Torpédo Havířov

 oficiální stránky

Ivanti TIGERS

FLORBAL JIŽNÍ MĚSTO

 

8 x MISTR EXTRALIGY ŽEN 

 

Poslední zápas 07.05.2017

Sportovní areál Jičín 

FBS Olomouc

FBS Olomouc

1:10
(1:6, 0:1, 0:3)

TIGERS Jižní Město

Ivanti TIGERS Jižní Město

Přiští zápas 23.09.2017

Nová MSH Mladá Boleslav 

TIGERS Jižní Město

Ivanti TIGERS Jižní Město

:
od 12:30

BLACK ANGELS

BLACK ANGELS

Cesta za medailí - sobota

V Jičíně se minulý víkend odehrálo MČR dorostenek, kam jsme se probojovaly jako vítězky regionální soutěže. Do Jičína jsme odcestovaly linkovým autobusem z Černého Mostu, který jsme překvapivě všechny stihly i když paní Havlíčková musela autobus ostře zablokovat, aby Emi mohla nastoupit :-). Když jsme tam v pátek odpoledne dorazily, čekala nás ještě cesta k našemu ubytování. Naštěstí to nebylo daleko. Bydlely jsme v ubytovně TJ Jičín, která byla sice hned vedle haly, což bylo velké plus, ale žádný luxus to zrovna nebyl. Hlavně v noci, když v přilehlém prostoru probíhala do rána diskotéka. Ale špunty do uší to zlepšily. A náš to výkon snad neovlivnilo.

 Náš čtvrtfinálový soupeř byl Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou. Před prvním zápasem jsme si ujasnily, že jsme jasným favoritem těchto zápasů.

Od začátku prvního utkání jsme hodně držely míček. A ve čtvrté minutě padl první gól, když se prosadila Ester. Soupeřky to lehce rozhodilo. Pak ale při tlaku soupeřek faulovala Míša Chlebcová a my hrály oslabení. To jsme ale zvládly na jedničku. V dalších minutách jsme stříleli, ale netrefovaly branku. A to až do deváté minuty, kdy se mezi tři tyče trefila Anička Bartušková. Půl minuty před koncem se za záda brankářsky ze Světlé dostal ještě jednou míček, který jako poslední tečovala Alča. V první třetině jsme soupeřky jasně přestříleli 14 : 4.

Hned na začátku druhé třetiny se prosadila Kačka Vachudová. Ve čtvrté minutě jsme špatně střídaly a hrály další oslabení. To, že nám hra ve čtyřech svědčí, dokázala dalším gólem Ester. Hned jakmile jsme hrály v pěti se do branky trefila opět Anička Bartušková.  Další góly přidaly Nikouš a Míša Válová. Ve druhé třetině jsme opět přestříleli Světlou 11:4. Ve třetí třetině jsme poprvé inkasovaly. V poslední minutě tohoto zápasu se trefila do brány Ester, která v tomto zápase završila hattrick.

Herbadent FK Jižní město - Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou 9:1 (3:0 , 5:0 , 1:1)

 

Druhý zápas jsme opět odehrály se Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou.

Po prvním zápase se soupeřky probudily a zápas nebyl tak lehký, jak jsme z předchozího zápasu očekávaly.

První třetina skončila nerozhodně 0:0. Obě strany se snažily, ale góly do branek nepadaly. I přes to, že jsme hrály na soupeřově půlce, nepovedlo se nám trefit bránu. Druhá třetina byla stejná jako předchozí, štěstí nám nepřálo a z dvanácti střel nám do protější brány nepadla ani jedna. Na konci druhé třetiny se protihráčkám při našem oslabení povedlo trefit roh naší brány, a tak vedly 1:0. Tento gól v nás rozpoutal větší chuť vyhrát a ve třetí třetině jsme předvedly, že my jsme ti, kteří jsou mnohem lepší. První gól dala Kristýna Klecová v první minutě poslední třetiny. Poté skoro každá střela končila v bráně protihráček. Svými góly, do konečného výsledku 6:1, přispěly Kristýna Klecová (2x), Veronika Balejová, Kačka Kovaříková (2x) a Petra Šebestová.

Zápas byl ze začátku vyrovnaný, a my stále jsme čekaly, než přijde něco, díky čemu si uvědomíme, že jsme na MČR a že tento zápas chceme vyhrát a jít do semifinále. Tímto rozhodujícím okamžikem byl první a zároveň poslední gól do naší brány.

Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou - Herbadent FK Jižní město – 1:6 (0:0 , 1:0 , 0:6)

Touto výhrou jsme si otevřely cestu do nedělního semifinále, kde nás čekaly soupeřky z Vítkovic.

Diskuze k článku

Krátké zprávy

18.09.2017

Vzhledem k odstoupení dvou družstev z Přeboru dorostenek dojde ke změně rozpisu turnajů. Zatím je známo 1.kolo v NE 24.9. Až bude rozpis dalších kol budeme vás informovat.

15.09.2017

Oznamujeme, že budeme pro všechny kategorie vyrábět nové dresy, které budou mít děti k dispozici na zápasy. V případě, že máte zájem si koupit vlastní dres se jménem, tak kontaktujte svoje trenéry. Děkujeme

21.08.2017

Nově si můžete stáhnou termíny zápasů a turnajů v záložce Ostatní týmy/Termíny zápasů/turnajů

1. Ivanti TIGERS Jižní Město 0 0:0 0
2. BLACK ANGELS 0 0:0 0
3. Florbal Chodov 0 0:0 0
4. Fbš SLAVIA Plzeň 0 0:0 0
5. FbŠ Bohemians 0 0:0 0
6. Mladá Boleslav 0 0:0 0
7. Panthers Praha 0 0:0 0
8. Wizards 0 0:0 0
9. Tatran Střešovice 0 0:0 0

Kompletní tabulka

Jsme na facebooku

© 2017 TIGERS Jižní Město - Všechna práva vyhrazena sekretar@tigersflorbal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Počet návštěv: 133679
Posledních 30 dnů: 3872 | Posledních 7 dnů: 1373 | Poslední den: 198

Generální sponzor
Ivanti
Hlavní sponzoři a partneři
Florbal Expert MC DAVID Unihoc Praha 11 Peugeot
Ostatní sponzoři a partneři
NEWPS.CZ Isostar Top hotel Praha Decathlon Barna medical Pražský rohovník xflorbal Predys s.r.o. Copymat Attack Fit-pro Rehabia Kryo centrum Medico XOB spol. s.r.o. Ryba Bar Sklub.cz
Akce
Champions Cup 2017 Rookie camp
Partneři Extraligy žen
Extraliga žen Rotor TvCom OZP