také víc zapojí naše juniorky aby i ony mohly sbírat cenné extraligové zkušenosti. Některé se možná představí již na nadcházejícím Czech Open.

A jak se nové posily líbí trenérům Tigers?
“Všechny holky trénují naplno s kondičním trenérem, jejich nasazení na herních trénincích je výborné a moc dobře zapadly i do kolektivu. My se těšíme, co nám předvedou. Buď už teď na na Czech Open nebo v lize, či na Champions Cupu”.

 

Všechny příchozí hráčky nám odpověděly na tři otázky.

1. Co Tě vedlo k přestupu/hostování do Ivanti Tigers?
2. Co očekáváš od svého působení v Tigers?
3. Jak hodnotíš průběh dosavadní přípravy v novém klubu a kolektivu?

Odpovědi si můžete přečíst zde:

Anna Marie Divišová:
1. Do Tigers mě především vedla kvalita klubu, která se potvrdila ziskem titulu v uplynulé sezóně a také to, že jsem chtěla změnu a potřebovala nový impuls, Tigers je pro mě výzvou.
2. Fyzický i herní posun a atraktivní florbal, který lidi baví.
3. Příprava je zda na velmi vysoké úrovni a mě to ohromně baví. Kolektiv je skvělý a v týmu panuje dobrá nálada.


Alena Machačová:
1. Rozhodování bylo těžké. Ale v Mladé Boleslavi se nám bohužel nepodařilo postoupit do extraligy a já věděla, že chci od florbalu mnohem více, než hrát v 1.lize. Chyběla mi motivace, proto bylo na čase se posunout dál. Tím určitě nekončí moje spolupráce s MB. Ráda holkám pomůžu, když bude potřeba.  
2. Chtěla bych nasbírat, co nejvíce zkušeností. Doplnit rezervy, jak kondiční, tak herní a posunout se výš, abych pro tým mohla být oporou.
3. Je to změna. Dřív jsem byla zvyklá trénovat maximálně čtyřikrát týdně a tady na sobě musím pracovat každý den a na mnohem vyšší úrovni, což je nám umožňováno nadstandardním počtem treninkových prostorů. Je to velká motivace dotáhnout se na nynějši mistryně. Co se týká spoluhráček, tak pár holek jsem znala, ale spíše jsem šla do úplně nového kolektivu. Holky jsou moc fajn. Byla jsem s nimi už na soustředění a těším se na další týmové zážitky.

Tereza Hanzlíková:
1. Hlavním důvodem mého přesunu do Prahy je studium na vysoké škole a pro Tigers jsem se rozhodla, protože je to tým jak se zkušenostmi, tak s mladými hráčkami a věřím, že zde najdu své místo.
2. Určitě herní posun a získání nových zkušeností, hlavně v zápasech s top týmy.
3. Příprava probíhá trochu odlišným způsobem než jsem byla zvyklá ve Vítkovicích, každopádně mi tento typ vyhovuje a za tu dobu co jsem se připojila do letní přípravy cítím určitý posun mé kondice.
Co se týče kolektivu jsem z něj nadšená, vzájemná podpora v týmu je obrovská.


Iveta Hyršlová:
1. K hostování v Tigers mě vedla hlavně touha získat ještě nový impuls pro práci na sobě a po dlouhých letech strávených v jednom klubu opustit známé prostředí, odprostit se od stereotypů a zkusit, jak se pracuje jinde. Velkým lákadlem byla také spolupráce s panem Danem Hejretem.
2. Očekávám hlavně kvalitu po všech stránkách a zvýšený tlak na svoji osobu hrát co nejlépe, abych byla svému novému týmu co nejvíce prospěšná.
3. S týmem se zatím připravuji něco málo přes měsíc, ale mohu říci, že průběh přípravy mi přijde kvalitní. Je hodně pestrý  a taky je fajn, že s týmem makají i mladé holky, které chtějí za áčko hrát a zvyšují tak konkurenci.

 

Diskuze k článku

Krátké zprávy

15.11.2017

V pátek 17.11. je svátek a tréninky mládeže jsou zrušené. Můžete ale přijít fandit našim ženám v derby Florbal Chodov - Ivanti Tigers od 18:00 hodin!

20.10.2017

Během podzimních prázdnin, příští čtvrtek a pátek se ruší tréninky přípravky, elévek/elévů a mlžek/mlžů!

20.10.2017

Mladší žákyně a mladší žáci mají v úterý 24.10. místo tréninku regeneraci - plaváni na Jedenáctce od 16:00-17:00 sraz 15:45.

1. Florbal Chodov 12 122:32 35
2. Ivanti TIGERS Jižní Město 12 135:36 33
3. 1.SC Vítkovice 12 121:34 30
4. FBC Ostrava 12 94:67 24
5. Panthers Praha 12 44:55 19
6. FbŠ Bohemians 12 68:84 17
7. Florbal Židenice 12 41:66 12
8. FBK Jičín 12 56:87 12
9. Tatran Střešovice 12 49:91 11
10. FBC Liberec 12 49:98 9
11. SKV Vinohrady 12 28:110 9
12. FBS Olomouc 12 51:98 5

Kompletní tabulka

Jsme na facebooku

© 2017 TIGERS Jižní Město - Všechna práva vyhrazena sekretar@tigersflorbal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Počet návštěv: 145041
Posledních 30 dnů: 5615 | Posledních 7 dnů: 2071 | Poslední den: 270

Generální sponzor
Ivanti
Hlavní sponzoři a partneři
Peugeot Praha 11 Florbal Expert Unihoc MC DAVID
Ostatní sponzoři a partneři
NEWPS.CZ Isostar Top hotel Praha Decathlon Barna medical Pražský rohovník xflorbal Predys s.r.o. Copymat Attack Tisknihned Fit-pro Rehabia Kryo centrum Medico XOB spol. s.r.o. Ryba Bar Sklub.cz
Akce
Superfinále florbalu 2018
Partneři Extraligy žen
Extraliga žen OZP Rotor TvCom
Galerie
Rajče Ivanti TIGERS Florbal