Torpédo Havířov

 oficiální stránky

Ivanti TIGERS

FLORBAL JIŽNÍ MĚSTO

8 x MISTR EXTRALIGY ŽEN 

Poslední zápas 03.04.2019

SC Dubina Ostrava 

1. SC TEMPISH Vítkovice

1. SC TEMPISH Vítkovice

6:3
(5:1, 0:1, 1:1)

Ivanti Tigers Jižní Město

Ivanti TIGERS Jižní Město

Články

Nominace na turnaj mladších žáků 24.9.

Nominace na turnaj mladších žáků 24.9.

Liga mladších žáků 3+1 Kdy:  24. 9. 2017 Kde: ZŠ Mendelova, Mendelova 550, Praha 4, 14000 Zápasy: 9:40, 11:15 a 12:10 Sraz: 9:00   Nominace: Veronika Dušovská, Kamila Hejzlarová, Magdaléna Netrefová, Adam Spálenka, Jakub Fronc,…

18.09.2017 - Libor Dušovský

Nominace na mladší žáky 9.4.

Nominace na mladší žáky 9.4.

Liga mladších žáků Kdy:  9. 4. 2017 Kde: Sport Eden Beroun, Pod Homolkou 1482, Beroun Zápasy: 9:40, 11:20, 12:20 Sraz: 9:00   Nominace: Andrea Balcárková, Šárka Černá, Veronika Dušovská, Dominika Horáčková, Viktorie Jará, Vendula…

06.04.2017 - Libor Dušovský

Nominace na mladší žáky 26.3.2017

Nominace na mladší žáky 26.3.2017

Liga mladších žáků Kdy: 26. 3. 2017 Kde: SH Děkanka, Děkanská vinice 987/5, Praha 4, 14000 Zápasy: 9:40, 12:20, a pak podle umístění 13:40, nebo 14:20 Sraz: 9:00   Nominace: Zuzana Krulišová, Veronika Dušovská, Viktorie Jará,…

23.03.2017 - Bája Polívková

Nominace na mladší žáky 12.3.2017

Nominace na mladší žáky 12.3.2017

Liga mladších žáků Kdy: 12. 3. 2017 Kde: SH Unihoc Aréna Praha, Na Kotlářce 1, Praha 6, 16000 Zápasy: 9:00, 11:20, 13:00 Sraz: 8:00 na hale Turnaj pořádáme – prosíme rodiče o pomoc a spolupráci s pořádáním. Nominace: Andrea…

08.03.2017 - Libor Dušovský

Nominace na mladší žáky 26.2.

Nominace na mladší žáky 26.2.

LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ Kdy: 26.2.2017 Kde: Unihoc Aréna Praha (Na Kotlářce 1, Praha 6, 160 00) Sraz: 9:00 na hale Zápasy: 9:40, 11:00, podle umístění (13:00, 13:40, 14:20)   Nominace: Veronika Dušovská, Viktorie Jará, Tereza Peková,…

21.02.2017 - Barbora Polívková

Nominace na mladší žáky 5.2.2017

Nominace na mladší žáky 5.2.2017

Liga mladších žáků Kdy:  5. 2. 2017 Kde: SH Čakovice, Nám. Jiřího Berana 500, Praha 96, 19600 Zápasy: 9:40, 12:20, dále podle umístění 13:00 – 14:20 Sraz: 8:50 na hale     Nominace: Eva Maříková, Veronika Dušovská, Vendula…

01.02.2017 - Libor Dušovský

Nominace na mladší žáky 22.1.

Nominace na mladší žáky 22.1.

LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ Kdy: 22.1.2017 Kde: Beroun! (Pod Homolkou 1482, Beroun , 266 01) Sraz: 9:00 na hale Zápasy: 9:40, 11:20, 12:20   Nominace: Terka Peková, Viki Jará, Zuzka Krulišová, Lucka Tajčmanová, Šárka Černá, David Tejnecký,…

20.01.2017 - Barbora Polívková

Nominace na mladší žáky 11.12.

Nominace na mladší žáky 11.12.

Liga mladších žáků Kdy: 11. 12. 2016 Kde: SH Čakovice (Nám. Jiřího Berana 500, Praha 96, 19600) Zápasy: 9:00(Tatran), 10:20(Athletics) + 13:00, 13:40, 14:20 (-podle umístění) Sraz: 8:25 na hale   Nominace: Marek Uher, Martin…

06.12.2016 - Bája Polívková

Nominace na mladší žáky 27.11.

Nominace na mladší žáky 27.11.

Liga mladších žáků Kdy: 27. 11. 2016 Kde: Unihoc Aréna (=Kotlářka), Na Kotlářce 1, Praha 6, 160 00 Zápasy: 9:40 (Texas), 12:20 (Unhošť), podle umístění (poslední možný zápas 14:20) Sraz: 8:55 na hale   Nominace: Jakub Fronc, Ondřej…

21.11.2016 - Barbora Polívková

Nominace na mladší žáky 13.11.

Nominace na mladší žáky 13.11.

Liga mladších žáků Kdy: 13.11.2016 Kde: SH Jižní Město (Květnového vítězství 1554/54, Praha 4, 140 00)  Zápasy: 9:00, 11:20, 13:00  Sraz: 8:00 v hale - turnaj pořádáme   Nominace: David Dvořák, Tomáš Dvořák, Kuba Fronc, Adam…

08.11.2016 - Barbora Polívková

Nominace na mladší žáky 23.10.

Nominace na mladší žáky 23.10.

Liga mladších žáků Kdy : 23.10.2016 Kde: SH Děkanka (Děkanská vinice 987/5, Praha 4) Zápasy: 8:40, 11:20, dále podle umístění 12:00 - 13:20  Sraz: 8:00 v hale   Nominace: Andrea Balcárková, Lucie Tajčmanová, Veronika Dušovská,…

17.10.2016 - Barbora Polívková

Nominace na mladší žáky 9.10.

Nominace na mladší žáky 9.10.

Liga mladších žáků Kdy : 9. 10. 2016 Kde: Jedenáctka VS (Mírového hnutí, Praha 415, 14900) Zápasy: 9:00, 11:20, 13:00 Sraz: 8:00 v hale   Nominace: David + Tomáš Dvořákovi, Kuba Fronc, Ondra Stejskal, Viliam Navrátil, Tomáš Tesař,…

05.10.2016 - Barbora Polívková

Krátké zprávy

16.06.2019

Informace k turnaji Prague Games a Hummel Open Game najdete v sekci klub/turnaje. Připomínáme rovněž, že v úterý 18.6. proběhne na Hrabákové poslední letošní trénink!

06.06.2019

Vzhledem k dnešnímu očekávanému dešti přesouváme trénink elévů/elévek a mladších žáků/žákyň do tělocvičny vedle haly od 15:30h. Bez hokejek. Ostatní kategorie dle pokynů svých trenérů. Děkujeme!

28.05.2019

Vzhledem k nepříznivému počasí jsme bohužel nuceni zrušit dnešní trénink (úterý 28.5.). Těšíme se na viděnou ve čtvrtek!

Červen 2019

  • Po
  • Út
  • St
  • Čt
  • So
  • Ne
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
1. 1. SC TEMPISH Vítkovice 22 168:55 61
2. Fat Pipe Florbal Chodov 22 179:65 60
3. FBC Ostrava 22 165:80 51
4. Ivanti TIGERS Jižní Město 22 181:95 50
5. FbŠ Bohemians 22 117:135 35
6. FBK Jičín 22 116:138 27
7. Panthers Praha 22 98:129 27
8. Tatran Střešovice 22 87:126 25
9. FBS Olomouc 22 78:134 25
10. Florbal Židenice 22 67:104 16
11. FBC Liberec 22 77:132 13
12. FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 22 57:197 6

Kompletní tabulka

Jsme na facebooku

© 2019 TIGERS Jižní Město - Všechna práva vyhrazena sekretar@tigersflorbal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Počet návštěv: 219776
Posledních 30 dnů: 2750 | Posledních 7 dnů: 634 | Poslední den: 81

Generální sponzor
Ivanti
Hlavní sponzoři a partneři
Peugeot Praha 11 Praha Florbal Expert Unihoc MC DAVID FootBalance
Ostatní sponzoři a partneři
NEWPS.CZ Isostar Top hotel Centrum Chodov Decathlon Barna medical Pražský rohovník xflorbal Predys s.r.o. Copymat Attack Tisknihned Fit-pro Rehabia Kryo centrum Medico XOB spol. s.r.o. Ryba Bar Sklub.cz
Akce
Prague Games Czech Open Rookie camp
Partneři Extraligy žen
Extraliga žen Rotor TvCom