Torpédo Havířov

 oficiální stránky

Ivanti TIGERS

FLORBAL JIŽNÍ MĚSTO

8 x MISTR EXTRALIGY ŽEN 

Poslední zápas 14.09.2019

SH Jižní Město 

Ivanti Tigers Jižní Město

Ivanti TIGERS Jižní Město

7:4
(3:1, 0:0, 4:3)

Tatran Střešovice

Tatran Střešovice

Přiští zápas 20.09.2019

SH Jižní Město 

Ivanti Tigers Jižní Město

Ivanti TIGERS Jižní Město

:
od 19:00

FAT PIPE FLORBAL CHODOV

Fat Pipe Florbal Chodov

Články

Nominace na turnaj mladších žáků 16.9. 2018

Nominace na turnaj mladších žáků 16.9. 2018

Místo: X3M Arena Barrandov, Chaplinovo nám. 615, Praha 5 Zápasy: 9:00, 10:20 a zápas o umístění od 13:00, 13:40 nebo 14:20 h. Nominace: Viliam Navrátil, Kuba Fronc, Martin Skalický, Tomáš Dvořák, Áďa Kučerová, Majda Netrefová, Bára Němcová,…

07.09.2018 - Karolína Šatalíková

Nominace mladších žáků na 28.4.

Nominace mladších žáků na 28.4.

Liga mladších žáků 3+1 28. 4. 2018 ZŠ Juventa Milovice, Komenského 578, Milovice nad Labem 3, 28924   Zápasy:  10:20, 11:40, 13:00, 14:20 Sraz: 9:40 hodin           Nominace:  Jakub Fronc, Martin Skalický, Valentina…

26.04.2018 - Libor Dušovský

Nominace mladších žáků na 8.4.

Nominace mladších žáků na 8.4.

Liga mladších žáků 3+1 Pořádáme!!!   8. 4. 2018 Jedenáctka VS, Mírového hnutí, Praha 415, 14900 Zápasy:  9:00, 11:15, 12:50 Sraz: 8:10 hodin             Nominace:  Jakub Fronc, Martin Skalický, Robert Poláček,…

04.04.2018 - Libor Dušovský

Nominace mladších žáků na 17.3.

Nominace mladších žáků na 17.3.

Liga mladších žáků 3+1 17. 3. 2018 ZŠ Juventa Milovice, Komenského 578, Milovice nad Labem 3, 28924 Zápasy:  10:20, 11:40, 13:00, 14:20 Sraz: 9:40 hodin             Nominace: Viliam Navrátil, Jakub Fronc, Marek Uher,…

14.03.2018 - Libor Dušovský

Nominace mladších žáků na 4.3.

Nominace mladších žáků na 4.3.

Liga mladších žáků 3+1 4. 3. 2018, ZŠ Mendelova, Mendelova 550, Praha 4, 14000 Zápasy:  9:40, 12:20 a pak bud 13:40 nebo 14:20 Sraz: 9:00 hodin             Nominace: Robert Poláček, Viliam Navrátil, Jakub Fronc, Marek…

28.02.2018 - Libor Dušovský

Nominace mladších žáků na 3.2.

Nominace mladších žáků na 3.2.

Liga mladších žáků 3+1 3. 2. 2018, SH Děkanka, Děkanská vinice 987/5, Praha 4, 14000 Zápasy:  10:20, 11:40, 13:00 a 14:20 Sraz: 9:40 hodin       Nominace: Robert Poláček, Viliam Navrátil, Jakub Fronc, Valentina Bilobrová,…

29.01.2018 - Libor Dušovský

Nominace mladších žáků na 21.1.

Nominace mladších žáků na 21.1.

  Liga mladších žáků 3+1 21. 1. 2018, SH Davle, Davle (Vltavská) 297, 252 06 Davle Zápasy:  9:40, 12:20 a pak podle umístění (13:00, 13:40, 14:20) Sraz: 9:00 hodin Nominace: Robert Poláček, Marek Uher, Ondřej Stejskal, Jakub Fronc,…

17.01.2018 - TIGERS Jižní Město

Nominace mladších žáků na 16.12.

Nominace mladších žáků na 16.12.

Liga mladších žáků 3+1 – Pořádáme 16. 12. 2017, Jedenáctka VS, Mírového hnutí, Praha 415, 14900 Zápasy:  14:00, 16:15, 17:50 Sraz: 13:20 hodin     Nominace: Martin Skalický, Robert Poláček, Marek Uher, Jakub Fronc, Viktorie…

13.12.2017 - Libor Dušovský

Nominace na mladší žáky 2.12.

Nominace na mladší žáky 2.12.

Liga mladších žáků 3+1 2. 12. 2017, ZŠ Stará Boleslav, Jungmannova 164, Brandýs n/L-S. Boleslav 1, 25001 Zápasy:  9:40, 12:20 a pak podle umístění (13:40, 14:20) Sraz: 9:00 hodin Nominace: Martin Skalický, Robert Poláček, Viliam Navrátil…

29.11.2017 - Libor Dušovský

nominace mladších žáků na 19.11.

nominace mladších žáků na 19.11.

Liga mladších žáků 3+1  Pořádáme!!! 19. 11. 2017, Jedenáctka VS (malé hřiště) Mírového hnutí, Praha 415, 14900 Zápasy:  9:00, 11:15 a 12:50 Sraz: 8:00 hodin – Prosíme rodiče o potvrzení účasti s pomocí pořádáním. Potřebujeme obsadit dvě…

15.11.2017 - Libor Dušovský

Nominace mladších žáků na 5.11.

Nominace mladších žáků na 5.11.

Liga mladších žáků 3+1 5. 11. 2017, SH Davle, Vltavská 297, Davle 25206 Zápasy:  9:40, 12:20 a pak podle umístění ( 13:40, 14:20) Sraz: 9:00   Nominace: Veronika Dušovská, Magdaléna Netrefová, Sofia Wegnerová, Veronika Neckařová,…

01.11.2017 - TIGERS Jižní Město

Nominace mladších žáků na 21.10.

Nominace mladších žáků na 21.10.

Další turnaj ligy mladších žáků se hraje 21. 10. 2017, BB ARENA Letňany - hřiště 3, Tupolevova 710, Praha 9, 19000 Zápasy:  9:40, 11:40, 13:40 a 15:00 Sraz: 9:00   Nominace: Veronika Dušovská, Kamila Hejzlarová, Magdaléna Netrefová,…

18.10.2017 - Libor Dušovský

Krátké zprávy

03.09.2019

Tento týden proběhne i čtvrteční trénink elévek a elévů ve Sportovní hale Jižní Město od 16:00 h. Děkujeme za pochopení.

26.08.2019

Tréninky v nové sezóně začínají v úterý 3.9. těšíme na všechny. Více info v Klub/Tréninky

16.06.2019

Informace k turnaji Prague Games a Hummel Open Game najdete v sekci klub/turnaje. Připomínáme rovněž, že v úterý 18.6. proběhne na Hrabákové poslední letošní trénink!

1. Fat Pipe Florbal Chodov 1 15:1 3
2. 1. SC TEMPISH Vítkovice 1 11:1 3
3. FBS Olomouc 1 6:1 3
4. Ivanti TIGERS Jižní Město 1 7:4 3
5. FBC ČPP OSTRAVA 1 8:7 3
6. FbŠ Bohemians 1 5:4 3
7. Florbal Židenice 1 7:8 0
8. Panthers Praha 1 4:5 0
9. Tatran Střešovice 1 4:7 0
10. FBC Liberec 1 1:6 0
11. Bulldogs Brno 1 1:11 0
12. FBK Jičín 1 1:15 0

Kompletní tabulka

Jsme na facebooku

© 2019 TIGERS Jižní Město - Všechna práva vyhrazena sekretar@tigersflorbal.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Počet návštěv: 226535
Posledních 30 dnů: 3192 | Posledních 7 dnů: 1018 | Poslední den: 184

Generální sponzor
Ivanti
Akce
Euro Floorball Tour 2019
Hlavní sponzoři a partneři
Peugeot Praha 11 Praha Florbal Expert Unihoc MC DAVID FootBalance
Ostatní sponzoři a partneři
NEWPS.CZ Isostar Top hotel Centrum Chodov Decathlon Barna medical Pražský rohovník xflorbal Predys s.r.o. Copymat Attack Tisknihned Fit-pro Rehabia Kryo centrum Medico XOB spol. s.r.o. Ryba Bar Sklub.cz
Partneři Extraligy žen
Extraliga žen Rotor TvCom