Torpédo Havířov

 oficiální stránky

Ivanti TIGERS

FLORBAL JIŽNÍ MĚSTO

8 x MISTR EXTRALIGY ŽEN 

Poslední zápas 03.04.2019

SC Dubina Ostrava 

1. SC TEMPISH Vítkovice

1. SC TEMPISH Vítkovice

6:3
(5:1, 0:1, 1:1)

Ivanti Tigers Jižní Město

Ivanti TIGERS Jižní Město

Články

Juniorky vládnou republice!

Juniorky vládnou republice!

Odehrály skvělou základní část, ve které skončily na 2. místě, ve čtvrtfinále si poradily ve dvou zápasech s Mladou Boleslaví, v semifinále otočily sérii proti Vítkovicím a na Zelený čtvrtek 18. dubna získaly titul v 1. lize juniorek, když v…

19.04.2019 - TIGERS Jižní Město

Juniorky v prvním utkání finále vítězné

Juniorky v prvním utkání finále vítězné

  Juniorky zvládly svůj první finálový zápas a zvítězily poměrem 10:3, když o osudu utkání rozhodla druhá třetina. Utkání začalo v opatrném tempu, v šesté minutě šel do vedení Chodov, ale tygřice v téže minutě srovnaly. Ve druhé třetině chvilku…

16.04.2019 - Klub

2. liga dorostenek na domácí hale! - POŘÁDÁME!

2. liga dorostenek na domácí hale! - POŘÁDÁME!

V předposledním kole 2. ligy dorostenek přivítáme ostatní týmy na domácí hale na Jižním Městě, a to již v brzkých ranních hodinách...       Zápasy: 11:00 Bohemians B, 14:00 Slavia Praha, sraz nejpozději v 7:30 v hale SH Jižní Město …

10.04.2019 - Tomáš Barták

Nominace mladších žákyň na 13.4.

Nominace mladších žákyň na 13.4.

Liga mladších žákyň v sobotu 13. 4. 2019 v hale ZŠ Juventa Milovice, Komenského 578, Milovice nad Labem 3 Zápasy: 9:00, 10:20 a dále podle umístění od 13:00 do 14:20h Sraz: v 8:30 (ale určitě :-))     Nominace: Jakešová K.,…

09.04.2019 - Karolína Šatalíková

Nominace mladších žáků na 13.4. 2019

Nominace mladších žáků na 13.4. 2019

Liga mladších žáků v sobotu, 3.4. v hale SH Děkanka, Děkanská Vinice 987/5, Praha 4 Zápasy: 9:40, 11:00 a dále podle umístění od 13:00 do 14:20h. Sraz v 9:00 h v hale     Nominace: Dvořák T., Fronc J., Navrátil V., Poláček R.,…

09.04.2019 - Karolína Šatalíková

Nominace na Ligu starších žákyň neděle 7.4.2019

Nominace na Ligu starších žákyň neděle 7.4.2019

Hrajeme: 9:45 proti Chodov blue                 11:15 proti Bohemians                 13:30, 14:15 nebo 15:00 Sraz na první zápas je v 8:55 na hale Jedenáctka VS Nominace: Černá, Balcárková (od 2. zápasu), Břeská, Davidová (od 2.…

02.04.2019 - TIGERS Jižní Město

Turnaj elévů 7.4.2019

Turnaj elévů 7.4.2019

Turnaj elévů se koná 7.4.2019!  Sraz je v 9:00  ve sportovní hale  TJ Radlice, Kutvirtova 5, Praha 5, 15000  Zápasy: 9:40  vs FBC Slavia Bílí; 12:20 vs Chodov Blue;  následně zápas o umístění, 13:40 nebo 14:20.  Prosíme o potvrzení účasti…

02.04.2019 - Vláďa Špaček

Turnaj elévek 7.4.2019

Turnaj elévek 7.4.2019

Turnaj elévek se koná 7.4.2019! Sraz je v 9:00  SH Jedenáctka VS (malé hřiště), Mírového hnutí, Praha 415, 14900 Zápasy: 9:40  vs Sparta; 12:20 vs Texas;  následně zápas o umístění 13:40 nebo 14:20. Prosíme o potvrzení účasti nebo neúčasti…

02.04.2019 - Vláďa Špaček

Poslední turnaj dorostenek neděle 31.3.2019

Poslední turnaj dorostenek neděle 31.3.2019

POSLEDNÍ ZÁPASY DOROSTENEK   Zápasy 14:50 Panthers, 17:10 FA Mladá Boleslav Sraz na první zápas ve 13:45 na Jedenáctce Nominace: Markéta Sládková   Andrea Balcárková, Andrea Břeská, Verča Dušovská, Monika Halamová, Kristýna Klecová, Sára…

28.03.2019 - TIGERS Jižní Město

Turnaj 2.ligy dorostenek sobota 30.3.2019

Turnaj 2.ligy dorostenek sobota 30.3.2019

DOROSTENKY B V SOBOTU V RADLICÍCH Zápasy: 14:00 Vinohrady, 16:00 Sparta Sraz na první zápas nejpozději ve 13:00 v hale TJ Radlice (ul. Kutvirtova 5) Nominace: Šárka Černá  Andrea Balcárková, Andrea Breska, Valentina Bilobrova, Verča Dušovská…

28.03.2019 - TIGERS Jižní Město

Nominace mladších žákyň na 31.3.2019

Nominace mladších žákyň na 31.3.2019

Turnaj mladších žákyň dne 31.3.2019 v hale TJ Pankrác, Lomnického 1071/1, Praha 4 Sraz v 8:30 h v hale Zápasy: 9:00, 10:20 a zápasy o umístění od 13:00 do 14:20 h.     Nominace: Jakešová K., Kučerová A., Marvalová Š, Matějková K.,…

27.03.2019 - Karolína Šatalíková

Nominace mladších žáků na 30.3.2019

Nominace mladších žáků na 30.3.2019

Turnaj mladších žáků 30.3. 2019 v hale TJ Pankrác, Lomnického 1071/1, Praha 4 Sraz v 9:45 h v hale Zápasy: 10:20, 11:40 a zápasy o umístění od 13:00 do 14:20 h   Nominace: Dvořák T., Fronc J., Navrátil V., Poláček R., Skalický M.,…

27.03.2019 - Karolína Šatalíková

Další

1 2 3 ...52

Krátké zprávy

15.04.2019

O velikonočních prázdninách ve dnech 18. a 19. 4. jsou tréninky mládeže zrušeny!

27.03.2019

Připomínáme, že od 2.4. se vrací zpět časy úterních tréninků. Info o časech pro jednotlivé kategorie v záložce Klub/Tréninky

15.03.2019

V létě pořádáme v naší hale příměstský kemp. Bližší informace najdete v sekci klub/příměstský kemp 2019

1. 1. SC TEMPISH Vítkovice 22 168:55 61
2. Fat Pipe Florbal Chodov 22 179:65 60
3. FBC Ostrava 22 165:80 51
4. Ivanti TIGERS Jižní Město 22 181:95 50
5. FbŠ Bohemians 22 117:135 35
6. FBK Jičín 22 116:138 27
7. Panthers Praha 22 98:129 27
8. Tatran Střešovice 22 87:126 25
9. FBS Olomouc 22 78:134 25
10. Florbal Židenice 22 67:104 16
11. FBC Liberec 22 77:132 13
12. FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 22 57:197 6

Kompletní tabulka

Jsme na facebooku

© 2019 TIGERS Jižní Město - Všechna práva vyhrazena sekretar@tigersflorbal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Počet návštěv: 213664
Posledních 30 dnů: 4578 | Posledních 7 dnů: 796 | Poslední den: 78

Generální sponzor
Ivanti
Hlavní sponzoři a partneři
Peugeot Praha 11 Florbal Expert Unihoc MC DAVID FootBalance
Ostatní sponzoři a partneři
NEWPS.CZ Isostar Top hotel Praha Centrum Chodov Decathlon Barna medical Pražský rohovník xflorbal Predys s.r.o. Copymat Attack Tisknihned Fit-pro Rehabia Kryo centrum Medico XOB spol. s.r.o. Ryba Bar Sklub.cz
Akce
Superfinale Rookie camp
Partneři Extraligy žen
Extraliga žen Rotor TvCom